Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 99100101102103 ... 883>
Повідомлення Додано: Сер 12 сер, 2020 09:21

Чому варто мати нерухомість закордоном під оренду?

В Уєлсі збираються почати видавати кредити для орендарів, щоб вони погасили
заборгованість по оренді, яка назбиралась під час Ковіду.

Молодці! Вважаю, це правильною ініціативою, тому що лендлорду також треба купляти собі поїсти і платити комунальні.

Чекаємо тепер таку ж ініциативу в Англії!

Loans to pay off rent arrears built during the COVID-19 pandemic will now be available to tenants in Wales following a campaign by the National Residential Landlords Association (NRLA).
The NRLA has been lobbying the Welsh Government to provide more support for landlords and tenants affected by the crisis, with a loan system one of its key asks.
Following the announcement of the new Tenancy Saver Loans, Ben Beadle, chief executive at the NRLA, said: “We are delighted the Welsh Government has listened to what we had to say and consequently adopted our proposals for a tenant loan scheme.
“These loans will help keep tenants who have been affected by coronavirus in their homes, while supporting landlords reliant on rental income to pay their own bills.
“We would advise every landlord with a tenant in arrears to make sure they are aware of the new scheme and advise any landlord in receipt of these payments to commit to working with their tenant to maintain the tenancy in the long term.”
The scheme will apply to the Private Rented Sector only, and will allow tenants to borrow money to cover the arrears they have built, with the money then paid directly to the landlord or agent.
The Government hopes the scheme will be operational from September. As yet, there is no cap on the amount that can be borrowed and the tenant will be given up to five years to repay the loan.

https://www.propertywire.com/news/landl ... -in-wales/
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 13 сер, 2020 14:14

Хтось хоче стати сусідом?

Зображення
зі. Ліверпуль...
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 14 сер, 2020 09:07

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

Хочу поділитись з панством своїми думками стосовно нерухомості закордоном :)

Я всім задоволений і наразі мій інвестиційний портфель в нерухомості, який вже певною мірою оформився, дозволяє вийти на пенсію.
Треба ще попрацювати, щоб сфомувати якусь катлетку безпеки і можна їхати на море :)

Які фінансові плани на майбутнє?

Всі грощі, які будуть зароблятись з 21 року, будуть вкладатись в фонду.

Правильний вибір сектору і правильних акції дасть більший ріст, ніж нерухомість.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 14 сер, 2020 09:34

  change_pm написав:Хочу поділитись з панством своїми думками стосовно нерухомості закордоном :)

Я всім задоволений і наразі мій інвестиційний портфель в нерухомості, який вже певною мірою оформився, дозволяє вийти на пенсію.

А можно узнать кол-во объектов в разрезе стран?
И что если "управляющие" "сьедут" с темы управления? Котлетка должна быть такой, чтобы на нее можно было прожить дооолго, пусть даже экономно.
Где-то светит пенсия как рез-тат отчислений\взносов? или только собственные накопления?

  change_pm написав:Всі грощі, які будуть зароблятись з 21 року, будуть вкладатись в фонду.

Правильний вибір сектору і правильних акції дасть більший ріст, ніж нерухомість.

:D
San
Аватар користувача
 
Повідомлень: 33504
З нами з: 08.04.08
Подякував: 2332 раз.
Подякували: 2612 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 сер, 2020 10:23

  San написав:
  change_pm написав:Хочу поділитись з панством своїми думками стосовно нерухомості закордоном :)

Я всім задоволений і наразі мій інвестиційний портфель в нерухомості, який вже певною мірою оформився, дозволяє вийти на пенсію.

А можно узнать кол-во объектов в разрезе стран?
И что если "управляющие" "сьедут" с темы управления? Котлетка должна быть такой, чтобы на нее можно было прожить дооолго, пусть даже экономно.
Где-то светит пенсия как рез-тат отчислений\взносов? или только собственные накопления?

  change_pm написав:Всі грощі, які будуть зароблятись з 21 року, будуть вкладатись в фонду.

Правильний вибір сектору і правильних акції дасть більший ріст, ніж нерухомість.

:D


Майбутнього не знає ніхто. Щось взнати можна, а шось ні.

Я не випадково вибирав ЮК в плані нерухомості:
- є весь сервіс під ключ (хата, ремонт, меблі)
- є масса упр.компанії, реально вибирай, що хочеш.

Ось мені ця подобається https://www.howsy.com/landlords/
У них є доволі дорогий пакет, де вони тобі гарантують рент, навіть, якщо орендар не платить.
Наразі враховуючи кризу, оптимально. Так, впаде дохід через дорогое управління, але вони виберуть якісного орендаря, шоб не попасти на компенсацію ренту - він-він ситуація.

Мені соромно признатись, але я витрачаю не набагато більше на життя, ніж флай :(
Хоча ні в чому собі не відмовляю :) Тому скільки там треба грощів на життя? І якою при цьому повинна бути катлетка?

І я ж не казав, що на пенсії не буду працювати?! Треба ж чимось займатись, щоб бути в тонусі, то я щось робити буду. Тому на пенсію сподівайся, але й сам не тупи...
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 14 сер, 2020 20:20

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

change_pm, прибыль и пенсию Вы уже посчитали, а я помимо борща приготовила кефтедес и вот думаю, а какими же документами на нежилую Манчестерскую недвижимость Вы обладаете?
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4809
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 14 сер, 2020 21:39

  stm написав:change_pm, прибыль и пенсию Вы уже посчитали, а я помимо борща приготовила кефтедес и вот думаю, а какими же документами на нежилую Манчестерскую недвижимость Вы обладаете?

Таким гарним паперовим ф"ючем..
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 14 сер, 2020 22:04

  change_pm написав:
  stm написав:change_pm, прибыль и пенсию Вы уже посчитали, а я помимо борща приготовила кефтедес и вот думаю, а какими же документами на нежилую Манчестерскую недвижимость Вы обладаете?

Таким гарним паперовим ф"ючем..

такий як на кавалірку в Жулянах?
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34724
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 14 сер, 2020 22:05

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

  change_pm написав:Майбутнього не знає ніхто. Щось взнати можна, а шось ні.

Я не випадково вибирав ЮК в плані нерухомості:
- є весь сервіс під ключ (хата, ремонт, меблі)
- є масса упр.компанії, реально вибирай, що хочеш.

Ось мені ця подобається https://www.howsy.com/landlords/
У них є доволі дорогий пакет, де вони тобі гарантують рент, навіть, якщо орендар не платить.
Наразі враховуючи кризу, оптимально. Так, впаде дохід через дорогое управління, але вони виберуть якісного орендаря, шоб не попасти на компенсацію ренту - він-він ситуація.

Мені соромно признатись, але я витрачаю не набагато більше на життя, ніж флай
Хоча ні в чому собі не відмовляю Тому скільки там треба грощів на життя? І якою при цьому повинна бути катлетка?

І я ж не казав, що на пенсії не буду працювати?! Треба ж чимось займатись, щоб бути в тонусі, то я щось робити буду. Тому на пенсію сподівайся, але й сам не тупи..

нічого собі, камінг аут
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34724
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 14 сер, 2020 22:11

  flyman написав:
  change_pm написав:
  stm написав:change_pm, прибыль и пенсию Вы уже посчитали, а я помимо борща приготовила кефтедес и вот думаю, а какими же документами на нежилую Манчестерскую недвижимость Вы обладаете?

Таким гарним паперовим ф"ючем..

такий як на кавалірку в Жулянах?

Десь так ))))
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 99100101102103 ... 883>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
10005 6249870
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 01:03
Успіх
24758 16540449
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
6 378907
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 14:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама