Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве? - 2018

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 22972298229923002301 ... 3168>
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2018 15:37

  Долярчик написав:
  flyman написав:
  Долярчик написав:... ціни на ПОВІТРЯ!!! :mrgreen:

пане Долярчик, ти шукаєш раціональне в ірраціональному рішенні, щоб не виглядати лохом-Буратінком.

.... що не так?
- аргументи в студію!
.... Я ж рік тому взяв ПА 14 200м2 на стадії трохи більше, ніж залитий котлован! - а тепер залитий/або й ні, поруч з моїм коштує ПА 17 100м2!
....віднімеш сам, чи калькулятора в будівельника позичеш? :mrgreen:


https://news.finance.ua/ru/news/-/436536/ukraina-stala-bednejshej-stranoj-evropy-dannye-mvf-infografika
Зображення

Теперь Молдова занимает 133 место в мире с 2694,469 долларов ВВП на душу населения, а Украина – 134 место в мире по 2656,01 долларов ВВП на душу населения.

Офіційна зарплата в Молдові також суттєво більша, ніж в Україні, зазначає Компанієць.

Середня офіційна зарплата в другому кварталі 2018 року:
Молдова – 375,82 доларів (6369,8 леїв)
Україна – 325,53 доларів (8529 грн)

При цьому по розміру офіційної середньої зарплати Україна також займає останнє місце в Європі.
Востаннє редагувалось flyman в Суб 13 жов, 2018 15:47, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34467
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2761 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2018 15:39

  zzzzzz написав:stm

Тепловые коммуникации в декабре в мороз никто не включает, если дом не начали обогревать с началом отопительного сезона то и не будут это в декабре делать.
Как можно в декабре сдавать дом ?

Не всегда.
Наш дом запустили на ремонты 1 февраля 2017 и через несколько дней включили отопление.
l66
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2989
З нами з: 05.01.14
Подякував: 368 раз.
Подякували: 572 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2018 15:53

l66
Может всю зиму в доме держали минимальную температуру +5 , что-бы трубы не полопались.
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38938
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2018 15:59

  zzzzzz написав:l66
Может всю зиму в доме держали минимальную температуру +5 , что-бы трубы не полопались.

Нет.
Отопления совсем не было до заселения.
В трубах и батареях воды не было.
В доме было холоднее, чем на улице. :wink:
Сантехник ходил по квартирам и в присутствии владельцев включал отопление.
l66
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2989
З нами з: 05.01.14
Подякував: 368 раз.
Подякували: 572 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2018 16:14

  Elensk написав:
  flyman написав:найгірше в ньому було 5/5


Если бы. Там отличная крыша с большим чердаком. Никогда не текла, хорошо теплоизолировала.
А вот трясучка всего дома при проходе товарняков, плюс гудки/свистки днем и ночью - реальная жесть. Хотя... землетрясения жильцы дома точно не заметят, оно там по 10 раз на день происходит :)

Вам то кажется. Гостил когдато у родственника, дом рядом с жд, за две недели привык и не замечал вообще. После было жил у кореша, дом над трамвайными путями, думал после жд вообще не замечу, хрен там както оно по другому шумит. Но ниче и там спал нормально а через пару дней перестал хоть както замечать. Как там у Достоевского - человек такая сволочь которая ко всему привыкнет.
ребе Нок
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1684
З нами з: 02.03.15
Подякував: 318 раз.
Подякували: 380 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2018 16:27

ребе Нок
Жильцы как правило привыкают к поездам.
А вот арендаторы - не всегда.

У меня знакомый сдавал квартиру рядом с железной дорогой.
Заехал арендатор, через два дня съехал, сказал, что спать не может.
Так было трижды.

Чтобы следующие арендаторы не уезжали, пришлось снизить стоимость аренды ниже рынка.
l66
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2989
З нами з: 05.01.14
Подякував: 368 раз.
Подякували: 572 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2018 16:38

l66 два дня вот и ответ, а остался бы на недельку другую то свыкся бы. Но конечно если стоимость одинаковая с паровозами и без то почему бы не выбрать и без.
ребе Нок
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1684
З нами з: 02.03.15
Подякував: 318 раз.
Подякували: 380 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2018 17:03

  l66 написав:ребе Нок
Жильцы как правило привыкают к поездам.
А вот арендаторы - не всегда.

У меня знакомый сдавал квартиру рядом с железной дорогой.
Заехал арендатор, через два дня съехал, сказал, что спать не может.
Так было трижды.

Чтобы следующие арендаторы не уезжали, пришлось снизить стоимость аренды ниже рынка.


Я сдавала по рынку, претензий у арендаторов не было. Но квартира выигрывала за счет хорошего состояния, мебели и техники. Плюс я всегда заказывала клининг перед сдачей.

Перед продажей квартира сдавалась за 7500 + вся коммуналка. Это цена сентября прошлого года.
Elensk
 
Повідомлень: 955
З нами з: 03.03.14
Подякував: 136 раз.
Подякували: 242 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2018 17:27

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

С просторов фейсбука
Каждый раз приезжая на родину в мой маленький городок - я с грустью вспоминаю свою юность, и с горечью наблюдаю постепенный упадок. И чтобы не говорили по ТВ или искусственно насаждали патриотизм и любовь к Родине - это не работает. Если нет работы, порядка и понятных перспектив то лучшие так или иначе покидают сначало город, потом страну. Потом мы почему то удивляемся почему у нас легко проростают сепаратистские настроения и не ценят Родину. В сильном государстве граждане гордятся Родиной. В слабом .....
Сегодня и всегда от нас с Вами зависит в какой стране мы будем жить завтра. Начните интересоваться политикой в своей стране.
Я за Великую Украину! А ты?
Унуноктий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21713
З нами з: 20.04.08
Подякував: 374 раз.
Подякували: 577 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 13 жов, 2018 17:36

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

Ещё просторы фейсбука.
#WTS Global meeting та інтерес до України

Україна не цікава для іноземного інвестора.

На зустрічі в Брюсселі податкових консультантів з більше ніж 100 країн світу, які надають послуги під брендом WTS Global, звернув увагу на наступне:

Насамперед, в мене не виникло жодного бажання спілкуватися з консультантами з Росії, скажу більше, навіть вітатися. Я не відразу звернув на цей аспект уваги, але зараз я розумію, що загальна атмосфера відносин з Росією, яка постійно присутня в інформ просторі України, вплинула на таке вже підсвідоме сприйняття. І це при тому, що я не читаю пресу та не дивлюсь новин.

Я не даю оцінку, погано це чи добре, я констатую факт. Відношення до Росії, принаймні в мене, змінилося на рівні підсвідомості.

Але як мені не була цікава Росія - так представникам інших країн не була цікава Україна.

Тут слід пояснити, що податкові консультанти, які надають послуги штаб-квартирі транснаціональної компанії, зацікавлені в консультантах з тих країн, в яких зацікавлена така транснаціональна компанія. Зацікавленність пов’язана або з поточною діяльністю, або з майбутнім інвестуванням.

Так от, під час зустрічі Україна не була цікава для великих транснаціональних компаній. Мова йде про відомих виробників товарів та послуг.

В Україні ж я чув про значний інтерес іноземних інвесторів до України.
Якщо це правда, то мабуть мова йде про фонди, які зацікавлені в українському ресурсі. Іншими словами, в спекулянтах, мета яких - дешево зкупити землю та інші ресурси.

Інтерес був до країін з Афріки та Азії.

Навіть до нашого східного сусіда відчувався певний інтерес компаній з Німеччини, Скандінавії та Бенелюксу. Тобто інвестувати планують. Нажаль, не в Україну...

Ми можемо скільки завгодно бавитись зміцненням нашого рейтингу в Doing Business, але реальна картина, яку надають такі зустрічі, невтішна - реальним іноземним інвесторам, які виробляють продукцію під світовими брендами, Україна не цікава, на превеликий жаль.
Унуноктий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21713
З нами з: 20.04.08
Подякував: 374 раз.
Подякували: 577 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 22972298229923002301 ... 3168>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
117170 29327275
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 бер, 2024 11:01
cherchiltank
0 4225
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 11 сер, 2023 09:46
dert35
16 41460
Переглянути останнє повідомлення
Нед 21 лют, 2021 22:28
vitaliiangel
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама