Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 6162636465 ... 877>
Повідомлення Додано: Чет 19 бер, 2020 23:50

  change_pm написав:Я вкотре піднімаю це питання:

Як зберегти гроші в цю кризу? Як купити золото, коли на нього буде норм.ціна (і що таке нормальна ціна)?

Як зробити це онлайн, якщо цей карантин буде тривати 8-12 місяців?


Пропоную Вам розглянути бажання примноження своїх заощаджень з трохи іншого кута. Як ви плануєте вводити кошти в той чи інший актив? Покласти на рахунок в укр. банк? Так в нас всі майже банки в агонії, покласти в іноземний банк - будьте готові принести 1001 бумажку, що ви не терорист. Теж стосовно нашого валютного контролю. Електронні валюти? Купити не проблема - вивести більш менш серйозну суму нереально, особливо в піки її дохідності. Я не кажу про варіант гарячого гаманця - таке навіть не розглядаю. Ви згадали про акції, можливо буде сенс сформувати не на останні кошти збалансований портфель, так думаю що він може забезпечити ~20% річних, опускаючись в деталі, треба переводити кошти брокеру (+/- озвучені вище ризики). Метали - абсолютно непрацююча в наших реаліях тема - як тільки буде ріст, місцеві банки/ділки одразу розтянуть спред на 20%, можете подивитись на приклад фізичне срібло - 15,5 продаж, 12,5 покупка, це при тому що його зараз теоретично вигідно купувати. Золото зараз імхо переоцінене, кросс металів зараз найвищий за всі часи, і це явно не срібло обвалилося вниз... можна взяти на 10-20% від капіталу, з розрахунком що на пенсії заганяти то в ломбард як брухт. Ось так поступово ми й приходимо до варіанту нерухомості під здачу - але зважайте що демографія змінюється і глобалізація буде з часом зменшувати дохідність, як підтвердження тому тест з заробітчанами - тільки люди виїхали зразу просадка по вартості оренди, орендар бажає вибрати найкращий варіант. А враховуючи народжуваність і темпи будівництва всякого шлаку - ринок вже перенасичений ленлордами. Хоча я б сам особисто хотів би мати 1-2 квартири під здачу, як прибавку до пенсії.
Diego
 
Повідомлень: 153
З нами з: 14.01.15
Подякував: 46 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 бер, 2020 00:17

  Vint написав:Открыл счёт в Interactive Brokers и завел немного денег. Пока ничего не покупал. Жду...

через кого деньги заводил ?
SILVER_UA
 
Повідомлень: 955
З нами з: 21.07.10
Подякував: 198 раз.
Подякували: 84 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 бер, 2020 03:55

  SILVER_UA написав:
  Vint написав:Открыл счёт в Interactive Brokers и завел немного денег. Пока ничего не покупал. Жду...

через кого деньги заводил ?

Ваером через приват в рамках е-лимита. Прикрепил их счёт и электронную справку о доходах от налоговой.
Ваер доходит через полчаса. Был приятно удивлен.
Vint
 
Повідомлень: 1379
З нами з: 14.07.08
Подякував: 27 раз.
Подякували: 222 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 бер, 2020 07:26

  change_pm написав:
  flyman написав:продублюю тут
https://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=4907205#p4907205
Дивлюся, злотий побив рекорд в парі USDPLN,
думаю, що польська нерухомість якою я колись цікавився (Щецин, Ченстохова, Катовіце) може заграти новими привабливими фарбами.
Останнє що цікавило 16000 PLN за вбиту кавалірку і 25000 PLN за кавалірку з ремонтом в старувці Ченстохови, і я вже був за крок "дайтє двє" у 2017.


В Катовіцах 30 хвилин пехотой від центру в 2019 році сама дешева кавалірка коштувала 100 тис злотувок.

Ченстохова - ригалово! :)

А Битом, чи Сосновещ?
Нормальне місто Ченстохова, ти там хоч був?
І сполучення чудове, йде куча потягів що з Пшемисля на схід і північ Польщі проходять із зупинками.
flyman
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 34463
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 20 бер, 2020 12:14

  flyman написав:
  change_pm написав:
  flyman написав:продублюю тут
https://forum.finance.ua/viewtopic.php?p=4907205#p4907205
Дивлюся, злотий побив рекорд в парі USDPLN,
думаю, що польська нерухомість якою я колись цікавився (Щецин, Ченстохова, Катовіце) може заграти новими привабливими фарбами.
Останнє що цікавило 16000 PLN за вбиту кавалірку і 25000 PLN за кавалірку з ремонтом в старувці Ченстохови, і я вже був за крок "дайтє двє" у 2017.


В Катовіцах 30 хвилин пехотой від центру в 2019 році сама дешева кавалірка коштувала 100 тис злотувок.

Ченстохова - ригалово! :)

А Битом, чи Сосновещ?
Нормальне місто Ченстохова, ти там хоч був?
І сполучення чудове, йде куча потягів що з Пшемисля на схід і північ Польщі проходять із зупинками.


Many men many minds. Звичайно був. Катовіце мені більше сподобалось.

Зараз кордони закриті, так що залишається тільки мріяти :(
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 20 бер, 2020 12:17

  Diego написав:Пропоную Вам розглянути бажання примноження своїх заощаджень з трохи іншого кута. Як ви плануєте вводити кошти в той чи інший актив? Покласти на рахунок в укр. банк? Так в нас всі майже банки в агонії, покласти в іноземний банк - будьте готові принести 1001 бумажку, що ви не терорист. Теж стосовно нашого валютного контролю.

В мене особливі обставини. Для мене вищеназване не проблема.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 20 бер, 2020 12:38

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

За останній тиждень мені прийшло десь 5 пропозицій по купівлі нерухомості в Іспанії.

Я тихенько посміююсь - як? як можна тую нерухомість хоч якость помацати в наш час закритих кордонів???

Але вони пропонують - вибирайте, а як пройде карантин, приїжджайте і купляйте, 3 ха!
А якщо карантин буде тривати рік?

І хоч вони кажуть, що ціні кризові, продає банк, я не бачу нічого цікавого.

Хоча може варто придивитись http://touchstonespain.com/ ?
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 20 бер, 2020 12:43

  change_pm написав:За останній тиждень мені прийшло десь 5 пропозицій по купівлі нерухомості в Іспанії.

Я тихенько посміююсь - як? як можна тую нерухомість хоч якость помацати в наш час закритих кордонів???

Але вони пропонують - вибирайте, а як пройде карантин, приїжджайте і купляйте, 3 ха!
А якщо карантин буде тривати рік?
І хоч вони кажуть, що ціні кризові, продає банк, я не бачу нічого цікавого.


Чому пан переключився з турецької нерухомості на іспанську?
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23790
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1654 раз.
Подякували: 2533 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 20 бер, 2020 13:38

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

Іспанська нерухомість мене особливо ніколи не цікавила. Просто зараз посипався вал пропозицій. Справи, мабудь, погані.

До речі, кількість пропозицій з Англії не зросла. Одна агенція в дусі часу пропонує віртуальну презентацію початку продажів новобудови в Манчестері. Цікаво, що раніше всіх запрошували на фуршет. Треба їм пропонувати віртуальний фуршет :) проводити.

Скажемо так, по такому курсу фунт-долар і можливо ще нижчий курс буде, то вигідно розглядати купівлю нерухомості в Англії.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1071 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 20 бер, 2020 16:53

  change_pm написав:
  Diego написав:Пропоную Вам розглянути бажання примноження своїх заощаджень з трохи іншого кута. Як ви плануєте вводити кошти в той чи інший актив? Покласти на рахунок в укр. банк? Так в нас всі майже банки в агонії, покласти в іноземний банк - будьте готові принести 1001 бумажку, що ви не терорист. Теж стосовно нашого валютного контролю.

В мене особливі обставини. Для мене вищеназване не проблема.

В Польщі банка має гарантії Фонда до 100Койро.
І там є можливість:
walutomat. із маржою 0,2%
Розвинутий ринок ЦП.
Нерухомість.

В ГБ, думаю, ще більше варіантів.

У нас, тільки нерухомість.
flyman
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 34463
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 6162636465 ... 877>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Bolt, nekefer і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24709 16513294
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 14:15
hume
9981 6233982
Переглянути останнє повідомлення
Нед 24 бер, 2024 22:49
Bolt
6 377777
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 13:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама