Що турбує українців найбільше (опитування)

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 678910 ... 29>
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 17:12

  freeze написав:
  airmax78 написав:Т.е. вы напрямую связываете падение ваших доходов, произошедшее из-за девальвации гривны, произошедшей из-за "несколько лет нормально жили с Тимошенко и овощем" с президентством Порошенко?


Не совсем так. При Януковиче мои доходы и доходы родственников тоже уменьшались, хотя и не так стремительно, поэтому я с энтузиазмом воспринял Революцию Достоинства, и бегство гопника.
Естественно можно сказать, что мои доходы - это мои ошибки, или ошибки моих родственников, но я не могу изменить прошлое, и даже по возрасту уже вряд ли эмигрирую, потому в меру сил пытаюсь изменить своё будущее хотя бы на выборах.

Вы зря переживаете, с тем же победителем Гриценко вы будете жить лучше, я вам гарантирую )))

Т.е. пройопы - ваши, а виноват - Порох. Надо мне тоже ему счет за падение цены на Голосуху выставить.
За Гриценко - это хорошо. Вечный кандидат. Можно голосовать. Примерно то же самое, что "не пидтримую жодного кандидата".
airmax78
 
Повідомлень: 42885
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5285 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 17:13

  Вкладчик1234 написав:
  airmax78 написав:Если бы все было под Порохом, многие из тех, кто сейчас регистрируются кандидатами в президенты и рассказывают о "деньгах на крови" и о "мире", мотали бы свои длинные сроки.

А почему они не мотают сроки? Меня это тоже возмущает

Я вам объяснил почему. Но вы же только про уровень сахара в крови думаете.
airmax78
 
Повідомлень: 42885
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5285 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 17:26

Re: Що турбує українців найбільше (опитування)

  Вкладчик1234 написав:А почему они не мотают сроки? Меня это тоже возмущает

Бо демократія - незалежність судів.
lapay
 
Повідомлень: 13776
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 17:27

  airmax78 написав:Т.е. пройопы - ваши, а виноват - Порох.


Так. Совершенно верно. Тут ничего нельзя поделать, это уровень условного рефлекса.
Если человеку перед выборами показывать портреты условного Наливайченко и условного Куприя. При этом при показе портрета Наливайченко каждый раз выдавать бутерброд с черной икрой, а при показе портрета Куприя ударять молотком по ногтю, то я вас уверяю, что подавляющее большинство населения проголосует за Наливайченко, а не за Куприя.

Подавляющее большинство населения голосует холодильником, и не только у нас. Это в России голосуют телевизором, а у нас не Россия, у нас - холодильник выше.

Первым это не смог понять Яценюк, через что слетел и имеет мусорный рейтинг, Порошенко тоже подумал, что телевизор - религия, вера, православие, язык, это самое важное для населения - и поставил это все на бигборды, как главные достижения.
Посмотрим прав ли он, может я ошибаюсь, я кстати совсем не исключаю, что Порошенко победит.
Востаннє редагувалось freeze в Суб 19 січ, 2019 17:28, всього редагувалось 1 раз.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 17:27

Re: Що турбує українців найбільше (опитування)

  airmax78 написав:За Гриценко - это хорошо. Вечный кандидат. Можно голосовать. Примерно то же самое, что "не пидтримую жодного кандидата".

Я, на позаминулих, голосував за друге, а не за перше. :)
lapay
 
Повідомлень: 13776
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 17:29

Re: Що турбує українців найбільше (опитування)

  freeze написав:Подавляющее большинство населения голосует холодильником, и не только у нас. Это в России голосуют телевизором, а у нас не Россия, у нас - холодильник выше.

Проблема в тому, що холодильник вичерпав кредитний ліміт, а до пересічних це не доходить.
lapay
 
Повідомлень: 13776
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 17:56

  airmax78 написав:
  Вкладчик1234 написав:
  airmax78 написав: У нас все еще +/- демократия и независимость ветвей власти.

Такой уровень сладости может вызвать диабет :lol:

Меняйте пластинку иногда. Если бы все было под Порохом, многие из тех, кто сейчас регистрируются кандидатами в президенты и рассказывают о "деньгах на крови" и о "мире", мотали бы свои длинные сроки.

И где сейчас основной конкурент Порошенка 2-3 летней давности Саакашвили?
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8849
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1324 раз.
Подякували: 1729 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 20:04

Re: Що турбує українців найбільше (опитування)

Нещасна я людина…
Он люди голосують і вірять, що хтось з кандидатів таки подумає про них і спробує вирішити якщо не всі, то хоча б більшість їх проблем (ну там газку дешевше в два рази підкине, а то й в чотири рази, зарплати і пенсії «радикально» підніме, корупцію переможе буквально за лічені дні, ну нехай вже тижні, швиденько війну закінчить - що при цьому її можна закінчити тільки повною капітуляцією України, то фігня, а те, що для реальної перемоги над Росією потрібні можливо десятки років і важка-важка праця , то для них фігня в квадраті). Щасливі…
А я бідака на всіх виборах голосував за менше зло… Навіть за Юлю доводилось в 2010р., аби хоча б людина з кримінальним минулим не стала президентом… І все дарма…
А щасливі тоді проголосували за Януковича і не парились як я. Хоча результат його президентства по моїм прогнозам мав виявитися приблизно таким як і відбулося (хоча такої катастрофи навіть я не очікував).
Почитавши щасливчиків відчув себе ще більш нещасним…
Якщо їх стараннями Порошенко не пройде в другий тур, я, нещасний, мабуть вперше за 40 років не піду на вибори…
Бо серед потенційних кандидатів так і не зможу визначити, а хто ж з них є менше зло?
P.s. Я й обіцянкам Порошенка не вірю, але при ньому Україна хоча б повзком, хоча б по принципу «два кроки вперед, один назад» , а часом застигаючи на місці, до чергового пенделя від суспільства, але ж рухаємося в потрібному напрямку…А з іншими…
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 20:24

  Кармелюк написав:Бо серед потенційних кандидатів так і не зможу визначити, а хто ж з них є менше зло?


Достаточно странно - говорить, что только один есть белый и пушистый, а 40 других кандидатов от самых разных политсил самой разной направленности полные тупари, даже выбрать не из кого.
Имхо, неуважение к стране.
У меня по крайней мере есть рейтинг как минимум десятка кандидатов, от самого лучшего и в порядке уменьшения, и даже Порошенко есть в десятке лучших.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Суб 19 січ, 2019 20:31

  M-A-X написав:
  Кармелюк написав:А щасливі тоді проголосували за Януковича і не парились як я. Хоча результат його президентства по моїм прогнозам мав виявитися приблизно таким як і відбулося (хоча такої катастрофи навіть я не очікував).

Ага, а таких результатов от майдана даже я не ожидал.

Ну звичайно, звичайно...Головне не думати, що не будь Януковича президента, то ніякого майдану можливо і не було би. Але щасливчики думали, що проголосувавши за кримінальника вони обійдуться без майдану...Наївні люди... Виходи було лише два: або диктатура кримінальника або майдан...
Кармелюк
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 731
З нами з: 26.08.12
Подякував: 235 раз.
Подякували: 311 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 678910 ... 29>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 197
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 00:09
pmtrop2024
1 162
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 кві, 2024 07:36
Amid
2 403
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 11:38
equinox
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама