Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 332333334335336 ... 888>
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2021 10:18

  juristkostya написав:Вот видите: значит, все перечисленное не делает страну комфортной для жизни. Даже беженцы туды не стремятся.

Флайман у нас молодец - настоящий романтик.
Из серии "В омут головой", или "Ввязаться в драку, а там посмотрим".
На мой колхозный взгляд: сделай простую вещь - попробуй прилететь в Болгарию хотя бы на неделю - прямых рейсов нет, но можно Польскими авиалиниями через Варшаву или Турецкими авиалиниями через Стамбул - только не в Бургас или Варну, где ты ничего не сможешь снять или купить, а вот в реальный болгарский городок или в Софию - осмотрись и принимай решение.
Точно так с Португалией... Туда хоть кажется есть прямые рейсы...
С Филиппинами чуток сложнее - авиаперелет дальний и очень дорогой...
Но надо же наконец решиться...
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9630
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2021 11:14

Сім раз відмір - один раз відріж

  akurt написав:
  juristkostya написав:Вот видите: значит, все перечисленное не делает страну комфортной для жизни. Даже беженцы туды не стремятся.

Флайман у нас молодец - настоящий романтик.
Из серии "В омут головой", или "Ввязаться в драку, а там посмотрим".
На мой колхозный взгляд: сделай простую вещь - попробуй прилететь в Болгарию хотя бы на неделю - прямых рейсов нет, но можно Польскими авиалиниями через Варшаву или Турецкими авиалиниями через Стамбул - только не в Бургас или Варну, где ты ничего не сможешь снять или купить, а вот в реальный болгарский городок или в Софию - осмотрись и принимай решение.
Точно так с Португалией... Туда хоть кажется есть прямые рейсы...
С Филиппинами чуток сложнее - авиаперелет дальний и очень дорогой...
Но надо же наконец решиться...


відповім в стилі change_pm, уклончіво:


а поки що в час турбулентності (як на мене, це більше схоже на 3ю світову війну) дочекаємся хоч завершення короної
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34851
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2021 11:22

Цікавий термін: "стиль change_pm". Якщо підсумовувати:
- стиль людини справи, а не пустого базікання;
- стиль, який передбачає "Безкорисливо поділитися цінною інформацією" в галузі нерухомості;
- реальні напрямки інвестицій, а не побудова "Замків на піску";
- стиль швидкого/бистрого прийняття рішення в галузі нерухомості;
- стиль життя в оточенні постійного - слава Богу - успіху за рахунок тверезого практичного розуму.

Ех, колись ціла юрба психічно незрівноважених писала, писала та писала що я - його клон, а він - мій клон...
Не повезло мені... Не збулося...

P.S. Для пана change_pm свіжі дані - гадаю, він зрозуміє:
оренда 700$ + застава 700$ + комісійні рієлтору 700$.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9630
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2021 11:51

  flyman написав:відповім в стилі change_pm, уклончіво:
.....

а поки що в час турбулентності (як на мене, це більше схоже на 3ю світову війну) дочекаємся хоч завершення короної

:lol: мій стайл - уклончіво ))))

Я вже давно кажу, щчо ціль всього цього бєзобразія - швидке скорочення населення.

Планета і 10 млрд прогодує, але вихлоп від цієї годівлі дуже повітря спортіть "іліті" - причьому "іліта" - це не те, що ми бачимо на телеекранах і в радах...

ніц! справжню іліту бачили лише деякі))) причому прикол шчо іліта може бути навіть не з нашої планети...
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2021 11:55

  akurt написав:Цікавий термін: "стиль change_pm". Якщо підсумовувати:
- стиль людини справи, а не пустого базікання;
- стиль, який передбачає "Безкорисливо поділитися цінною інформацією" в галузі нерухомості;
- реальні напрямки інвестицій, а не побудова "Замків на піску";
- стиль швидкого/бистрого прийняття рішення в галузі нерухомості;
- стиль життя в оточенні постійного - слава Богу - успіху за рахунок тверезого практичного розуму.

Ех, колись ціла юрба психічно незрівноважених писала, писала та писала що я - його клон, а він - мій клон...
Не повезло мені... Не збулося...

Дженькі!!! :D
  akurt написав:P.S. Для пана change_pm свіжі дані - гадаю, він зрозуміє:
оренда 700$ + застава 700$ + комісійні рієлтору 700$.

Це 2+1, мені цікаво, чи таке швідко знімають?

Я слідкую за групами в фейсбуці, більшість понаїхавших "ніщебродів" хотять максимум платити 400$ - :roll:
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2021 12:09

2+1. Вірно.

Взагалі ціни дуже різні.
- зараз в мікрораойні Хурма - оптимальний мікрорайон за співідношенням ціна-якість - склалося так при оренді на 1 рік:
- 1+1 - 3 500 лір на місяць.
- 2+1 - 4 500 лір на місяць.
Якщо це мікрорайон престижних комплексів типу CasaBa - там приблизно 800-1000 доларів на місяць, і вже нічого немає - розгребли.

Дані за сьогодні на короткострокову оренду по інших мікрорайонах (зазвичай короткострокова - це 1 місяць):
- Хороша квартира в гарному районі - €500 на місяць. Теоретично можна знайти дешевше, але вже треба пошукати. Приятелі знайшли на Сахібінден оголошення на 2+1 за 2500 лір - так бігли швидко-швидко й зайняли в той же день. Це бульвар Богачай.
- на пляжі сіплкуюся з родиною киян - чоловік та жынка років по 30-35, з малолю дитиною - то орендували 1+1 - як сказали "дуже маленьку" -за 430 євро. Це на місяць, бо шукають собі під купівлю квратиру. "Пенсіонери" ж як тут хВахівці в закордонній нерухомості говорять...
- з 8 листопада пропонується приятелями квартира під оренду за 250 євро.
- 1+1, самий центр Анталії, 3 хвилини до старовиннної історичної частини Калеічи, 300 евро без комиссії (!!!) та депозиту (!!!), вільна з 12 листопада. Але там немає пляжів - треба їхати на трамваї до Археологічного музею та спускатися до моря.
І такі смаколики - за 250 євро - теж бувають...
Тиждень тому заїхали знайомі одесити - то орендували 1+1 в Хурмі - бульвар Богачай - за 850 доларів на місяць...
Ще ціка інфа: ті приятелі зазвичай приїжджають з Одеси (ну не дурні ж вони лізти у Чорне море в районі Одеси - живуть в 15 хвилинах від Дерібасівської, з вікон бачуть Чорне море) - 2 рази на рік і кожного разу на 1 місяць - так цього разу та квартира, що вони звикли - 1+1 - виявилася проданою.
Продав власник дуже - на мій погляд - непогано: за 72 000 євро. Гадаю, будинку не менше 5 років.
Гадаю, що брав він декілька років тому за 50 000 євро. Квартира здавалася завжди короткостроково по 850 доларів на місяць.
Дуже мудро: попрацювала квартира непогано - продали непогано.
Востаннє редагувалось akurt в Сер 20 жов, 2021 12:32, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9630
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2021 12:31

Гадаю, будинку не менше 5 років. Гадаю, що брав ...

  akurt написав:2+1. Вірно.

Взагалі ціни дуже різні.
- зараз в мікрораойні Хурма - оптимальний мікрорайон за співідношенням ціна-якість - склалося так при оренді на 1 рік:
- 1+1 - 3 500 лір на місяць.
- 2+1 - 4 500 лір на місяць.
Якщо це мікрорайон престижних комплексів типу CasaBa - там приблизно 800-1000 доларів на місяць, і вже нічого немає - розгребли.

Дані за сьогодні на короткострокову оренду по інших мікрорайонах (зазвичай короткострокова - це 1 місяць):
- Хороша квартира в гарному районі - €500 на місяць. Теоретично можна знайти дешевше, але вже треба пошукати. Приятелі знайшли на Сахібінден оголошення на 2+1 за 2500 лір - так бігли швидко-швидко й зайняли в той же день. Це бульвар Богачай.
- з 8 листопада пропонується приятелями квартира під оренду за 250 євро.
- 1+1, самий центр Анталії, 3 хвилини до старовиннної частини Калеічи, 300 евро без комиссії (!!!) та депозиту (!!!), вільна з 12 листопада. Але там немає пляжів - треба їхати на трамваї до Археологічного музею та спускатися до моря.
І такі смаколики- за 250 євро - бувають...
Тиждень тому заїхали знайомі одесити - то орендували 1+1 в Хурмі - бульвар Богачай - за 850 доларів на місяць...
Ще ціка інфа: ті приятелі зазвичай приїжджають з Одеси (ну не дурні ж вони лізти у Чорне море в районі Одеси - живуть в 15 хвилинах від Дерібасівської, з вікрн бачуть Чорне море) - 2 рази на рік і кожного разу на 1 місяць - так цього разу та квартира, що вони звикли - 1+1 - виявилася проданою.
Продав власник дуже - на мій погляд - непогано: за 72 000 євро. Гадаю, будинку не менше 5 років.
Гадаю, що брав він декілька років тому за 50 000 євро. Квартира здавалася завжди короткостроково по 850 доларів на місяць.
Дуже мудро: попрацювала квартира непогано - продали непогано.




flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34851
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2021 12:38

Той чудовий номер як раз для Вас і знято.
Дивіться та слухайте.
До речі цікавий факт, сам Жванецький в інтерв"ю сказав, ЩО НЕ ЗНАВ, ЧИМ ЗАКІНЧИТИ ТУ КОРОТЕНЬКУ ІСТОРІЮ. Зверніть увагу: там немає закінчення ніякого...
Так що добре, що ви розмістили на гілці про інвестиції в закордонну нерухомість черговий "відосик": у Вас - як ми всі розуміємо - незрозуміло чим все закінчиться.
Питаня відкрите: Португалія по 5, чи Філіппіни по 3...
Востаннє редагувалось akurt в Сер 20 жов, 2021 12:39, всього редагувалось 1 раз.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9630
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3576 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2021 12:39

  change_pm написав:
  flyman написав:відповім в стилі change_pm, уклончіво:
.....

а поки що в час турбулентності (як на мене, це більше схоже на 3ю світову війну) дочекаємся хоч завершення короної

:lol: мій стайл - уклончіво ))))

Я вже давно кажу, щчо ціль всього цього бєзобразія - швидке скорочення населення.

Планета і 10 млрд прогодує, але вихлоп від цієї годівлі дуже повітря спортіть "іліті" - причьому "іліта" - це не те, що ми бачимо на телеекранах і в радах...

ніц! справжню іліту бачили лише деякі))) причому прикол шчо іліта може бути навіть не з нашої планети...

рептилоїди люблять тепло... дивно що борються із глобальним потеплінням ... а в Анталії тепло ...

щось не клеїться в мене легенда
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34851
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 20 жов, 2021 12:54

  flyman написав:
  change_pm написав:
  flyman написав:відповім в стилі change_pm, уклончіво:
.....

а поки що в час турбулентності (як на мене, це більше схоже на 3ю світову війну) дочекаємся хоч завершення короної

:lol: мій стайл - уклончіво ))))

Я вже давно кажу, щчо ціль всього цього бєзобразія - швидке скорочення населення.

Планета і 10 млрд прогодує, але вихлоп від цієї годівлі дуже повітря спортіть "іліті" - причьому "іліта" - це не те, що ми бачимо на телеекранах і в радах...

ніц! справжню іліту бачили лише деякі))) причому прикол шчо іліта може бути навіть не з нашої планети...

рептилоїди люблять тепло... дивно що борються із глобальним потеплінням ... а в Анталії тепло ...

щось не клеїться в мене легенда

Ха! А ти добав в рівняння декілька невідомих - наприклад, такє - "рептілоїди" нот онлі ванз хієр...

Чи ти думаєш, що в бескінечному всісвіті тільки людє і рептілоїди :?:

Імхо, тут у нас як на східному базарі - дивись мен ін блек 8)
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 332333334335336 ... 888>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: gonchik74 і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24789 16551879
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 15:10
UA
10012 6255593
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
6 379242
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 14:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама