Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 3536373839 ... 878>
Повідомлення Додано: Чет 29 сер, 2019 20:52

Умова була про низькі податки.
Востаннє редагувалось sinus в Чет 29 сер, 2019 21:00, всього редагувалось 1 раз.
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 29 сер, 2019 20:55

  investorkiev написав:
  sinus написав:Україна, потім Македонія, потім Болгарія, потім Чорногорія ну і все.



Был в Македонии, ужос-ужос, тем более на 40% население мусульмане, для тихой пенсии не подходит.

Болгария - более-менее, и море есть, можно жить у моря.

Вообще, Испания считается более социальной, чем Италия. Италия живописнее конечно, но дороже, и законы для понаехов строже. И Италия мне кажется что дороже в плане жизни.

Я бы даже выбрал не Испанию, а Португалию. Она дороже Болгарии, но дешевле Испании/Италии.


Кстати на бюджет 100куе + 1-2куе/месяц очень хорошо подходит Турция, Акурт будет рад )) но это факт.[/quote]


....
Податки не врахували, я ж назвав країни в яких з 1-2 тис.євро після податків залишиться більше грошей і життя в тих країнах дешевше.
В Іспанії з 2000 євро залишиться 1000 евро після податків, в Італії 900 , в Турціі, як і в Іспанії і що там з тими копійками робити, жебракувати?
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 29 сер, 2019 21:21

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

так а какие податки, если человек доход от аренды получает в Украине?

может я не так понял.

Я думал что человек получает себе баблишко на карточку Привата, и сидя в Македонии/Болгарии/Италии/Испании/Португалии этой карточкой везде себе расчитывается и живет и в ус не дует.

Платить налоги и тут и там - это уже занадто.
investorkiev
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2504
З нами з: 06.03.19
Подякував: 503 раз.
Подякували: 300 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 сер, 2019 00:04

  investorkiev написав:так а какие податки, если человек доход от аренды получает в Украине?

может я не так понял.

Я думал что человек получает себе баблишко на карточку Привата, и сидя в Македонии/Болгарии/Италии/Испании/Португалии этой карточкой везде себе расчитывается и живет и в ус не дует.

Платить налоги и тут и там - это уже занадто.


Я имел ввиду доходы от недвижимости в США или/и там Польша/Англия.

В большинстве стран не платят налоги и тут и там, есть договора об избежании двойного налогообложения.

Т.е. для Украины такой человек нерезидент, для Испании/Италии резидент. Платит налоги в США / Англии / Польше и жевет себе в Испании / Италии.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 30 сер, 2019 00:09

  investorkiev написав:
  sinus написав:Україна, потім Македонія, потім Болгарія, потім Чорногорія ну і все.



Был в Македонии, ужос-ужос, тем более на 40% население мусульмане, для тихой пенсии не подходит.

Болгария - более-менее, и море есть, можно жить у моря.

Вообще, Испания считается более социальной, чем Италия. Италия живописнее конечно, но дороже, и законы для понаехов строже. И Италия мне кажется что дороже в плане жизни.

Я бы даже выбрал не Испанию, а Португалию. Она дороже Болгарии, но дешевле Испании/Италии.


Кстати на бюджет 100куе + 1-2куе/месяц очень хорошо подходит Турция, Акурт будет рад )) но это факт.[/quote]

Скажем так, в Испании можно закрепиться имея не очень большие деньги просто приехав и начать оформлять вид на жительство просто по факту так называемой оседлости.
Если мне не изменяет память, то так сделал https://taxfree.livejournal.com/
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 30 сер, 2019 00:18

  sinus написав:
  investorkiev написав:
  sinus написав:Україна, потім Македонія, потім Болгарія, потім Чорногорія ну і все.



Был в Македонии, ужос-ужос, тем более на 40% население мусульмане, для тихой пенсии не подходит.

Болгария - более-менее, и море есть, можно жить у моря.

Вообще, Испания считается более социальной, чем Италия. Италия живописнее конечно, но дороже, и законы для понаехов строже. И Италия мне кажется что дороже в плане жизни.

Я бы даже выбрал не Испанию, а Португалию. Она дороже Болгарии, но дешевле Испании/Италии.


Кстати на бюджет 100куе + 1-2куе/месяц очень хорошо подходит Турция, Акурт будет рад )) но это факт.



....
Податки не врахували, я ж назвав країни в яких з 1-2 тис.євро після податків залишиться більше грошей і життя в тих країнах дешевше.
В Іспанії з 2000 євро залишиться 1000 евро після податків, в Італії 900 , в Турціі, як і в Іспанії і що там з тими копійками робити, жебракувати?[/quote]

Нравится мне, sinus, ваше невежество :) Просто погуглил:

Налог на доходы физических лиц — резидентов Испании (IRPF — Impuesto sobre la Renta de las Personas Físicas), которым облагаются доходы от работы, предпринимательской деятельности в качестве ИП, полученная прибыль от продажи и аренды недвижимости, а также дивиденды.
Этот налог является прогрессивным и зависит от годовой суммы дохода. Его минимальная ставка составляет 19%. Стоит отметить, что к отдельным видам доходов, получаемым физическими лицами, применяются особые правила и ставки, а также налоговые вычеты и льготы.
Важно отметить, что не обязаны декларировать свои доходы физические лица, доходы которых не превышают €22 000 в год при условии соблюдения всех требований законодательства.


Понятно, что нужно глубже копать, сколько же составит подоходный налог, но он в любом случае не будет 50%, как Вы нам подсказали.

Т.е. с дохода в 24 тыс евро в год нужно будет заплатить 5.4 тыс евро, вот тут можно самому посчитать: https://salaryaftertax.com/es
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 30 сер, 2019 09:10

  change_pm написав:
  investorkiev написав:так а какие податки, если человек доход от аренды получает в Украине?

может я не так понял.

Я думал что человек получает себе баблишко на карточку Привата, и сидя в Македонии/Болгарии/Италии/Испании/Португалии этой карточкой везде себе расчитывается и живет и в ус не дует.

Платить налоги и тут и там - это уже занадто.


Я имел ввиду доходы от недвижимости в США или/и там Польша/Англия.

В большинстве стран не платят налоги и тут и там, есть договора об избежании двойного налогообложения.

Т.е. для Украины такой человек нерезидент, для Испании/Италии резидент. Платит налоги в США / Англии / Польше и жевет себе в Испании / Италии.



Ох і горе-інвестор, ох і невіглас!!
Краще погугліть, гугл інвесторе :D , з чого сплачує податки резидент Іспанії, а потім погугліть, що мається на увазі під згодою подвійного оподаткування.

Підказка-резиденти США, Турції та Іспанії( ті,хто мешкає в цих країнах більше ніж 183 дня на рік) сплачують податки в країні свого резидентства, увага!,з всього світового прибутку!

А згода про двійне оподаткування -означає те, що якщо в Польщі податок ,наприклад 8% зі здачі нерухомості в аренду, а в Іспанії, залежно від суми прибутку, ну нехай буде 25%, то в Польщі ви сплачуєте 8%,але насправді 19% для нерезидентів, а в Іспанії сплачуєте різницю 25%-19% сплачених у Польщі дорівнює ще 6% треба сплатити в Іспанії.
І чим більше буде прибуток, тим більше буде % податку в Іспанії.
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 30 сер, 2019 09:13

  change_pm написав:
  investorkiev написав:
  sinus написав:Україна, потім Македонія, потім Болгарія, потім Чорногорія ну і все.



Был в Македонии, ужос-ужос, тем более на 40% население мусульмане, для тихой пенсии не подходит.

Болгария - более-менее, и море есть, можно жить у моря.

Вообще, Испания считается более социальной, чем Италия. Италия живописнее конечно, но дороже, и законы для понаехов строже. И Италия мне кажется что дороже в плане жизни.

Я бы даже выбрал не Испанию, а Португалию. Она дороже Болгарии, но дешевле Испании/Италии.


Кстати на бюджет 100куе + 1-2куе/месяц очень хорошо подходит Турция, Акурт будет рад )) но это факт.


Скажем так, в Испании можно закрепиться имея не очень большие деньги просто приехав и начать оформлять вид на жительство просто по факту так называемой оседлости.
Если мне не изменяет память, то так сделал https://taxfree.livejournal.com/[/quote]


.........
Ще один перл від горе-гугл-інвестора. :mrgreen:

Ось, освідчуйтесь:

https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 2120864369
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 30 сер, 2019 11:27

  sinus написав:
  change_pm написав:
  investorkiev написав:так а какие податки, если человек доход от аренды получает в Украине?

может я не так понял.

Я думал что человек получает себе баблишко на карточку Привата, и сидя в Македонии/Болгарии/Италии/Испании/Португалии этой карточкой везде себе расчитывается и живет и в ус не дует.

Платить налоги и тут и там - это уже занадто.


Я имел ввиду доходы от недвижимости в США или/и там Польша/Англия.

В большинстве стран не платят налоги и тут и там, есть договора об избежании двойного налогообложения.

Т.е. для Украины такой человек нерезидент, для Испании/Италии резидент. Платит налоги в США / Англии / Польше и жевет себе в Испании / Италии.



Ох і горе-інвестор, ох і невіглас!!
Краще погугліть, гугл інвесторе :D , з чого сплачує податки резидент Іспанії, а потім погугліть, що мається на увазі під згодою подвійного оподаткування.

Підказка-резиденти США, Турції та Іспанії( ті,хто мешкає в цих країнах більше ніж 183 дня на рік) сплачують податки в країні свого резидентства, увага!,з всього світового прибутку!

А згода про двійне оподаткування -означає те, що якщо в Польщі податок ,наприклад 8% зі здачі нерухомості в аренду, а в Іспанії, залежно від суми прибутку, ну нехай буде 25%, то в Польщі ви сплачуєте 8%,але насправді 19% для нерезидентів, а в Іспанії сплачуєте різницю 25%-19% сплачених у Польщі дорівнює ще 6% треба сплатити в Іспанії.
І чим більше буде прибуток, тим більше буде % податку в Іспанії.

Т.е. итого выходит 25% как он и написал, но никак не ваши 50%. Так хто же из вас невіглас?
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 сер, 2019 12:16

  ol_zy написав:
  sinus написав:

Ох і горе-інвестор, ох і невіглас!!
Краще погугліть, гугл інвесторе :D , з чого сплачує податки резидент Іспанії, а потім погугліть, що мається на увазі під згодою подвійного оподаткування.

Підказка-резиденти США, Турції та Іспанії( ті,хто мешкає в цих країнах більше ніж 183 дня на рік) сплачують податки в країні свого резидентства, увага!,з всього світового прибутку!

А згода про двійне оподаткування -означає те, що якщо в Польщі податок ,наприклад 8% зі здачі нерухомості в аренду, а в Іспанії, залежно від суми прибутку, ну нехай буде 25%, то в Польщі ви сплачуєте 8%,але насправді 19% для нерезидентів, а в Іспанії сплачуєте різницю 25%-19% сплачених у Польщі дорівнює ще 6% треба сплатити в Іспанії.
І чим більше буде прибуток, тим більше буде % податку в Іспанії.

Т.е. итого выходит 25% как он и написал, но никак не ваши 50%. Так хто же из вас невіглас?


Для особо обдарованих я ж вже розжував, навіть в рот поклав, ну та й хай йому грець-розуму в гуглі не придбаєте.
sinus
 
Заблокований
Повідомлень: 743
З нами з: 06.11.17
Подякував: 15 раз.
Подякували: 287 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 3536373839 ... 878>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: liliya_logical і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24714 16514515
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 21:40
kingkongovets
9981 6234398
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
6 377787
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 13:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама