Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 73277328732973307331 ... 11768>
Повідомлення Додано: Суб 08 тра, 2021 11:47

  UA написав:
  vitaliian написав: Через год два пять аренда квартир перестанет быть бизнесом из-за высокого порога входа, высокой конкуренции и низкой рентабельности. По крайней мере в эконом сегменте. Рано или поздно любой не монопольный бизнес перестаёт быть рентабельным. То же касается и застройщиков, которые строят пирамиды за счёт инвесторов.

Сержик своей катлетой выкупит весь излишек предложения.

Освободит арендованную квартиру чем увеличит объём предложений. От перестановки слагаемых сумма не меняется, семье (для себя) больше чем одна квартира, как правило не нужно.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23073
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3339 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 08 тра, 2021 12:34

Як тебе не любити, Києве мій!©)))

  flyman написав:фінансова модель, щоб жити на кешфло не виходить, тре пахати як папа Карло)

Ну, тоді залишається Київ))
З 100К в кишені - я реальний гравець на КРЖН! :D

А перебиратись жити за кордон - і так, ні я, ні дружина - не хочемо!(покищо) :)
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6275
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 898 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 08 тра, 2021 12:39

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  flyman написав:ще тре мінімум дві львівські кавалірки (14 років). До пенсії встигаєш?

Спокійно встигаю, ще й декілька років залишиться до пенсії кайфувати! :)
Хоч, я вже "послабляю паски" і не так гарую, як пару років тому! :)

Мені ж ще немає 40ка! - хоч "свято наближається" ;)
Востаннє редагувалось Успіх в Суб 08 тра, 2021 12:48, всього редагувалось 1 раз.
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6275
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 898 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 08 тра, 2021 13:10

Опережу ККЦ и выложу ссылку на видео :)
"ЖК «Патриотика» - громкая строительная афера или стечение обстоятельств?"
https://youtu.be/MHQ95A0BOGs
foxluck
 
Повідомлень: 511
З нами з: 04.10.19
Подякував: 1653 раз.
Подякували: 134 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 08 тра, 2021 13:39

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

Успіх написав:
  flyman написав:фінансова модель, щоб жити на кешфло не виходить, тре пахати як папа Карло)

Ну, тоді залишається Київ))
З 100К в кишені - я реальний гравець на КРЖН! :D

А перебиратись жити за кордон - і так, ні я, ні дружина - не хочемо!(покищо) :)
Зі 100к не гривень
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34779
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Суб 08 тра, 2021 14:10

  flyman написав:
  vitaliian написав:flyman на доходность депозитов влияет учетная ставка, когда игра в дешевые деньги закончится депоставки снова вырастут до 18%, потому что инфляция наше всьо, и деваться нбу будет некуда. А пустые квартиры никто не выкупит, как нбу выкупает временно «ненужные» деньги депсертификатами. Чем больше настроят, тем ниже будет рентабельность аренды, спрос не бесконечен, убрать с рынка лишнее жильё возможности не существует.

так впаде доходність оренди, будуть менше інвестувати ... і з часом рентабельність вирівняється

РН більше інерційний чим депозити

з.і.
наразі чиста доходність в грн. близько нуля (10% річних мінус податок, мінус інфляція)

аналогічно з доларовими депозитами, дохідність біля 3%, інфляція 2%, тобто реальна дохідність 1%

З нерухомістю теж біля цих цифр, якщо купувати сьогодні і здавати в оренду,
покупка 100куе (2М8 в грн), оренда 10000 грн., що є 4,3% в рік без простоїв та ремонтів.

Як тільки рентабельність нерухомості впаде до рівня доходності депозитів (або навпаки, їх реальна дохідність виросте), так і ріст цін РН припиниться

З іншого боку, є ще ОВДП, де 10...12% чистої доходності, і тому альтернатива РН є, щоб не писав тут Долярчик. Вхідний поріг від ляма грн. (в успішного Успіха лише половина вхідного порогу, в нього біда з цим)

Согласен отчасти, доходность этих инструментов взаимосвязанная, ничего не мешает перетекать деньгам из депозитов в недвижимость, и обратно. НО нбу может поднять учетную ставку до нормального для Украины уровня, деньги инвесторов потекут с рн обратно в депозиты, дорожай закончится и появится избыток непроданных квартир, часть из которых попадёт на рынок аренды и (возможно) ещё больше обвалит его. Таким образом доходность одного инструмента вырастет а другого снизится.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23073
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3339 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 08 тра, 2021 14:26

  vitaliian написав:Согласен отчасти, доходность этих инструментов взаимосвязанная, ничего не мешает перетекать деньгам из депозитов в недвижимость, и обратно. НО нбу может поднять учетную ставку до нормального для Украины уровня, деньги инвесторов потекут с рн обратно в депозиты, дорожай закончится и появится избыток непроданных квартир, часть из которых попадёт на рынок аренды и (возможно) ещё больше обвалит его. Таким образом доходность одного инструмента вырастет а другого снизится.

так отож, тільки "балакучий спецназ" іншої думки, в них що не пук, то к дорожаю КРЖН, хоча з 2008р., зовсім інша картина: що не пук, то КРЖН дешевій.
Навіть ФЕДя стільки бабла надрукував, що аж дрова в США дали кучу іксів, а КРЖН в"яло зашевелився з опівнашосту до опівна5
Востаннє редагувалось flyman в Суб 08 тра, 2021 14:28, всього редагувалось 1 раз.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 08 тра, 2021 14:27

Так що можу й стати гравцем на КРЖН - було б лише бажання!))

  Faceless написав:
Успіх написав:
  flyman написав:фінансова модель, щоб жити на кешфло не виходить, тре пахати як папа Карло)

Ну, тоді залишається Київ))
З 100К в кишені - я реальний гравець на КРЖН! :D

А перебиратись жити за кордон - і так, ні я, ні дружина - не хочемо!(покищо) :)
Зі 100к не гривень

Так звичайно, що не гривень))

Я ж там вище писав - якщо весь мій бетон продати і ще всю гривню зняти з депозитів, то я можу "заїхати на білому коні" в Київ з 100Куями в кишені! :D
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6275
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 898 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 08 тра, 2021 14:29

  Успіх написав:Так звичайно, що не гривень))

Я ж там вище писав - якщо весь мій бетон продати і ще всю гривню зняти з депозитів, то я можу "заїхати на білому коні" в Київ з 100Куями в кишені! :D

тіпа як Сержик, 4ро в орендну гостінку на вєніку\ДРВЗ, тільки будь-ласка, без коня хоть
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34746
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Суб 08 тра, 2021 14:47

  flyman написав:
  Успіх написав:Так звичайно, що не гривень))

Я ж там вище писав - якщо весь мій бетон продати і ще всю гривню зняти з депозитів, то я можу "заїхати на білому коні" в Київ з 100Куями в кишені! :D

тіпа як Сержик, 4ро в орендну гостінку на вєніку\ДРВЗ, тільки будь-ласка, без коня хоть

та нехай лізе, чи тобі шкода?... :twisted:
plugatyrev
Аватар користувача
 
Повідомлень: 527
З нами з: 09.11.16
Подякував: 8 раз.
Подякували: 41 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 73277328732973307331 ... 11768>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16542112
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
1347 5432788
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
3 42858
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron