Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 1066810669106701067110672 ... 11715>
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2023 20:08

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

beee написав:
cherchiltank написав:
  beee написав:я уже знаю "фіксуючих збитки"
з переляку продали за скільки дають в Киеве, деньги уже разосрали в Канаде, а сейчас бомжи и здесь и там

А якби продали дорожче то гроші б не просрали?) а якби не продали то звідки б у них в Канаді з’явились би гроші?) якась дивна логіка
Вместо слова "Канада" поставьте любое. Сегодня продажи на рынке - эмоциональные решения на фоне страха, что всё пропало.
Паника (продажа за сколько дадут) этому причина
Поэтому реальные собственники сегодня сидят ровно, не поддаются панике и продадут после окончания войны.
я лично таких знаю, а не читая чужие истории
Бетон
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2154
З нами з: 17.12.22
Подякував: 80 раз.
Подякували: 178 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2023 20:17

  airmax78 написав:
  reus написав:
  airmax78 написав:Про яки збитки мова? На цій гілці мінімум 5 потенційних покупців, які мріють купити щось цікаве в Києві задешево. Та жодного продавця. За таких умов нерухомість не може дешевшати.

На цій гілці я побачив тільки тих, хто мріє вискочити з "активу" за не реальну ціну! А реальні покупці з’являться після нашої перемоги і будуть повільно вибирати з поміж численних пропозицій найкращий варіант за ціною мінімум у два рази нижчою за прайс 2021 року.

Після війни повільно не вийде - залишаться з голим Васєй

У кого швидко пройшла стадія "заперечення", той встиг продати влітку за достойні гроші, а деякі практично за прайси 2021 року, а от ви дійсно залишились з Васєй!)
На сьогодні ми спостерігаємо поступове зниження цін. Побачимо, що ви "заспіваєте", коли ціни досягнуть мого прогнозу!
reus
 
Повідомлень: 4564
З нами з: 21.03.12
Подякував: 430 раз.
Подякували: 1496 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2023 20:39

  beee написав:
cherchiltank написав:
  beee написав:я уже знаю "фіксуючих збитки"
з переляку продали за скільки дають в Киеве, деньги уже разосрали в Канаде, а сейчас бомжи и здесь и там

А якби продали дорожче то гроші б не просрали?) а якби не продали то звідки б у них в Канаді з’явились би гроші?) якась дивна логіка
Вместо слова "Канада" поставьте любое. Сегодня продажи на рынке - эмоциональные решения на фоне страха, что всё пропало.
Паника (продажа за сколько дадут) этому причина

Ніхто не продає за скільки дадуть - але продаж великої площі йде з дисконтом у 40 відстотків бо в пересічних сотен тисяч доларів нема, а у тих хто таке продає не одна квартира - тому краще хеджувати ризики)
cherchiltank
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1307
З нами з: 31.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 200 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2023 21:19

Вовремя

В Києві реконструюють старі будинки!

Київрада повідомила про те, що в столиці проведуть комплексну реконструкцію понад п'яти тисяч застарілих житлових будинків, які непридатні для експлуатації через руйнацію та зношення. 

Реконструкція відбуватиметься у межах програми, розробленої ПП «Інститут Урбаністики» на замовлення КМДА. Для того, щоб почати процес реконструкції, перш за все, потрібно здійснити інвентаризацію житлового фонду.

Також Департамент будівництва та житлового забезпечення КМДА має провести конкурс на визначення підрядних організацій. На проведення інвентаризації у 2023 році виділять 15 мільйонів гривень.

У програмі житловий фонд поділено на чотири типи: історичного типу, періоду будівництва до I Світової війни; барачного типу, переважно збудовані після II Світової війни; «сталінки», рядові й номенклатурні та першого періоду індустріального домобудування («хрущовки»), панельні та цегляні.

В коментарях ми опублікували список кварталів, де заплановано першочергову комплексну реконструкцію будинків.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22654
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2384 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2023 21:24

  барабашов написав:Есть высокая вероятность что в клюбе 100К Батькивщина устроит массовое ощипывание жирных гусаков по рецепту Гетьманцева, то есть без боли и слёз с их стороны? Вручат облигации госзайма обеспеченные метрами новых новостроев?


Клуб100 - эфемерное понятие. Чем депозит в етом клубе отличается от депозита на который принесли реальную валюту ? Равно как средства после окончания конверт-депозита на какой-нибудь карте для выплат ничем не отличаются от средств, которые появились от скажем покупки валюты онлайн, когда такая еще была доступна.
vladimir07
 
Повідомлень: 1862
З нами з: 30.01.14
Подякував: 58 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 02 лют, 2023 23:33

  Serg-ik написав:Тему Столара и Энсо уже перетерли?


А що там перетирати-звична нажаль історія, чим скінчиться поки не ясно. А ви чого цікавитеся,
встигли в Поетику влізти?
drevlyanin
 
Повідомлень: 1691
З нами з: 01.04.20
Подякував: 514 раз.
Подякували: 519 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 03:32

  Serg-ik написав:Зашёл... Прочитал пару страниц и хочется сказать
Привіт, збоченці

С бодрым утром Серджио
Там Реус уже все стены города обписал что недвига за год войны с 21го минус 50%. На метре. Дороже ремонта продать невозможно. Вы ж в районе тысячи за метр брали и не бройлеросмарт 1К, который ощущается как 3К, а что то метров сто с гаком, так что бы вы ему ответили на предложение продать вашу прелесть за пол цены входа?
барабашов
 
Повідомлень: 4002
З нами з: 16.06.15
Подякував: 273 раз.
Подякували: 342 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 10:49

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

  барабашов написав:Там Реус уже все стены города обписал что недвига за год войны с 21го минус 50%. На метре. Дороже ремонта продать невозможно.

Начинается)Пожалуйста, ссылку в студию, где я писал, что недвига уже -50% за год и дороже ремонта продать невозможно. Я писал, что недвига в принципе должна просесть -50%, а не уже просела! И продажа за цену ремонта, на сейчас, это ваши фантазии! Не понимаю, зачем разгонять фейки!?
reus
 
Повідомлень: 4564
З нами з: 21.03.12
Подякував: 430 раз.
Подякували: 1496 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 11:34

  reus написав:
  барабашов написав:Там Реус уже все стены города обписал что недвига за год войны с 21го минус 50%. На метре. Дороже ремонта продать невозможно.

Начинается)Пожалуйста, ссылку в студию, где я писал, что недвига уже -50% за год и дороже ремонта продать невозможно. Я писал, что недвига в принципе должна просесть -50%, а не уже просела! И продажа за цену ремонта, на сейчас, это ваши фантазии! Не понимаю, зачем разгонять фейки!?

Да, по поводу ремонта перепутал,то кажется Франт или кто то другой писал.
Но за то что цены вдвое и на прямо сейчас, если кому надо продать - это точно вы. Ракеты, ТЯО, танковые клинья из монгольских Т-55 и пхеньянских Т-44, не дороже тысячи за метр - это всё вы вещали. Кого то так приговорили выйти из никому не нужного в плохом месте и с немодными мопами?
барабашов
 
Повідомлень: 4002
З нами з: 16.06.15
Подякував: 273 раз.
Подякували: 342 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 03 лют, 2023 11:41

  барабашов написав:Да, по поводу ремонта перепутал,то
как вам этот ремонт
https://www.olx.ua/d/obyavlenie/2h-kmna ... QLpEu.html
  барабашов написав:не дороже тысячи за метр -
не дороже, все сходится
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22654
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2384 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 1066810669106701067110672 ... 11715>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: akurt, vitaliiangel і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24702 16512519
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 09:04
cherchiltank
1347 5430068
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 14:46
Frant
3 38002
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 17:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама