Інвестуємо в нерухомість закордоном

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 607608609610611 ... 887>
Повідомлення Додано: Чет 15 вер, 2022 20:57

  stm написав:
  beee написав:что купить для перепродажи? кавалерку 34 м в мокотове - среди офисов, прикольный район. или двуху 42 м2 в тархомин но прямо возле ТРЦ. цена одинакова 100 куе
(Варшава)

Если надо оценить за сколько можно будет сдавать, открывайте airbnb и смотрите аналоги. Если для жизни, я бы распрашивала местных за чашечкой кофе :) Я Варшаву не очень люблю. Мне по душе Гданьск или Вроцлав :)

мне тоже. просто страшно деньги в стране держать. купить - лишь бы было. для перепродажи с ремонтом.
выбрал 35 м2 в мокотове - среди офисов. фонтанчики, спортзал в доме. кароч прикольно. ключи в феврале. буду сдавать её. а что делать
Бетон
 
 
Повідомлення Додано: П'ят 16 вер, 2022 12:54

Як вкладають гроші іноземці в нерухомість Туреччини
(Звіт Інституту статистики Туреччини за підсуками серпня 2022 року)

1. Загальна кількість продажів квартир за серпень 2022 року по країні склала 123 491 квартир/будинків, що нижче, ніж в такий самий місяць двох попередніх років.
Дивуватися зменшенню не треба: ціни на нерухомість при обчисленні доларах США зросли в 2-3 рази.
Зображення

2. У серпні 2022 іноземцям продали 5 273 квартир/будинків. Це трохи нижче, ніж у серпні 2021 року, але значно вище, ніж в серпні 2020 року.
У серпні частка продажу житла іноземцям у загальному обсязі продажу житла становила 4,3% (відсоток стабільний).
Анталія посіла перше місце з продажу житла іноземцям з продажем 1814 квартир/будинків за місяць.
Це вперше (!!!) за всю історію продажу квартир іноземцям.
За Анталією йдуть Стамбул з 1750 продажами будинків/квартир і місто Мерсін з 317 продажами відповідно.
Зображення
Продажі житла іноземцям у січні-серпні зросли на 44,6% (!!!) порівняно з відповідним періодом попереднього року і становили 44 595 квартир.

3. Розподіл інвесторів за громадянством.
Зображення
Нікого не повинні дивувати дані про купівлю квартир іноземцями з країн-сусідів Туреччини.
Це цілком логічно. Не дивують же вас цифри купівлі квартир іноземцями в Польщі: на першому місці саме сусіди цієї країни. Те саме і в Австрії. Як говорять мої приятелі: українців у Відні дуже багато.
Українці-інвестори вперше за весь час (!!!) вийшли на місце 6 в ТОП-20 інвесторів.
Особисто я очікував, що в ТОП-20 інвестоірв в цьому місяці попадуть громадни Нідерландів - ну реально на дорогах багато авто з номерами реєстрації саме цієї країни.

P.S. За даними https://www.tuik.gov.tr/
Востаннє редагувалось akurt в П'ят 16 вер, 2022 17:23, всього редагувалось 2 разів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9625
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 16 вер, 2022 13:46

  beee написав:
  stm написав:
  beee написав:что купить для перепродажи? кавалерку 34 м в мокотове - среди офисов, прикольный район. или двуху 42 м2 в тархомин но прямо возле ТРЦ. цена одинакова 100 куе
(Варшава)

Если надо оценить за сколько можно будет сдавать, открывайте airbnb и смотрите аналоги. Если для жизни, я бы распрашивала местных за чашечкой кофе :) Я Варшаву не очень люблю. Мне по душе Гданьск или Вроцлав :)

мне тоже. просто страшно деньги в стране держать. купить - лишь бы было. для перепродажи с ремонтом.
выбрал 35 м2 в мокотове - среди офисов. фонтанчики, спортзал в доме. кароч прикольно. ключи в феврале. буду сдавать её. а что делать

Диверсификация да в белом свете мной абсолютно приветствуется :) из таких активов можно и выходить, и не выходить и быть белым человеком для всего развитого мира :)
stm
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4850
З нами з: 04.03.15
Подякував: 72 раз.
Подякували: 678 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 17 вер, 2022 11:03

Цікава новина для інвесторів з України

Як відомо, ціни на нерухомість в Туреччині за останній рік за даними Євростат зросли у валютному обчисленні на 110%.
Якщо подивитися ретроспективно - то за 4 останніх роки ціни зросли - якщо рахувати в доларах США - в 2,5-3 рази.
Чинників такого зростання три:
1) Існували неймовірно низькі ціни на ГОТОВІ "під ключ" (!!!) квартири - з повним ремонтом, сантехнікою, частково з меблями (кухня+прихожа) та частково з побутовою технікою (варочна поверхня+витяжка+духова шафа). В ціну квратир входили також парковка (в половині випадків підземна) та плавальний басейн для мешканців будинка. Орієнтир ціни був 1000 доларів за 1 кв. м.
Дійсно гріх було не вкладатися.

2) В червні 2020 року почала працювати Державна програма кредитування купівлі житла населення Туреччини, яке зростає суттєвими темпами - приріст населення складає приблизно 1 500 000 громадян щорічно. З червня 2020 року надавалися кредити під 0,64% на місяць терміном 15 років з відтермінуванням платежів на 1 рік. Я писав на цьому форумі, що на час відкриття офісів продажу Забудовників вже вставали в чергу бажаючі купити собі квартиру. Проста арифметика показувала, що виплата за таким кредитом тоді дорівнювала ціні оренди квартири в місяць (!!!).
Гріх було не купувати власне житло замість того, щоби кормити родину орендодавця.

3) Останні події в Європі спонукали інвесторів шукати місце безпроблемних інвестицій:
- ніяких питань "звідки дровішки";
- неймовірна простота інвестицій - ніяких посередників у вигляді адвокатів, юристів, і навіть рієлторів (в половині випадків можна було - побачивши нову забудову - звернутися в Офіс продажу та за 1-2 дня отримати Право власності на квартиру). 100% надійність та відсутність обману інвесторів. Право власності на квартиру надавало безпроблемну можливість отримати ВНП в країні (загальні витрати сміхотворні - близько 150$). До цих витрат треба було додати зовсім приємну річ - Поліс медичного страхування іноземця, який при витратах близько 100 доларів на рік відкривав двері якісного медичного обслуговування в приватних лікарнях країни.
- одна з найнижчих в Європі "планка" витрат на проживання в Європі. Наприклад, в ці дні мої респонденти в Австрії повідомляють про те, що в Австрії на родину з 2-х осіб необхідно мати не менше 2000 євро на місяць. В Туреччині на родину з двох осіб достатньо витрачати 500 - максимум 1000 євро на місяць.
- Середземноморський клімат: наприклад сьогодні в Анталії вдень максимум +30, на тиждень наперед +28...+25. Температура води в Середземному морі сьогодні +28,6 градуси.

Суттєве зростання цін на нерухомість б’є по кишенях громадян.
З метою знизити ціни на нерухомість - а це цікаво для українських інвесторів (!!!) - в вересні 2022 року оголошено про початок нової державної (!!!) програми забезпечення житлом громадян.
Згідно з оприлюдненою Програмою:
1) У всіх провінціях країни (а їх 81) починається будівництво 250 000 квартир за державний кошт.
Ці квартири будуть мати право отримати родини, які за даними Державного реєстру нерухомості не мають власного житла.
2) Для тих, хто має бажання та можливість побудувати собі будинок, виділяється в ці дні 100 000 земельних ділянок.
Цікаво, що земельні ділянки під будівництво будуть видаватися з інфраструктурою, побудованою за кошт держави: лінії електропередач, газогони, лінії водопостачання та дороги.

Є обґрунтована надія на те, що такі суттєві зміни на ринку нерухомості призведуть до зменшення цін на нерухомість та відповідно - до збільшення можливості для інвестицій українців, які вперше за останнє десятиріччя вийшли на місце 6 в ТОП-20 інвесторів.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9625
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 21 вер, 2022 08:11

Для інвесторів в закордонну нерухомість
Аналізуємо оголошення про продаж квартири 1+1 в корпусі "А" ЖК Casa grande в Анталії.
Я би не викладував цю інфу, але занадто цікава ситуація:
- я точно знаю, що з учасників форуму двоє людей послухали мою пораду на цьому форумі та інвестували напряму свої гроші саме сюди.
- звісно, на цьому форумі горе-велике горе-хВахівці писали 2 роки тому повну нісенітницю про інвестиції саме в нерухомість в цьому комплексі на 150 квартир.
Звісно, самі нічого нікуди ніяк не інвестували.
Інфа цікава і прогнозом цін, і економічною ефективністю вкладень.
Дивимося оголошення:
Зображення
Беремо в руки калькулятор:
- ціна, вказана на сайті продажу квартир: 2 850 000 лір або 2850000/18,30=155 737$ або 155 737 євро.
Повторю: 155 737 євро.
За інформацією на цьому сайті 2-о річної давнини продаж відбувався за схемою:
- ціна за прайс-листом Забудовника (було розміщено повну інформацію - адреса сайта та аналіз якості будівництва бригадою з 3-х архітекторів та будівельників з України, які приіжджали подивитися - я був в супроводі)): 60 000 євро.
- перший внесок 30 000 євро. Безвідсоткове розтермінування на 1,5 роки.

Економічна ефективність вкладень: 155 737/60000=2,59 рази по валюті.
Хочу звернути увагу ще на втрати фінансові, які покупець сьогодні понесе із-за повної дезінформації від горе-фахівців форуму:
- при купівлі нерухомості в Туречичні треба сплачувати податок в 4% від ціни нерухомості (вже точно не пригадую, здається 2 роки тому було 3%).
- на момент здачі цих квартир ціна ще була така, як за прайс-листом: 60 000 євро і податок складав не більше ніж 60 000х4%=2 400 євро (фактично гадаю було менше).
- на сьогодні 155730х4%=6 229 євро (можливо дещо менше - залежить від оцінки за Актом експертизи квартири).
Віртуальні втрати (це додаткова сума) учасників форуму 6 229 - 2 400= 3 829 євро. 3 829 євро "на минуточку"...
Один з фахівців, який ховається в 74 км від Києва, навіть писав, що йому літній плавальний басейн не подобається. Що таке "зимовий" з підігрівом (а він там є) він взагалі не знає. Гадаю, теж не подобається.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9625
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 21 вер, 2022 14:46

Re: Інвестуємо в нерухомість закордоном

  akurt написав:- одна з найнижчих в Європі "планка" витрат на проживання в Європі. Наприклад, в ці дні мої респонденти в Австрії повідомляють про те, що в Австрії на родину з 2-х осіб необхідно мати не менше 2000 євро на місяць. В Туреччині на родину з двох осіб достатньо витрачати 500 - максимум 1000 євро на місяць.

Ну Ви вибрали для порівняння одну з найдорожчих країн ЄС - давайте середнячків, Іспанію, Польщу або Грецію... 100% до 1000 Євро вийде.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8880
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1330 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 21 вер, 2022 14:52

  BIGor написав:
  akurt написав:- одна з найнижчих в Європі "планка" витрат на проживання в Європі. Наприклад, в ці дні мої респонденти в Австрії повідомляють про те, що в Австрії на родину з 2-х осіб необхідно мати не менше 2000 євро на місяць. В Туреччині на родину з двох осіб достатньо витрачати 500 - максимум 1000 євро на місяць.

Ну Ви вибрали для порівняння одну з найдорожчих країн ЄС - давайте середнячків, Іспанію, Польщу або Грецію... 100% до 1000 Євро вийде.

Не сказав би що Австрія серед найдорожчих. А вказані не середнячки, а одні з найдешевших
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34791
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 21 вер, 2022 17:40

Сьогодні вийшло нове відео на ютюбі про витрати на життя в Польщі - веде українець.
Деякі цифри про вартість пального і особливо електрики (здається, до 0,25 євроцента за 1 кВт год) дещо здивували.


Для довідки: в Туреччині бензин А95 по ціні 19,5 ліри за літр або близько 1,07 долара за літр.
Електрична енергія завжди тримається на рівні близько 0,10 євро цента за 1 кВтгод - плюс мінус в залежності від курсу долар/ліра. Точно не знаю, здається з 1 вересня газ і електрика подорожчали на 20%. Це несуттєва сума витрат на комуналку, щоби точно пам"ятати.
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9625
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Сер 21 вер, 2022 18:58

  akurt написав:Сьогодні вийшло нове відео на ютюбі про витрати на життя в Польщі - веде українець.
Деякі цифри про вартість пального і особливо електрики (здається, до 0,25 євроцента за 1 кВт год) дещо здивували.


Для довідки: в Туреччині бензин А95 по ціні 19,5 ліри за літр або близько 1,07 долара за літр.
Електрична енергія завжди тримається на рівні близько 0,10 євро цента за 1 кВтгод - плюс мінус в залежності від курсу долар/ліра. Точно не знаю, здається з 1 вересня газ і електрика подорожчали на 20%. Це несуттєва сума витрат на комуналку, щоби точно пам"ятати.

Чоловік взагалі не схож на українця) Російська як у корєнних росіян.
Пальне взагалі не цікавить, а от щодо електрики - то він називав різні цифри від 0,7 до 1,2 зл - тобто ділимо на 4,84 і виходить 0,14 до 0,25 долл. невже космічні суми?
Так, звичайно в Україні та Туречині де зашкалює інфляція набагато дешевше - бо не встигають переписувати цінники - 1,48 грн у нас - це 0,035 долл. (при курсі 42,5)
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8880
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1330 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 21 вер, 2022 20:36

Ви тільки трохи помиляєтеся:
- на екрані українець з польськими коріннями, таких багато серед українців. Ім"я на відео справжнє: Lech. Знаю прізвище та звідки він - не назву, зберігаючи приватність. Живе весь час та працює весь час в Україні.
- Вас хтось сильно обманув про інфляцію в Туреччині - то просто хтось не вміє натискати на кнопки калькулятора.

Сьогодні скупився, заїхавши після роботи, трохи в МЕТРО:
- риба Дорадо стандарт 400-600 грамів - купив дві штуки на вечерю - по 96 лір (5,24 євро) кіло.
Може, десь в світі продається по 0,0524 євро кіло?
- батон білий - 4 ліри - 0,22 євро батон - може десь в світі продається по 0,0022 євро?
- хотів купити баранину - шию - ну така красива - свіженька - по 85 лір або 4,64 євро кіло (може, десь баранина в світі по 0,0064 євро кіло??).
- купив з пекарні круглий хліб - прямо з печі - 14 лір або 0,76 євро буханець. Може, десь в світі продається за 0,00076 євро?

Де така країна, де все по 0,00076 євро і ціни падають та падають? Назву - в студію!
akurt
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9625
З нами з: 12.02.09
Подякував: 3575 раз.
Подякували: 1262 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 607608609610611 ... 887>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: ihorkyiv і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24783 16548247
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 15:11
Frant
10012 6254378
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 19 кві, 2024 12:22
Bolt
6 379162
Переглянути останнє повідомлення
Сер 10 сер, 2022 14:45
Bolt
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама