Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 20992100210121022103 ... 11715>
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 13:04

Раздели до нитки: в Киеве обманутые инвесторы устроили пикет, фото и видео
https://apostrophe.ua/news/society/kiev ... deo/177999
Evgeny
1
Форумчанин року
 
Повідомлень: 38938
З нами з: 03.10.11
Подякував: 3750 раз.
Подякували: 11991 раз.
 
Профіль
52
27
2
2
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 13:22

  hume написав:
  kingkongovets написав:[
но я прекрасно помню точно такую же ситуацию с туманами и смогом ровно год назад, когда я точно так же накатывал последние сотни км, а

Какой накат за сезон выходит у вас? Обидно, что погода ещё тёплая но из за воздуха вызжать не хочется.


+/- десяточка за сезон
не знаю шо вас так беспокоит в воздухе, езжу каждый день

Зображення
kingkongovets
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11118
З нами з: 05.06.16
Подякував: 1316 раз.
Подякували: 2607 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 13:34

Плюсую. Вообще катать не обязательно в городе, тогда воздух вообще не проблема)
Santehnik
 
Повідомлень: 570
З нами з: 17.05.12
Подякував: 12 раз.
Подякували: 157 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 13:44

  Kostia написав:
  investorkiev написав:Влад, сколько условных однушек у метро под аренду вы считаете достаточным?
Ну тоесть чтоб не много но и не мало?

Достаточным для чего или кого?) для персонажа, которого вы иногда пытаетесь играть (тупой сожержанки) не достаточно бесконечного.


Ну, до бесконечности - это не ответ.

Во-первых, есть закон понижающейся граничной полезности. Каждая последующая чуть менее полезна чем предыдущая.

Иметь 1 однушку в условной Патриотике/Эврике - это маст хев, даже не обсуждается.
Иметь 3 - хватит на сиделку и кашку.
Иметь 4 - уже более-менее?
...
Иметь Х - уже в тягость администрировать, и вместо удовольствия от жизни постоянно занимаешься мелкими ремонтами/проблемами арендаторов и с арендаторами?

Вот с какого момента имеет смысл вместо однушек купить один-два магазина под аренду например?
investorkiev
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2504
З нами з: 06.03.19
Подякував: 503 раз.
Подякували: 300 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 13:55

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

мне аренда приносит сейчас 38 000 грн в месяц. При том, что я ей вообще не занимаюсь. Нужно больше. Работаю над этим. Может переделаю пасивную аренду в хостельный бизнес. Будет значительно больше.
Унуноктий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21713
З нами з: 20.04.08
Подякував: 374 раз.
Подякували: 577 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 14:05

  investorkiev написав:
  Kostia написав:
  investorkiev написав:Влад, сколько условных однушек у метро под аренду вы считаете достаточным?
Ну тоесть чтоб не много но и не мало?

Достаточным для чего или кого?) для персонажа, которого вы иногда пытаетесь играть (тупой сожержанки) не достаточно бесконечного.


Ну, до бесконечности - это не ответ.

Во-первых, есть закон понижающейся граничной полезности. Каждая последующая чуть менее полезна чем предыдущая.

Иметь 1 однушку в условной Патриотике/Эврике - это маст хев, даже не обсуждается.
Иметь 3 - хватит на сиделку и кашку.
Иметь 4 - уже более-менее?
...
Иметь Х - уже в тягость администрировать, и вместо удовольствия от жизни постоянно занимаешься мелкими ремонтами/проблемами арендаторов и с арендаторами?

Вот с какого момента имеет смысл вместо однушек купить один-два магазина под аренду например?

намалюй свою криву корисності, і буде тобі відповідь (між 3 та N)
думаю 3-4 однушки мастхев, щоб можна було швидко продати, тобто заради ліквідності,
а дальше вже брати дивлячись на преференції, тобі щоб менш геморно, чи щоб більш прибутково?

з.і.
особисто я би вже вийшов на пенсію рантьє, але бачу, що мені буде скучно, тому надалі придумую "інвест проекти", щоб підтримувати себе в формі як профі.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34454
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2760 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 14:13

  Оранжевый-хит сезона написав:мне аренда приносит сейчас 38 000 грн в месяц. При том, что я ей вообще не занимаюсь. Нужно больше. Работаю над этим. Может переделаю пасивную аренду в хостельный бизнес. Будет значительно больше.

Т.е. работающий хостел в вашем подъезде вас ничему не научил.
airmax78
 
Повідомлень: 42829
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5284 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 14:15

  hume написав:
  investorkiev написав:Влад, сколько условных однушек у метро под аренду вы считаете достаточным?
Ну тоесть чтоб не много но и не мало?

Довольно странный вопрос. Наверное зависит от того сколько каждая из них приносит чистыми. Однушка может быть на лесной, или на университете. Вон Игоркиев хватает 4х, если не ошибаюсь, и чувствует себя более чем комфортно. А для сержика только три в Эврике надо для сиделки, домохозяйки, и лекарств. Флаю же на каждой ветке метро (хорошо, что не на каждой станции) и штаб квартиру в цоколе, откуда будет всем руководить

Так, чотири. В одній мешкаю, а три працюють в оренді. Але щодо "вистачає" і "почувається більш ніж комфортно" є питання. Усе залежить від запитів на якість життя. Досвід засвідчує, скільки не дай, а з часом виявляється замало. Ну, що таке дохід 28600 грн з усіх об"єктів ?? Достатньо, щоб не померти з голоду, взутися-вдягнутися і чотири рази на рік тижнево заправитися вітаміном Д під сонячними промінями туреччини-єгипту. На цьому можливості обмежуються. Якби, окрім квартир, не такий-сякий валютний "матрац" …., зовсім почувався б біднотою. Син мешкає окремо, донедавна був власником ще двох двокімнатних квартир. Місяць тому одну продав, чим дуже мене засмутив. Бачите, йому не вистачає зарплати на подорожі та усіляку некритичну дурню. Він творець власної долі, нехай вчиняє, як вважає за потрібне.
Усе відносно. Комусь вистачає і однієї хруще-квартири в оренді, як нашим родичам на Маккейна. Але запевняю вас, усі потайки мріють про їхню безмежну кількість. І тут я теж не виняток. ))
Востаннє редагувалось ihorkyiv в Вів 22 жов, 2019 15:17, всього редагувалось 1 раз.
ihorkyiv
 
Повідомлень: 820
З нами з: 01.05.17
Подякував: 153 раз.
Подякували: 275 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 14:18

  flyman написав:[тому надалі придумую "інвест проекти", щоб підтримувати себе в формі як профі.

До слёз
hume
 
Повідомлень: 9676
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1886 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 22 жов, 2019 14:22

  Оранжевый-хит сезона написав:мне аренда приносит сейчас 38 000 грн в месяц. При том, что я ей вообще не занимаюсь. Нужно больше. Работаю над этим. Может переделаю пасивную аренду в хостельный бизнес. Будет значительно больше.


слова не мальчика, но мужа!

считай к этим 38000 скоро добавится Оранж (+11000 грн) и Медовый (+12000грн), итого будет 61000 грн. Но и добавится суета по администрированию.

До соточки тысяч гривен в месяц сможешь довести свой кешфлоу?
investorkiev
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2504
З нами з: 06.03.19
Подякував: 503 раз.
Подякували: 300 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 20992100210121022103 ... 11715>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: барабашов, vitaliiangel і 6 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24702 16512541
Переглянути останнє повідомлення
Чет 28 бер, 2024 09:04
cherchiltank
1347 5430073
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 14:46
Frant
3 38002
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 17:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама