Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 42024203420442054206 ... 11696>
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 11:49

  xio13 написав:
  Grand Touring написав:В Черкассах оборот фопов упал разов в 10.


В каких сферах работают фоп

Теж хотів це запитати.
І головне, яка у них ~ оренда?
(а то 5тис. грн/міс - це одне, а 15-20-25тис. - це вже зовсім інше)
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 12:02

  Grand Touring написав:
  Долярчик написав:
  Grand Touring написав:В Черкассах оборот фопов упал разов в 10.

Це як? Навіть, на оренду неназбирують? :shock:

почти все неназбирують, лично я еле собрал, но сказал орендодателям, чтоб не расслаблялись, в подтверждение привел пару матерных слов.

Укробыдло во всей своей красе, это "благодарность" за прошлые годы или они вас насильно заставляли(ют) арендовать?
Vadim_
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3092
З нами з: 23.05.14
Подякував: 600 раз.
Подякували: 486 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 12:05

  striped написав:The_Rebel простите что я в КРЖН ветке, но мне настолько удивителен Ваш опыт, что все же спрошу - вот Вы жили несколько лет в "комнате" 1.5х1.7. А вещи? А объем воздуха - это ж ночью задохнуться наверное можно?

ЗображенняЗображенняЗображення
Ось типове житло в Лондоні, один пройом розрахований на одну сім'ю, але на цій вулиці менше 500 тис. фунтів нема, бо 3-х поверхові таунхауси, як видно. У кожного позаду є гарден десь 2-4 сотки. Мою кімнату сфотографував для агенції при виїзді, щоб повернули завдаток. Я не писав про 1.7 м, як би я тоді спав? Ліжко 1.8 впритул, тому думаю десь 183 см довжина. В Лондоні не жарка, дуже комфортна погода, та і біля вікна, тому не душно. Дощі не часто, як прийнято думати, просто хмарно. Спочатку я жив на окраїні (Чінгфорд), там дешевше (330 в місяць) і кімната більша. Але добиратися по 1-1,5 години до роботи, плюс проїзд від 100 фунтів на місяць. То на одне й те саме виходило ще й з втратою часу. А так я зняв за 500 в прицентраллі, але в цю суму входили всі комунальні плюс прибиральниця раз в тиждень. Ось коли говорять, що в Києві квартира щоб переночувати, то так житло для "переночівлі" виглядає в Лондоні. Агенція була італійська, тому більшість часу сусідами були італійці. Ох і наслухався я їх "перке", вони коли сваряться то такі емоційні. Хлопці/чоловіки дуже гарячі. Ростом по 1.70 але дівчат міняли, як рукавиці. При чому привести дівчину в таку ось кімнатку для них не проблема. Навпроти в домі жили голландці будівельники, так там одні гулівери двометрові, реально самий менший був 1.90 десь, проте дівчат я з ними ніколи не бачив.
Живучи біля роботи я бувало по півроку не користувався транспортом. Мені достатньо було велосипеда для всього. Працював, як казав по 6-7 годин в день з 2-ма вихідними, часу було достатньо. Об'їздив на велосипеді весь Лондон, там є "грінвеї" - доріжки суто для велосипедів через весь Лондон по мальовничих каналах. Також по країні трохи поїдив. Потім пішов в універ на курси по програмуванню, а потім влаштувався в Київ на роботу.
До речі вся оплата в Лондоні йде потижнево. Таким чином, навіть якщо ти хочеш платити за місяць (як я по звичці домовився), то тобі перерахують місячну плату по формулі. Не вийде за місяць заплатити як за 4 тижні. Таким чином лендлорди заробляють додатковий 13-тий платіж, якщо рахувати за рік
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 193
З нами з: 01.06.19
Подякував: 7 раз.
Подякували: 49 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 12:08

Фото щось погано підтягнулися
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 193
З нами з: 01.06.19
Подякував: 7 раз.
Подякували: 49 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 12:21

  The_Rebel написав:
  striped написав:The_Rebel простите что я в КРЖН ветке, но мне настолько удивителен Ваш опыт, что все же спрошу - вот Вы жили несколько лет в "комнате" 1.5х1.7. А вещи? А объем воздуха - это ж ночью задохнуться наверное можно?

ЗображенняЗображенняЗображення
Ось типове житло в Лондоні, один пройом розрахований на одну сім'ю, але на цій вулиці менше 500 тис. фунтів нема, бо 3-х поверхові таунхауси, як видно. У кожного позаду є гарден десь 2-4 сотки. Мою кімнату сфотографував для агенції при виїзді, щоб повернули завдаток. Я не писав про 1.7 м, як би я тоді спав? Ліжко 1.8 впритул, тому думаю десь 183 см довжина. В Лондоні не жарка, дуже комфортна погода, та і біля вікна, тому не душно. Дощі не часто, як прийнято думати, просто хмарно. Спочатку я жив на окраїні (Чінгфорд), там дешевше (330 в місяць) і кімната більша. Але добиратися по 1-1,5 години до роботи, плюс проїзд від 100 фунтів на місяць. То на одне й те саме виходило ще й з втратою часу. А так я зняв за 500 в прицентраллі, але в цю суму входили всі комунальні плюс прибиральниця раз в тиждень. Ось коли говорять, що в Києві квартира щоб переночувати, то так житло для "переночівлі" виглядає в Лондоні. Агенція була італійська, тому більшість часу сусідами були італійці. Ох і наслухався я їх "перке", вони коли сваряться то такі емоційні. Хлопці/чоловіки дуже гарячі. Ростом по 1.70 але дівчат міняли, як рукавиці. При чому привести дівчину в таку ось кімнатку для них не проблема. Навпроти в домі жили голландці будівельники, так там одні гулівери двометрові, реально самий менший був 1.90 десь, проте дівчат я з ними ніколи не бачив.
Живучи біля роботи я бувало по півроку не користувався транспортом. Мені достатньо було велосипеда для всього. Працював, як казав по 6-7 годин в день з 2-ма вихідними, часу було достатньо. Об'їздив на велосипеді весь Лондон, там є "грінвеї" - доріжки суто для велосипедів через весь Лондон по мальовничих каналах. Також по країні трохи поїдив. Потім пішов в універ на курси по програмуванню, а потім влаштувався в Київ на роботу.
До речі вся оплата в Лондоні йде потижнево. Таким чином, навіть якщо ти хочеш платити за місяць (як я по звичці домовився), то тобі перерахують місячну плату по формулі. Не вийде за місяць заплатити як за 4 тижні. Таким чином лендлорди заробляють додатковий 13-тий платіж, якщо рахувати за рік

якого біса вільнолюди в Лондині засклили балкони, при чому не по встановленому взірцю?
Макс негодує!!!
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34266
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2750 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 12:22

The_Rebel
Душ/туалет/кухня - загальна, десь по коридору?
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 12:26

  The_Rebel написав:Фото щось погано підтягнулися

Я в Польщі знімав 12м2 кавалірку, стеля за 3м+
там санвузел: душ + сральнік + увальник, кухонний придаток, маленька прихожа.
Ліжко було над санвузлом, вибиратися по драбинці.
Обігрів електрикою: акумуляційний нагрівач із таймером на нічний тариф.
Зимою було таки зимно перші кілька тижнів, поки не прогрілися стіни.

450 злотих + 60..90 злотих за електрику та комуналь.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34266
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1579 раз.
Подякували: 2750 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 12:42

  Долярчик написав:The_Rebel
Душ/туалет/кухня - загальна, десь по коридору?

Так було 2 душові, 2 туалети, кухня, літній столик в гардені - це загальне.
Тут агенція намагалася отримати максимум доходу, тому "лівінг-рум" (загальна кімната для відпочинку, як у серіалі "Друзі") також перероблена для сдачі. Якщо брати безпосередньо у лендлорда, то часто можна взяти з лівінг-румом. А якщо ще й 2-поверховий таунхаус, то людей буде значно менше.
Мені повезло, так як я працював на фабриці у 1-шу зміну (з 6 ранку), зазвичай коли приходив додому (після пивка із колегами поляками/литовцями/словаками), то вже майже нікого не було вдома. Італійці (хлопці та дівчата) в основному працювали в італійських ресторанах, десь від 2-ї дня до опівночі.
Але чесно кажучи навіть така маленька кімнатка - це краще, ніж в Чехії жити в так званих битовках всі разом. Хоча я в битовках не жив, а знімали 2к на 4-х, так це ще "задоволення" було. Навіть якщо з другом, то через пару місяців дивишся на нього, як на фашиста, хочеш горло йому перегризти
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 193
З нами з: 01.06.19
Подякував: 7 раз.
Подякували: 49 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 12:45

  flyman написав:
  The_Rebel написав:Фото щось погано підтягнулися

Я в Польщі знімав 12м2 кавалірку, стеля за 3м+
там санвузел: душ + сральнік + увальник, кухонний придаток, маленька прихожа.
Ліжко було над санвузлом, вибиратися по драбинці.
Обігрів електрикою: акумуляційний нагрівач із таймером на нічний тариф.
Зимою було таки зимно перші кілька тижнів, поки не прогрілися стіни.

450 злотих + 60..90 злотих за електрику та комуналь.

Ну, але я так зрозумів це окреме приміщення, а не кімната в загальному домі.
Ага, це ти після цього вирішив окружити кавалірками весь Київ?)))
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 193
З нами з: 01.06.19
Подякував: 7 раз.
Подякували: 49 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 12:46

  airmax78 написав:
  UA написав:
  The_Rebel написав:Ніхто не підскаже, що не так із жк "Воскресенський"? Ну, крім того що лівий берег. Метро мені не дуже важливо, так як привик або пішки, або на велосипеді, або на авто, на крайняк маршрутка.
Просто багато непроданих квартир там по хорошій ціні

Построено с нарушением строительных норм.
Говорят, что дом слегка с наклоном построен :mrgreen:

Лифты просто правильно вывесить, углы кабин чуть подпилить и норм.

И солидолу побольше
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34664
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1441 раз.
Подякували: 7959 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<1 ... 42024203420442054206 ... 11696>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Gastarbaiter, striped і 4 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24653 16501559
Переглянути останнє повідомлення
Суб 16 бер, 2024 10:40
vitaliiangel
1347 5429622
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 14:46
Frant
3 35484
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 17:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама