Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 788789790791792 ... 11775>
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 14:27

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

...і поки шановні пани думають на сусідній гілці над цим питанням, задам я його ще й тут :)

.....а як бути в такому випадку? - як розрулюєте?

.... от переглянув черговий ролик на ютубі, де радять "як грамотно інвестувати в нерухомість" :)
- і як завжди, радять для здачі в оренду, розбивати "однухи" на дві окремих студії, а "двухи" - розбивати на три.... - і так окремо здавати їх...

- так от, мене давно "муляє" питання: - як брати оплату за комуналь?
- розумію, що можна/треба ставити окремі лічильники на воду і ел., але що, потім щоразу бігати/дивитись перемножувати ті куби і кіловати окремих квартир?- бо ж рахунок то пртйде на один ЗАГАЛЬНИЙ лічильник?(як води, так і електрики)

.... за газовий лічильник мовчу, бо можна іншу квартиру зробити все сугубо на електрику!

- то як це працює на практиці?
Дякую!
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 14:33

Перший, ти ще живий? Жаба ще не задушила?
Вважай, то я пожартував)))

Як я можу на ЗП найманого робітника в Пирятині - купити парочку квартир в Києві біля метро????
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23830
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1661 раз.
Подякували: 2537 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 14:39

Прахвесор бухой уже с утра, докатился...
KIM
 
Повідомлень: 1943
З нами з: 28.10.08
Подякував: 67 раз.
Подякували: 239 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 14:40

Зображення
kingkongovets
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11152
З нами з: 05.06.16
Подякував: 1316 раз.
Подякували: 2618 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 14:53

  Первый написав:Франт хороводив і розводив форумчан як дітей :-( писав про рожевоокулярників і всі помруть за пирятином, і в цей час купляв нерухомість.

Ну шо можна сказати? Козел.
Замість допомоги людям, забрав пару років життя, адже ті хто вагався прийняли не правильне рішення.


І звідки такі гниди з гнилою душею беруться....

Зи. Це не образа форумчанина. Це факт.


Шановний Перший. Ми - на фінансовому форумі, де люди розмірковують про столичну нерухомість, діляться думками, своїми кейсами. Постійних юзерів - пару десятків, гостей - тисячі, і треба держати очі і вуха відкритими - "доброзичливців" вистачає (аферисти регулярно проглядають такі форуми з відомою метою, так що нема чого тут виставлятись). Тому не ображайте Франта - чувак зашифрувався.
Він нечесно вчинив? Так.
Його можна зрозуміти? Так.
Ви вважаєте себе дорослою відповідальною людиною? Вважаю, що так.
І що, приймати рішення будете по рекомендаціям обліківки Франт (або іншої)? /ха-ха! :twisted:
Ви вірите всьому, що пишуть на форумі? особисто я - НІ!

На одеському форумі один кадр сказав за скільки продав свою квартиру, начитавшись таких франтів (як виявилось мінимум на $10т дешевше, ніж міг - начитався місцевих обвалістів).

я думки обліківок вважаю за прогноз погоди, а що мені реально треба робити - дивлюсь по моїй конкретній ситуації, приймаю рішення і беру на себе всю відповідальність - і за наслідки також.

А то виявиться - а франт на фінанс юа сказав, що у Києві немає роботи за яку платють $2т, тому я й не шукаю :| :mrgreen:
galadriel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 556
З нами з: 29.01.18
Подякував: 47 раз.
Подякували: 133 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 14:53

  UA написав:
  Оранжевый-хит сезона написав:Помните тут мегаинвестор владелец десятка квартир был которые он сдавал посольствам... PIR1 кажется ник. Узнал случайно кто это. Бывший "красный директор" распродавший завод.

Другого реального способа заработать не существует.


Так считают неудачники
trololo
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6008
З нами з: 16.10.14
Подякував: 2656 раз.
Подякували: 1405 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 15:05

  galadriel написав:
  Vlad442 написав:
  Frant написав:...
Схоже, що 2017 і 2018 -ціни вторинки були мінімальними. Я встиг купити дещо на мінімумі. Побачимо, чи то справді мінімум))))

Я правильно понял, что пока вы писали про зарплаты в 200 долларов и пустеющую Украину, вы покупали недвижимость?


По выделенному - тоже так считаю.

Vlad442 - Вы всё правильно поняли, а Frant всё правильно сделал.
Frant, сцуко, не так прост как себя показывает. Молодец, чувак! Респект.

Пазл не складывается.
Человек пишет про нищую страну и бесперспективность инвестиций в недвижимость.
Если он в это верит, он не покупает.
Если обманывает в надежде повлиять на рынок (???), то после покупки нет смысла продолжать притворяться.
Я не вижу ни одной достоверной психологической схемы, подходящей под эти условия, значит что-то неправда или полуправда. "Дещо" может оказаться совсем не тем, что подразумевается.
Более правдоподобно выглядит версия, что человек сидел, ждал дна, потом решил купить, вышел в реальный мир, увидел, что все дорого (не факт, что вчера было дешевле), подумал, что поезд ушел, но на форуме почему бы и не похвастаться, что успел вскочить в последний вагон. Сродни, как после отката курса постфактум появляется много людей, рассказывающих, как они сдали доллары на пике.

Прошу прощения за оффтоп. Эта ветка для обсуждения недвижимости, а не участников. Постараюсь больше не отвлекаться от темы.
  UA написав:
  Оранжевый-хит сезона написав:Помните тут мегаинвестор владелец десятка квартир был которые он сдавал посольствам... PIR1 кажется ник. Узнал случайно кто это. Бывший "красный директор" распродавший завод.

Другого реального способа заработать не существует.

Если не брать активный бизнес - рискованные вложения в котлованы или посуточную аренду, то недвижимость это скорей не способ заработка, а способ сохранения средств.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 15:14

  Vlad442 написав:
Пазл не складывается.
...
Человек пишет про нищую страну и бесперспективность инвестиций в недвижимость.
Если он в это верит, он не покупает.
Если обманывает в надежде повлиять на рынок (???), то после покупки нет смысла продолжать притворяться.
Я не вижу ни одной достоверной психологической схемы, подходящей под эти условия, значит что-то неправда.
...


Всё просто - человек говорит одно, а делает другое.

тоже прекращаю оффтоп.

P.S. "Все врут" (с)
galadriel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 556
З нами з: 29.01.18
Подякував: 47 раз.
Подякували: 133 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 15:30

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

Ха - так всі ці форуми хоча б для розуміння ситуації на ринку . Але в реальному житті - просто збирабються любителі потриндіти на тему ... І якщо якийсь новачок приходить з конкретними питаннями - на них йому ніколи не відповідають . Причому це тягнеться дуже давно і скрізь . Старих любителів нерухомості , крім Флая , тут на форумі взагалі немає ... Ну а він тролить когось ( може і себе одночасно ) . Колись Домік був дуже активний , а зараз що Домік , що Реалт - тільки конкретні інвестори в щось нове - і то , поки не збудують будинок ... Фінансисти ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 15:59

  Frant написав:

Схоже, що 2017 і 2018 -ціни вторинки були мінімальними. Я встиг купити дещо на мінімумі. Побачимо, чи то справді мінімум))))

чёта ржал :mrgreen:
Прохожий
 
Повідомлень: 13609
З нами з: 05.06.13
Подякував: 912 раз.
Подякували: 1441 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 788789790791792 ... 11775>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24760 16546786
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 кві, 2024 20:12
барабашов
1347 5433681
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
3 43613
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама