Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 8586878889 ... 888>
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 08:59

  change_pm написав:Тут недалеко нещодавно обговорювалась Шріланка...

Цікаво, є бажаючі вкласти свої баксікі?


Выглядит красиво, однако неестественно в тех условиях, что вызывает ощущение искусственности и скуки жизни. Какое-то бунгало бы выглядело более логичным в той местности даже без curated design.

FIRE&minimalism. И где-то рядом одиночество и без детей. Большинство закончат жизнь плохо.

С другой стороны, когда уже дерево посадил и сына вырастил, то можно и FIRE&minimalism, но не в 20+/30+ лет. Как Акурт.. у человека 2 сына в Штатах и хата на побережье. Почему бы и не бросить работу и есть дешевый йогурт с тунцом из метро?
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 09:29

  San написав:FIRE&minimalism. И где-то рядом одиночество и без детей. Большинство закончат жизнь плохо.

С другой стороны, когда уже дерево посадил и сына вырастил, то можно и FIRE&minimalism. Как Акурт.. у человека 2 сына в Штатах и хата на побережье. Почему бы и не бросить работу и есть дешевый йогурт с тунцом из метро?

Філософське питання - а який сенс життя?
Цікаво, як на це питання відповідають FIRE&minimalism? В 30-40 років засісти на пляжу і дивитись кожен день на океан? Блогеріть? Який сенс у такому житті?

Поки білі так дауншифтяться, чорні мають по 3-8 дітей сидячи на социалці.

До речі прочитав десь результати про терміни використання техніки білі vs чорні. Вел, білі програють, використовують техніку в 2 рази довше. Не підходять до потребялтьського світу )))

ps. У мене є знайома 40+ років в Зах.Європі. Народила дитину від донора рік тому. Якою виросте ця дитина? Скоріш за все толерастом невідомої сексуальної орієнтації...
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 09:36

  San написав:
  change_pm написав:Тут недалеко нещодавно обговорювалась Шріланка...

Цікаво, є бажаючі вкласти свої баксікі?


Выглядит красиво, однако неестественно в тех условиях, что вызывает ощущение искусственности и скуки жизни. Какое-то бунгало бы выглядело более логичным в той местности даже без curated design.

Для мене взагалі інвестування в такі країни завжди було якесь табу. Хоча багатьом ойропейцям Шріланка, Індія і т.п. дуже подобається.
Імхо, в таком дизайні воно б непогано там було. Мережа готелів в Азії відома. Але...

Наразі смішно такі інвестиції виглядають. Їх же основні клієнти завжди були закордонні, які ніяким чином не зможуть приїхати відпочивати.

Наразі більш цікавими виглядають готелі в розвинутих країнах, з багатим внутрішнім туристом )))
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 09:43

  change_pm написав:
  San написав:FIRE&minimalism. И где-то рядом одиночество и без детей. Большинство закончат жизнь плохо.

С другой стороны, когда уже дерево посадил и сына вырастил, то можно и FIRE&minimalism. Как Акурт.. у человека 2 сына в Штатах и хата на побережье. Почему бы и не бросить работу и есть дешевый йогурт с тунцом из метро?

Філософське питання - а який сенс життя?
Цікаво, як на це питання відповідають FIRE&minimalism? В 30-40 років засісти на пляжу і дивитись кожен день на океан? Блогеріть? Який сенс у такому житті?

Поки білі так дауншифтяться, чорні мають по 3-8 дітей сидячи на социалці.

До речі прочитав десь результати про терміни використання техніки білі vs чорні. Вел, білі програють, використовують техніку в 2 рази довше. Не підходять до потребялтьського світу )))

ps. У мене є знайома 40+ років в Зах.Європі. Народила дитину від донора рік тому. Якою виросте ця дитина? Скоріш за все толерастом невідомої сексуальної орієнтації...

Я не буду поддерживать дискриминационные заявления )) С моей точки зрения, то каждого индивидуума мало должно беспокоить, какова будет доля населения разных рас через несколько поколений. Делай то, что тебе хочется. При этом и вложить смысл в жизнь - это ведь тоже наши желания. Так что дети - это не для расовой борьбы, это больше для себя.
Хорошо, если дауншифтеры смотрят на океан еще, ну хоть какое-то время поживут счастливо, или с мыслью, что счастливы. А если дауншифтер смотрит только в компьютер, в бесконечный интернет и соцсети? Нафига ему такой шифт? :lol: Ладно, некоторые тут разбавляют океан и одиночество на чужбине интернетом

По Шри-Ланке - если инвестиция, то согласен. Неликвид, третий эшелон. Все это проходил на фондовом рынке. Недоразвитые рынки несут больше рисков и не всегда дают больше доходность. Пример тот же Украина. Да, арендная доходность высокая была, но с креном к понижению. Плюс тренд - просадка по стоимости актива с 2008. В этом плане арендная доходность на Западе ниже, но актив стабильно рос все эти годы. В тотале доходность там оказалась выше при меньших рисках и в твердой валюте.
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 10:22

  San написав:Я не буду поддерживать дискриминационные заявления )) С моей точки зрения, то каждого индивидуума мало должно беспокоить, какова будет доля населения разных рас через несколько поколений. Делай то, что тебе хочется. При этом и вложить смысл в жизнь - это ведь тоже наши желания. Так что дети - это не для расовой борьбы, это больше для себя.
Хорошо, если дауншифтеры смотрят на океан еще, ну хоть какое-то время поживут счастливо, или с мыслью, что счастливы. А если дауншифтер смотрит только в компьютер, в бесконечный интернет и соцсети? Нафига ему такой шифт? :lol: Ладно, некоторые тут разбавляют океан и одиночество на чужбине интернетом

Ага, напівпідвал і дача + форум финанс. Нафіг такий дауншифтінг.

По виділеному. Імхо, якщо не цікавитись політикою, то політика зацікавиться тобою. Імхо, повільно Україна вимирає і біле населення заміняється "баклажанами" по кінгконговцю. І він каже, що вони себе вже впевенно почувають і імхо, надалі будуть ще більше борзєть.

Тому, якщо індівідуума раси не цікавлять, то раси через деякий час зацікавляться таким індівідуумом і його нащадками.

Енівей...
  San написав:По Шри-Ланке - если инвестиция, то согласен. Неликвид, третий эшелон. Все это проходил на фондовом рынке. Недоразвитые рынки несут больше рисков и не всегда дают больше доходность. Пример тот же Украина. Да, арендная доходность высокая была, но с креном к понижению. Плюс тренд - просадка по стоимости актива с 2008. В этом плане арендная доходность на Западе ниже, но актив стабильно рос все эти годы. В тотале доходность там оказалась выше при меньших рисках и в твердой валюте.

Я тому і розпочинав цю тему, щоб поділитись с колегами українцями, що є і інший, кращий світ. Але наразі не зрозуміло, що робити )))

ps. Я нізащо б не поїхав в Індію чи Шріланку, навіть, якби мені оплатили всю поїздку ))) не розумію людей, які пруться від індостану...
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 10:26

  change_pm написав:Наразі більш цікавими виглядають готелі в розвинутих країнах, з багатим внутрішнім туристом )))

С тем как Трамп закручивает миграционные гайки, как никто, кроме Турции не желает видеть украинских граждан у себя, как наше родное государство не выпускало украинцев из страны, как ширится идея безусловного дохода, реализуемая только в развитых странах, то хорошей инвестицией является паспорт/внж этих стран.
По теме hospitality, retail и всякой офисной недвиги- сомневаюсь, что цены откорректировались в соответствии с реализуемыми рисками.
Ps. Если что я - теоретик, не голосующий гривной ни за какие идеи в сфере недвиги. 20-тикратное плечо в ипотеке делают меня наблюдателем этой эйфории. Приятно пообщаться с людьми, окунувшимися в вопрос получше меня
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 10:46

  San написав:
  change_pm написав:Наразі більш цікавими виглядають готелі в розвинутих країнах, з багатим внутрішнім туристом )))

С тем как Трамп закручивает миграционные гайки, как никто, кроме Турции не желает видеть украинских граждан у себя, как наше родное государство не выпускало украинцев из страны, как ширится идея безусловного дохода, реализуемая только в развитых странах, то хорошей инвестицией является паспорт/внж этих стран.
По теме hospitality, retail и всякой офисной недвиги- сомневаюсь, что цены откорректировались в соответствии с реализуемыми рисками.
Ps. Если что я - теоретик, не голосующий гривной ни за какие идеи в сфере недвиги. 20-тикратное плечо в ипотеке делают меня наблюдателем этой эйфории. Приятно пообщаться с людьми, окунувшимися в вопрос получше меня

Албания ещё вроде не против туристов
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 12:27

  San написав:С тем как Трамп закручивает миграционные гайки, как никто, кроме Турции не желает видеть украинских граждан у себя, как наше родное государство не выпускало украинцев из страны, как ширится идея безусловного дохода, реализуемая только в развитых странах, то хорошей инвестицией является паспорт/внж этих стран.

В середньому 500 куе ((( і навряд чи по ВНЖ будуть платити безумовний дохід. Але побачимо, як воно буде.
Якщо Туречина не закриється повністю, то я може переїду в 21 році. Я вже реально бачу, що є можливості віддаленої роботи в цифрових сферах.
Наразі вже не бачу сенса витрачати на комьютінг 2 години на добу. Сподіваюсь, більшість компаній почне це розуміти з середини наступного року і з"явиться багато саме remote work.
  San написав:По теме hospitality, retail и всякой офисной недвиги- сомневаюсь, что цены откорректировались в соответствии с реализуемыми рисками.
Ps. Если что я - теоретик, не голосующий гривной ни за какие идеи в сфере недвиги. 20-тикратное плечо в ипотеке делают меня наблюдателем этой эйфории. Приятно пообщаться с людьми, окунувшимися в вопрос получше меня

Повністю згоден, що ціни не відкоректувались. Але так як ставки зроблено, то навіть, якщо ціни відкоректуються, то купляти вже немає за що.. :)
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 21:01

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

Я Акурта особисто тільки вітаю, людина-молодець, живе і радіє тому, що живе в своє задоволення.
Є звісно у пана Акурта свої негаразди, але мені чомусь здається, ну є таке відчуття, що всі, хто пише на його гілці, майже всі, йому заздрять.
А Акурт тим часом читає коментарі заздрикників і зловтіхається, бо дійсно його якість життя там краще.
Правду пише пан Акурт про те, що Україна-країна міліонерів, це як заїхати в якесь село, де нема АТБ, і купити все в 2 рази дорожче.
Я б приєднався к Акурту, але діплом лікаря, я почав в Польщі нострифікувати, хоча зарплатня лікаря, що в Польщі, що в Туреччині майже однакова.
Але чи є в Польщі Олюденіз чи деякі бухти в Кемері-це те, що не має аналогів в цілому Світі.
Тому, Акурт, дуже молодець.
Trast
 
Повідомлень: 645
З нами з: 10.03.18
Подякував: 14 раз.
Подякували: 230 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 лип, 2020 08:03

Ой, хлопаки! В Англії відкрились паби!
Зображення
На їх місці міг би бути і я 8)

ps. Через 2 тижні перевіримо, чи є корона?
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 8586878889 ... 888>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: finuser521, Google Adsense [Bot] і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24789 16552060
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 15:10
UA
10012 6255658
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
6 379242
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 14:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама