Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 170171172173174 ... 887>
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 10:23

Є час? Подивіться...

Передумав...
Востаннє редагувалось change_pm в П'ят 16 кві, 2021 10:33, всього редагувалось 1 раз.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 10:32

Проста офігеть!!!

Big mortgage lenders including Lloyds, NatWest, Santander, Barclays and HSBC prepare to launch wave of ultra-low 5% deposit deals for homes up to £600,000 in bid to kick-start the property market

https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... deals.html

Для того щоб підтримати ринок нерухомості в ЮК, великі баник запускають іпотеку з офігенськими умовами - перший внесок 5%...

От чесно, навіть не знаю, що сказати... Ну, крім того, якшо ти наразі в кеші, ти лох...

А от які наслідки всьго цього будуть?!
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 12:24

  change_pm написав:
  flyman написав:
  change_pm написав:100500%, ти бачив обличчя Жекі Пауєла, баби Йелен, Пелосі і Байдена? Де там розум?

Там, виділене і жадібність - друкування бабла, і вони і їх спонсори на папері стають багатше...

Але проблема в тому, що вже не 2009-17 роки, Китай виріс, бакса треба менше, ціни на комоди в космосі = інфлец буде під 10% в баксі.

Я тому і пишу постійно, що хочу побачити, як Омерига обіс...ся, бо вони на це заслуговують...

Обісцикатися вони будуть потрішки, та і то в памперси, так щоб не видко було.
Ти навіть не здогадаєшся.
І в один день "закат Омериги" чи "крах долара" ти не зобачиш, і не відомо чи доживуть твої онуки до цієї події вселеньського масштабу.

Невідомо чи ми довго проживемо...?! )))

Я так бачу, ти не помітив, як пришвидшились події і час? Всього за рік на амерфонді пройшло з часу одного з найбльших падінь, а вже все пучком.

Раніш на досягнення такого результату пішло б 2-3-4 років, то якщо наразі такий швидкій ріст, то чому ми не можемо пришвидшено прийти в стагфляцію?

За інфляцією прийде підняття ставки, і багато-багато банкрутств фірм-зомбі і держав-зомбі = повноцінний економічний кризис, тільки друкувати більше так не вийде, бо друк бабла вже не допомагає...

зі. Мені взагалі пофіг, як і шо буде, айм вел діверсіфайд )))

mi2
крім цього, в мене непереборна відчуття, що відбувавя фазовий перехід на вищу орбіту, тре лише додати зусиль щоб закріпитися (тіпа як плацдарм-цоколь на оКРЖН із подальшим оточенням сам знаєш чого) і готуватися до (наступної кризи) нового фазового переходу
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34827
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 12:28

  change_pm написав:
Big mortgage lenders including Lloyds, NatWest, Santander, Barclays and HSBC prepare to launch wave of ultra-low 5% deposit deals for homes up to £600,000 in bid to kick-start the property market

https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... deals.html

Для того щоб підтримати ринок нерухомості в ЮК, великі баник запускають іпотеку з офігенськими умовами - перший внесок 5%...

От чесно, навіть не знаю, що сказати... Ну, крім того, якшо ти наразі в кеші, ти лох...

А от які наслідки всьго цього будуть?!

підкладають грунт під 2008 дежаву ... але це вже років так за 5..8 після того, як розгребуть наслідки ковідла
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34827
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 12:44

  flyman написав:
  change_pm написав:
Big mortgage lenders including Lloyds, NatWest, Santander, Barclays and HSBC prepare to launch wave of ultra-low 5% deposit deals for homes up to £600,000 in bid to kick-start the property market

https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... deals.html

Для того щоб підтримати ринок нерухомості в ЮК, великі баник запускають іпотеку з офігенськими умовами - перший внесок 5%...

От чесно, навіть не знаю, що сказати... Ну, крім того, якшо ти наразі в кеші, ти лох...

А от які наслідки всьго цього будуть?!

підкладають грунт під 2008 дежаву ... але це вже років так за 5..8 після того, як розгребуть наслідки ковідла

Я ж не проста так запитав, чи немає у нас відчуття, що рух подій пришвидшився?

Якщо ріалі так, то в нас навряд чи є 5-8 років... Все буде набагато швидше...

зі. Прикольно дивитись на потуги Китаю зі строком годністі грошей, але в той же час ніфіга не прикольно, якщо це твоя потом і кров"ю зароблена "капуста"...

Я на 100% певен, що експеримент з цифровою з терміном валідності валютою, дуже сподобається Центрабанкам..

І на 100500% певен, шо нам цей експерімент не сподобається, якщо ти займаєш активну життеву позицію і вкалуєш...
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 12:48

  flyman написав:крім цього, в мене непереборна відчуття, що відбувавя фазовий перехід на вищу орбіту, тре лише додати зусиль щоб закріпитися (тіпа як плацдарм-цоколь на оКРЖН із подальшим оточенням сам знаєш чого) і готуватися до (наступної кризи) нового фазового переходу

Саме про це нам Пауел і говорить постійно, і не тільки він.

Вони хотять інфляцію, але реально буде неприємно, коли інфлец буде за 3-5% в рік по баксу з депозитами під 1% по ньому ж...

Навіть і не знаю, може придивитись ще до однієї квартири в розстрочку на Альбіоні?!...

Дуже не хочеться, щоб бабки інфлец зіжрав....
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 13:22

  change_pm написав:Я ж не проста так запитав, чи немає у нас відчуття, що рух подій пришвидшився?

Якщо ріалі так, то в нас навряд чи є 5-8 років... Все буде набагато швидше...

зі. Прикольно дивитись на потуги Китаю зі строком годністі грошей, але в той же час ніфіга не прикольно, якщо це твоя потом і кров"ю зароблена "капуста"...

Я на 100% певен, що експеримент з цифровою з терміном валідності валютою, дуже сподобається Центрабанкам..

І на 100500% певен, шо нам цей експерімент не сподобається, якщо ти займаєш активну життеву позицію і вкалуєш...

рух пришвидшується там де є рух,
а там де дідівські технології, то там гальмується.
Це ти можеш бачити по впливу локдаунів на різні галузі і держави.

Китай не приклад, так як там авторитарна система, і рано чи пізно авторитет буде трохи не такий як тре. Так що система не надійна в довгостроці аж ніяк.
Хоча СРСР протягнув майже 75 років.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34827
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 13:25

  change_pm написав:
  flyman написав:крім цього, в мене непереборна відчуття, що відбувавя фазовий перехід на вищу орбіту, тре лише додати зусиль щоб закріпитися (тіпа як плацдарм-цоколь на оКРЖН із подальшим оточенням сам знаєш чого) і готуватися до (наступної кризи) нового фазового переходу

Саме про це нам Пауел і говорить постійно, і не тільки він.

Вони хотять інфляцію, але реально буде неприємно, коли інфлец буде за 3-5% в рік по баксу з депозитами під 1% по ньому ж...

Навіть і не знаю, може придивитись ще до однієї квартири в розстрочку на Альбіоні?!...

Дуже не хочеться, щоб бабки інфлец зіжрав....

Навіть не знаю, нах тобі альбіон.
Бери динамічні економіки. Та ж Польща, чим не тигр?
Або В"єтнам, Малайзія.
Навіть Філіпіни даватимуть більше 1% росту ВВП, на відміну від старої Європи.
Ба навіть Україна взуватиме по темпам росту економіки альбіон.
Востаннє редагувалось flyman в П'ят 16 кві, 2021 13:27, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34827
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 13:26

  flyman написав:
  change_pm написав:Я ж не проста так запитав, чи немає у нас відчуття, що рух подій пришвидшився?

Якщо ріалі так, то в нас навряд чи є 5-8 років... Все буде набагато швидше...

зі. Прикольно дивитись на потуги Китаю зі строком годністі грошей, але в той же час ніфіга не прикольно, якщо це твоя потом і кров"ю зароблена "капуста"...

Я на 100% певен, що експеримент з цифровою з терміном валідності валютою, дуже сподобається Центрабанкам..

І на 100500% певен, шо нам цей експерімент не сподобається, якщо ти займаєш активну життеву позицію і вкалуєш...

рух пришвидшується там де є рух,
а там де дідівські технології, то там гальмується.
Це ти можеш бачити по впливу локдаунів на різні галузі і держави.

Китай не приклад, так як там авторитарна система, і рано чи пізно авторитет буде трохи не такий як тре. Так що система не надійна в довгостроці аж ніяк.
Хоча СРСР протягнув майже 75 років.

Базове протиріччя у тебе )))) Китай в такому стані з років 50х здається, і тільки розвивається, вже практично строк життя СРСР пройшов і ніяких проблем.

зі. Довгострок, якщо брати 75 років, то мене вже скоріш за все і не буде на світі ))) то мені глибоко пофіг ))))
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 16 кві, 2021 13:35

  flyman написав:
  change_pm написав:
  flyman написав:крім цього, в мене непереборна відчуття, що відбувавя фазовий перехід на вищу орбіту, тре лише додати зусиль щоб закріпитися (тіпа як плацдарм-цоколь на оКРЖН із подальшим оточенням сам знаєш чого) і готуватися до (наступної кризи) нового фазового переходу

Саме про це нам Пауел і говорить постійно, і не тільки він.

Вони хотять інфляцію, але реально буде неприємно, коли інфлец буде за 3-5% в рік по баксу з депозитами під 1% по ньому ж...

Навіть і не знаю, може придивитись ще до однієї квартири в розстрочку на Альбіоні?!...

Дуже не хочеться, щоб бабки інфлец зіжрав....

Навіть не знаю, нах тобі альбіон.
Бери динамічні економіки. Та ж Польща, чим не тигр?
Або В"єтнам, Малайзія.
Навіть Філіпіни даватимуть більше 1% росту ВВП, на відміну від старої Європи.
Ба навіть Україна взуватиме по темпам росту економіки альбіон.

Тут тобі складно щось відповісти... але спробую...

Подивись на ціновий графік нерухомості вищеназваних країн з 2008 року в доларі, отримаєш відповідь - це раз.

Два - це законодавство по захисту власності.

Три - це історія країн і як там було з власностю.

Чотири - ефект масштата:
- маєш 2-3 квартири, які обслуговуються однією осблуговуючою компанією, маєш менші витрати.
- заповнюєш одну податкову декларацію, а не вишукуєш, які ж там зміни в законодавстві трапились.
- не мудохаєшся з різними мовами.
- користуєшся привабливим податковим законодавством і так далі.

зі. Але тобі того поняти не дано )))
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 170171172173174 ... 887>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24783 16548634
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 15:24
ihorkyiv
10012 6254509
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
6 379178
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 14:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама