Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 1085710858108591086010861 ... 11768>
Повідомлення Додано: Пон 27 бер, 2023 15:16

airmax78 ,
Побував біля 044.
Не дуже вразило. До метро 15 хвилин (не далеко, але і не поряд). .
А трамвай під вікнами це взагалі зло.
Hotab
 
Повідомлень: 11936
З нами з: 15.02.09
Подякував: 364 раз.
Подякували: 2213 раз.
 
Профіль
1
2
1
Повідомлення Додано: Пон 27 бер, 2023 15:35

  1973cc11 написав:
  Феодал написав:
  airmax78 написав:Не, похоже что все-таки Тетрис. 800... За месяц проживания в раю. Я бы снял просто чтобы было. Уединялся бы там на выходных от семьи - поработать.

сразу видно что человек богатый, а вы все тут нищеброды

если что это сарказм


Ну,почему сразу сарказм?! Обычный человек с обычной по сегодняшним меркам зарплатой в 12-16 тыс.грн. не снимет,для уединений,ибо доплачивать нечем. И для поработать не получится,ибо эта работа в сильный минус. В минус ничего не бывает,или бывает,но не долго.

Процессы идут другие. Больше всего упали аэродромы. Видел трёшка возле м. Минской (5 минут) в жилом состоянии за 8к. Лень искать сдали ее или нет. Это не зубожиння, зарплата любого среднего специалиста выше 8к даже на периферии. это именно демография.

Ключевой вопрос для рынка недвижимости не когда закончится война, а когда все выехавшие заграницу вернутся обратно. Думаю это именно заграничные беженцы обвалили рынок, Киев не чуть не опаснее Винницы или Львова, чтобы туда убегать и арендовать там квартиры за те же деньги или дороже.

Конечно эти выброшенные никому не нужные квартиры займут новые понаехи, чем арендовать квартиру в какой-то жопе, лучше жить в Киеве возле метро. Может через год или пару лет. Цена сделает своё дело.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23075
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3339 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Пон 27 бер, 2023 15:48

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

  airmax78 написав:Я что-то не узнаю вид из окна. Не уверен что это Тетрис.

Выглядит таки как Тетрис (1я часть).
Думаю что для 1К цена аренды по теперешним меркам реальная.
foxluck
 
Повідомлень: 511
З нами з: 04.10.19
Подякував: 1653 раз.
Подякували: 134 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 бер, 2023 15:52

  somilitark написав:
  Faceless написав:
airmax78 написав:Не, похоже что все-таки Тетрис. 800... За месяц проживания в раю. Я бы снял просто чтобы было. Уединялся бы там на выходных от семьи - поработать.
А в 2007-08 за 800 баксів був би бабушатник на Трої чи Борщазі

А в 99-му це рік нормальної зарплати, часи змінюються. І щось мені підказує, що зараз ми дуже не погано ще живемо, далі буде гірше.

Після кризи 98-го рік нормальної ЗП?! 🤦‍♂️Якраз в січні отримав диплом, і батя влаштував на державну роботу(бо тоді взагалі жопа з тим була). Отримував аж 88 грн(В Місяць), що на той час було 22$.Десь тоді почав возити сигарети до Польщі, і за шість - сім поїздок в місяць вдавалось заробити соточку гидких зелених папірців.
Востаннє редагувалось Bolt в Пон 27 бер, 2023 16:10, всього редагувалось 1 раз.
Bolt
 
Повідомлень: 2864
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 бер, 2023 16:07

  airmax78 написав: Не думаю, что такие ставки аренды там долго продержатся.
А если, как прогнозирует Сомилитарк, дальше все будет только хуже - то можно будет и купить эту квартиру за 1/5 ее сегодняшней цены. Чтобы уже и с лица Реуса сошла улыбка.

Я теж згодний з вами, що за одиничку платити 800 у.о. це жах, такі ціни не на довго, 500 на сьогодні це ще можна зрозуміти, вище НІТ.
Я не вказував на конкретний рівень цін по об'єктам, я не знаю майбутнього, в нашій економіці занадто багато невідомих, але ваші прогнози мені подобаються, поставлю і вам плюс, втремо носа Реусу жорсткою реальністю))))
somilitark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13044
З нами з: 30.12.09
Подякував: 673 раз.
Подякували: 3776 раз.
 
Профіль
1
5
Повідомлення Додано: Пон 27 бер, 2023 16:12

  Bolt написав:Після кризи 98-го рік нормальної ЗП?! 🤦‍♂️Якраз в січні отримав диплом, і батя влаштував на державну роьрту(бо тоді взагалі жопа з тим була). Отримував аж 88 грн(В Місяць), що на той час було 22$.Десь тоді почав возити сигарети до Польщі, і за шість - сім поїздок в місяць вдавалось заробити соточку гидких зелених папірців.

Ну то в вас була мінімалка, середні були вище.
Влада не зможе підтримувати сьогоднішній курс довго, прийдеться йти на девальвацію, яка вона буде ніхто не знає, але я бачу курс мінімум 50 до кінця року, все залежить від війни, але той факт, що в майбутньому буде гірше ніж зараз це аксіома...
somilitark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13044
З нами з: 30.12.09
Подякував: 673 раз.
Подякували: 3776 раз.
 
Профіль
1
5
Повідомлення Додано: Пон 27 бер, 2023 16:22

  somilitark написав:
  Bolt написав:Після кризи 98-го рік нормальної ЗП?! 🤦‍♂️Якраз в січні отримав диплом, і батя влаштував на державну роьрту(бо тоді взагалі жопа з тим була). Отримував аж 88 грн(В Місяць), що на той час було 22$.Десь тоді почав возити сигарети до Польщі, і за шість - сім поїздок в місяць вдавалось заробити соточку гидких зелених папірців.

Ну то в вас була мінімалка, середні були вище.
Влада не зможе підтримувати сьогоднішній курс довго, прийдеться йти на девальвацію, яка вона буде ніхто не знає, але я бачу курс мінімум 50 до кінця року, все залежить від війни, але той факт, що в майбутньому буде гірше ніж зараз це аксіома...

Думаєте, як перед кидком 2008-го, коли курс опустили з 5,05 до 4.50, зараз опустять до 36-37, щоб значки попилососити?
Bolt
 
Повідомлень: 2864
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 бер, 2023 16:33

  Bolt написав:
  somilitark написав:
  Bolt написав:Після кризи 98-го рік нормальної ЗП?! 🤦‍♂️Якраз в січні отримав диплом, і батя влаштував на державну роьрту(бо тоді взагалі жопа з тим була). Отримував аж 88 грн(В Місяць), що на той час було 22$.Десь тоді почав возити сигарети до Польщі, і за шість - сім поїздок в місяць вдавалось заробити соточку гидких зелених папірців.

Ну то в вас була мінімалка, середні були вище.
Влада не зможе підтримувати сьогоднішній курс довго, прийдеться йти на девальвацію, яка вона буде ніхто не знає, але я бачу курс мінімум 50 до кінця року, все залежить від війни, але той факт, що в майбутньому буде гірше ніж зараз це аксіома...

Думаєте, як перед кидком 2008-го, коли курс опустили з 5,05 до 4.50, зараз опустять до 36-37, щоб значки попилососити?

Я не згодний з вашою логікою, причиною і наслідків.
Курс не опускали, скоріше сама влада опиралася дуже швидкому зниженню з 5.05 на 4.60.
Ну а потім негідник ющенко грав в політичні ігри і економічно валив Тимошенко перед президенськими виборами, пустим рефінансом загнали курс на 8+, тоді можна було спокійно втриматись на рівні 6, якби зробити все розумно.
По сьогоднішній ситуації, курс 38 не реальний, дуже багато косяків і проблем вилазить, треба відступати на рівень 50 і там оборонятися.
Як вирішить влада ніхто не знає, але моя думка, що зараз треба робити боляче і йти в район 50, щоб потім не поскакати в район 60-70 і краще обрати маленьке зло зараз, ніж отримати ще гірший результат, але трошки пізніше.
Для ринка нерухомості нічого доброго не очікую, тільки хардрок, тільки вниз, що по оренді, що по цінам продажі.
п.с. по заначкам, а може ви набиваєте кубишку? Чому у вас така схиблена логіка "всепропальства", влада не зло, вона друг, навіть я раджу їй бути більш жорсткою....
somilitark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 13044
З нами з: 30.12.09
Подякував: 673 раз.
Подякували: 3776 раз.
 
Профіль
1
5
Повідомлення Додано: Пон 27 бер, 2023 16:56

  somilitark написав:
  Bolt написав:
  somilitark написав:Ну то в вас була мінімалка, середні були вище.
Влада не зможе підтримувати сьогоднішній курс довго, прийдеться йти на девальвацію, яка вона буде ніхто не знає, але я бачу курс мінімум 50 до кінця року, все залежить від війни, але той факт, що в майбутньому буде гірше ніж зараз це аксіома...

Думаєте, як перед кидком 2008-го, коли курс опустили з 5,05 до 4.50, зараз опустять до 36-37, щоб значки попилососити?

Я не згодний з вашою логікою, причиною і наслідків.
Курс не опускали, скоріше сама влада опиралася дуже швидкому зниженню з 5.05 на 4.60.
Ну а потім негідник ющенко грав в політичні ігри і економічно валив Тимошенко перед президенськими виборами, пустим рефінансом загнали курс на 8+, тоді можна було спокійно втриматись на рівні 6, якби зробити все розумно.
По сьогоднішній ситуації, курс 38 не реальний, дуже багато косяків і проблем вилазить, треба відступати на рівень 50 і там оборонятися.
Як вирішить влада ніхто не знає, але моя думка, що зараз треба робити боляче і йти в район 50, щоб потім не поскакати в район 60-70 і краще обрати маленьке зло зараз, ніж отримати ще гірший результат, але трошки пізніше.
Для ринка нерухомості нічого доброго не очікую, тільки хардрок, тільки вниз, що по оренді, що по цінам продажі.
п.с. по заначкам, а може ви набиваєте кубишку? Чому у вас така схиблена логіка "всепропальства", влада не зло, вона друг, навіть я раджу їй бути більш жорсткою....

Тут не до набивання кубишки, тут вже час від часу доводиться її рощпечатувати. Від держави (читай влади), я отримую не якісні послуги, освіта, медицина, тощо, тож в ігнор таку владу. Якби, ще надавалась неякісна оборона, то можливо, це стимулювало би підняти дупу та емігрувати в більш комфортне місце.
Bolt
 
Повідомлень: 2864
З нами з: 09.11.17
Подякував: 16 раз.
Подякували: 206 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 27 бер, 2023 17:07

Схоже, що ПрАТ "ХК"Київміськбуд" - ФСЬО. Залишив по собі чималий спадок недобудованих ЖК. Серед них:
- ЖК «Абрикосовий» будівельна адреса: на перехресті вул. Абрикосова та вул. Жулинської – 720 квартир;
- ЖК «Курнатовського» будівельна адреса: вул. Курнатовського, 20 – 996 квартир;
- ЖК «Мілос» будівельна адреса: пер. Милославська – 1 393 квартири;
- ЖК «Mirax» будівельна адреса: вул. Глибочицька, 43 – 1 258 квартир;
- ЖК «Урлівський - 1» будівельна адреса: вул. Причальна 11 – 1 908 квартир;
- ЖК «Урлівський - 2» будівельна адреса: вул. Клеманська, 7 – 998 квартир;
- ЖК «Отрада» будівельна адреса: вул. Відрадна, 93/2 - 1 345 квартир;
- ЖК «Медовий-2» будівельна адреса: вул. П. Радченка, 27 – 1 045 квартир;
- ЖК «Чарівне місто» будівельна адреса: вул. Бориспільська метро Червоний хутір – 1 508 квартир;
- ЖК «Радужний» будівельна адреса: вул. Миколи Кибальчича, 2 – 670 квартир;
- ЖК «Star City» будівельна адреса: вул.Каунанська, 27 - 3 329 квартир.

Загальна кількість квартир в зазначених вище ЖК – 15 170 квартир.
Пропозиція на ринку новобуду значно зменшується.
iva64
Аватар користувача
 
Повідомлень: 109
З нами з: 24.02.14
Подякував: 45 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 1085710858108591086010861 ... 11768>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16542497
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
1347 5432960
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
3 42868
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама