Finance.ua: Помилки в кредитній історії

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Як оформити кредит, нюанси та проблеми, що виникають під час кредитування, кредитні ставки та ризики.
  #12345>
Повідомлення Додано: Сер 16 січ, 2019 09:39

Finance.ua: Помилки в кредитній історії

Пропонуємо до обговорення:
Чому вони з'являються і як їх виправити
Ігор - активний клієнт кількох банків. Регулярно користується кредитними лімітами на картках, не раз купував товари в банківську розстрочку. І всі борги виплачував вчасно. Але коли він захотів взяти черговий кредит на новий ноутбук, банки раптом стали йому відмовляти. Без пояснення причин. Ігор не розумів у чому річ, але в одному з банків йому натякнули, що причина в його кредитній історії. Виявилося, в ній значився прострочений кредит, якого він ніколи не брав. Як таке могло статися?

Дивися повний текст Помилки в кредитній історії
D2
 
Повідомлень: 301
З нами з: 28.03.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 16 січ, 2019 09:39

УБКИ бесполезный сервис и перенаправляет по всем вопросам в банк относительно корректировок кредитной истории.
Пишу им, что нет ни одного договора по банку-партнеру и кредитная история не полная, а они отправляют в банк. Как можно верить их истории, если информация не полная и не актуальная, а исправлять они не хотят, делая это проблемой владельца кредитной истории.
Порадовала информация о том что : " Информация по кредитному договору может быть не передана в бюро по нескольким причинам: банк не является партнером бюро, договор был открыт до начала сотрудничества банка с бюро, у банка нет Вашего письменного разрешения на передачу инфоормации в бюро, банк принял решения не передавать информацию по определенному типу договоров и т.д. В любом случае Вы можете обратиться в банк с просьбой передать данные о Вашем договоре в бюро. Банк в свою очередь может как удовлетворить Вашу просьбу так и отказать. Бюро со своей стороны не имеет законных оснований запросить информацию о Вашем договоре, который ранее не был передан в бюро. Спасибо за обращение."
Пусть каждый подумает какого качества информация в этой базе и какия решения на основании неё можно принимать.
zhmunya
 
Повідомлень: 3
З нами з: 27.12.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 16 січ, 2019 12:49

Re: Finance.ua: Помилки в кредитній історії

zhmunya написав:УБКИ бесполезный сервис и перенаправляет по всем вопросам в банк относительно корректировок кредитной истории.
Пишу им, что нет ни одного договора по банку-партнеру и кредитная история не полная, а они отправляют в банк. Как можно верить их истории, если информация не полная и не актуальная, а исправлять они не хотят, делая это проблемой владельца кредитной истории.
Порадовала информация о том что : " Информация по кредитному договору может быть не передана в бюро по нескольким причинам: банк не является партнером бюро, договор был открыт до начала сотрудничества банка с бюро, у банка нет Вашего письменного разрешения на передачу инфоормации в бюро, банк принял решения не передавать информацию по определенному типу договоров и т.д. В любом случае Вы можете обратиться в банк с просьбой передать данные о Вашем договоре в бюро. Банк в свою очередь может как удовлетворить Вашу просьбу так и отказать. Бюро со своей стороны не имеет законных оснований запросить информацию о Вашем договоре, который ранее не был передан в бюро. Спасибо за обращение."
Пусть каждый подумает какого качества информация в этой базе и какия решения на основании неё можно принимать.
Ни один банк не обязан передавать информацию в бюро, то что история не полная не есть ошибкой. Бюро не имеет права самостоятельно редактировать данные, которые прислал банк, но при возникновении споров по запросу клиента они обращаются в банк за уточнением (у меня был такой опыт).
На сегодня у УБКИ самая обширная база
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34663
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1440 раз.
Подякували: 7959 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 24 січ, 2019 01:04

Чому кредитну історію УБКІ видає у такому вигляді?І це не в одного клієнта ,а массово?Замість закритий відкритий-всюди хрестики .Це за що люди гроші платять?за ребуси?
miruklub36
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2
З нами з: 24.01.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 25 січ, 2019 09:41

Faceless,
Я написал в НАЦКОМФИНУСЛУГ и пусть они дадут оценку бездеятельности УБКИ относительно оспаривания клиентом кредитной истории - если информация не полная, то она не достоверная.
zhmunya
 
Повідомлень: 3
З нами з: 27.12.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 2 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 25 січ, 2019 10:47

  zhmunya написав:Faceless,
Я написал в НАЦКОМФИНУСЛУГ и пусть они дадут оценку бездеятельности УБКИ относительно оспаривания клиентом кредитной истории - если информация не полная, то она не достоверная.

Успехов, конечно, но могу наперед сказать вам ответ - УБКИ вам ничего не обязана. Вы можете пожаловаться на некорректные данные по кредиту (например, если он уже закрыт, а у них - открыт, либо не совпадает сумма задолженности), и они переадресуют их в банк. Но ни один банк не обязан передавать в какое либо бюро все кредитные сделки по своим клиентам, да и передавать их вообще. УБКИ в свою очередь не обязана и не имеет право требовать это от банков данных. Это совершенно добровольных договорные отношения между ними. Потому ваши претензии не имеют оснований.

Ну при всем этом - с целом у УБКИ наиболее полная и качественная база, что бы вы там не выдумывали

  miruklub36 написав:Чому кредитну історію УБКІ видає у такому вигляді?І це не в одного клієнта ,а массово?Замість закритий відкритий-всюди хрестики .Це за що люди гроші платять?за ребуси?

Не знаю, де ви бачите хрестики, в мене чітко розмежоване - вікриті і закриті кредити
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34663
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1440 раз.
Подякували: 7959 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: П'ят 25 січ, 2019 11:31

Re: Finance.ua: Помилки в кредитній історії

По кредитной карте Привата, которую открыл в 2011 году, в мобильном приложении УБКИ светиться, что кредит закрыт, а в pdf-отчетах всё нормально.
По открытий в 2018 году карте monobank всё совпадает.
Howl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5886
З нами з: 08.03.18
Подякував: 542 раз.
Подякували: 1080 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Сер 06 лют, 2019 13:27

Чому зараз УБКИ видає кр історії в вигляді де поставлений червоний хрестик замість "закритий" або "відкритий"?
miruklub36
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2
З нами з: 24.01.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 06 лют, 2019 20:00

  miruklub36 написав:Чому зараз УБКИ видає кр історії в вигляді де поставлений червоний хрестик замість "закритий" або "відкритий"?

Ніби все зрозуміло написано: у рядку "Кредит закрито" - "-"у червоному - значить не закрито, "+" у зеленому - значить закрито. Що там не зрозуміло?
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34663
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1440 раз.
Подякували: 7959 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Сер 13 бер, 2019 18:32

Re: Finance.ua: Помилки в кредитній історії

Доброго дня. Можливо, порадите мені щось цікаве. Займаюсь очисткою своєї КІ від застарілого сміття. Десь зависли два старі кредити, з 2014 року. Банк збанкрутував, а кредити мої не закрив. От що я вже дізнався і зробив:

На сайті Нацфінпослуг є список всіх БКІ:

1. Українське бюро кредитних історій. Працює нормально. Видає історію через сайт, обробляє електронні звернення. Має представництво у Києві, я там був.

2. Перше Всеукраїнське бюро кредитних історій. Працює нормально. Видає історію через сайт. Офіс в Києві, приймають заяви, я там був.

3. Міжнародне бюро кредитних історій. Працює нормально. Можна замовити історію на сайті. Офіс в Києві, допомагають при зверненні, я там був.

4. Бюро кредитних історій УКБ. Працює, але не надає КІ на сайті. Офіс в Києві, можна перевірити КІ при зверненні, я там був.

5. Роздрібне бюро кредитних історій. Незрозумілий статус. Сайт не функціонує, телефони не відповідають, за офіційною адресою знаходиться житловий будинок, номер квартири не вказано.

6. Незалежне бюро кредитних історій. Незрозумілий статус. Сайт не функціонує, телефони невідомі, за офіційною адресою будинок із домофоном.

7. Універсальне бюро кредитних історій. Перебуває в стані припинення.

Власне, в чому полягає моє питання. Є якісь реальні контакти, по пунктах 5 і 6? Ті дані, що в інеті, чи в реєстрі ЄДРПОУ, я вже бачив, вони неактуальні. Якщо хтось може допомогти - з мене добре пиво.
nazarm
 
Повідомлень: 3
З нами з: 13.03.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
  #12345>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
27 24948
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 бер, 2024 14:56
Ірина_
4 6689
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 лют, 2024 22:19
ksudat80
35 31442
Переглянути останнє повідомлення
Нед 19 лис, 2023 04:27
tralsansan1807
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама