Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 28062807280828092810 ... 11758>
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 12:09

  xio13 написав:
  Xenon написав:Puente
ситуация усугубилась еще тем, что многие рабочие спецы уехали в Польшу

Зачем? Если по вашим словам плиточники тут по 1000 в день или 300 за квадрат ))))

Наверное потому, что в Польше они зарабатывают больше 40 евро в день.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 12:13

  xio13 написав:
  Xenon написав:Puente
ситуация усугубилась еще тем, что многие рабочие спецы уехали в Польшу

Зачем? Если по вашим словам плиточники тут по 1000 в день или 300 за квадрат ))))

Та це така арифметика - не зовсім відповідає реаліям . Скільки в квартирі плитки треба покласти ? Якщо велика і нова - кілька десятків квадратів . Одна людина в таких місцях рідко працює - бригада - роблять швидше - а потім на інший об"єкт . Час переїзду-відпочинку у них досить тривалий . Якщо бригада працює через фірму - такого часу немає , але практично 50 % відходить в фірму ... А якщо одинак - то переважно ремонт - збити плитку , покласти плитку , допоміжні роботи - тисяч 15-20 і виходить . Важка брудна робота . Знаю хорошого плиточника , який перейшов на встановлення , ремонт та обслуговування котлів .
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 12:18

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Puente написав:Важка брудна робота

Согласен.
  Puente написав:Знаю хорошого плиточника , який перейшов на встановлення , ремонт та обслуговування котлів .

Значит это не хороший плиточник или проблемы со здоровьем. Стать хорошим плиточником это годы работы. Сопоставимо с не купленным ВО. Стать хорошим специалистом, если не любишь свою работу, не реально. То есть он потратил годы на совершенствование, а потом сказал "не нравится" и ушел?
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 12:23

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Puente написав:Та це така арифметика - не зовсім відповідає реаліям . Скільки в квартирі плитки треба покласти ? Якщо велика і нова - кілька десятків квадратів . Одна людина в таких місцях рідко працює - бригада - роблять швидше - а потім на інший об"єкт . Час переїзду-відпочинку у них досить тривалий . Якщо бригада працює через фірму - такого часу немає , але практично 50 % відходить в фірму ...

Не согласен.
Плиточник не бывает частью бригады - по крайней мере я не встречал. Он на аутсорсе. Бригада будет возиться на объекте полгода, а он сидеть без работы?
Фирмы на жилых объектах берут не 50%, а платят нормальную рыночную цену. Свое они берут с заказчика.
  Puente написав:збити плитку

Не видел плиточника, который соглашался сбивать плитку или даже штукатурить, подготавливать поверхность. У них своя специализация. Зачем ему делать работу разнорабочего или штукатура. Хороший плиточник не равно хороший штукатур.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 12:31

думаю, рокєті є куда летіти

https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=Japan&city1=Tokyo&country2=Ukraine&city2=Kiev&displayCurrency=USD
різниця в ціні 1м2 10 разів, а в оренді лише 2 раза,
або оренда у нас задорога, або ціна нерухомості на КРЖН занизька
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34702
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2767 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 12:31

  Vlad442 написав:
  Puente написав:Висока зарплата всіляких там плиточників та електриків - показник бідної країни - і все . Нічого складного в покласти плитку немає - але позаяк лендлорди розкручують ринок - то постійно роблять ремонти - виникає дефіцит робітників . І це вже тягнеться другий десяток років ( в Києві так точно ) .

Ничего сложного в работе управляющего укрпочтой тоже нет. Нужно знать как и иметь опыт работы. Опыт работы - это как ездить на велосипеде. Сначала медленно и часто падаешь (делаешь брак), потом приходит скорость и качество. Недорого могут работать либо суперпрофи , которые делают быстро (зачем им работать недорого?) или начинающие, которые должны криво-косо кому-то положить свои первые пару сотен метров плитки , чтобы набить руку и стать начинающим профи.

Не купил бы лендлорд квартиру, жили бы люди с ремонтом 80-ых?


Так я ж не про те - 300 грн комплексно за квадрат - це нормальна , хоч і трохи завищена ціна . Але це не така вже й висока зарплата насправді . За якісно зроблене .
Але можливо і ні - у нас неадекватний ринок праці . Перекошений .
Але Ваш приклад про керівництво не підходить - у робітника практично зразу видно результат , у керівника - часом не видно в принципі , або зразу ніби видно - а в результаті через якийсь час вилазять провали . І з досвідом тут складніше ...
Ну а відносно лендлордів - я не знаю , чи корисна їх робота ( точніше бізнес ) для економіки країни в принципі . Якось не можу оцінити в якійсь перспективі більш-менш тривалій . Якісь плюси є - але загальний вплив на "бульбашки" - однозначно мінус . Що переважує - ?
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 12:44

  Vlad442 написав:
  Puente написав:Та це така арифметика - не зовсім відповідає реаліям . Скільки в квартирі плитки треба покласти ? Якщо велика і нова - кілька десятків квадратів . Одна людина в таких місцях рідко працює - бригада - роблять швидше - а потім на інший об"єкт . Час переїзду-відпочинку у них досить тривалий . Якщо бригада працює через фірму - такого часу немає , але практично 50 % відходить в фірму ...

Не согласен.
Плиточник не бывает частью бригады - по крайней мере я не встречал. Он на аутсорсе. Бригада будет возиться на объекте полгода, а он сидеть без работы?
Фирмы на жилых объектах берут не 50%, а платят нормальную рыночную цену. Свое они берут с заказчика.
  Puente написав:збити плитку

Не видел плиточника, который соглашался сбивать плитку или даже штукатурить, подготавливать поверхность. У них своя специализация. Зачем ему делать работу разнорабочего или штукатура. Хороший плиточник не равно хороший штукатур.


Тоді я не знаю навіть - де Ви таких будівельників знаходите . Бригада маю на увазі - плиточники . Ну і "елітний" плиточник - який кладе плитку тільки на вже підготовлену поверхню - це просто рвач - як колись називали . Основна робота плиточника - не поклати плиточку на рівненьку поверхню - а оцінити , прорахувати та вирівняти . А так можна класти і по 10 квадратів за день .
Ну от якраз по цим Вашим коментарям і видно - як виходять ремонти по ціні в третину вартості квартири ... Не з тими будівельниками Ви працюєте . Розбалували їх просто .
Самі б навчилися плитку класти - виходило б наскільки економніше ...
Я так бачу - кожному лендлорду треба б було попрацювати з півроку прорабом десь на опоряджувальних роботах - вони б отримали врешті решт набагато більше ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 12:45

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Puente написав:Ну а відносно лендлордів - я не знаю , чи корисна їх робота ( точніше бізнес ) для економіки країни в принципі . Якось не можу оцінити в якійсь перспективі більш-менш тривалій . Якісь плюси є - але загальний вплив на "бульбашки" - однозначно мінус . Що переважує - ?

Для экономики очень важна мобильность населения, которую обеспечивают лендлорды.
Для оценки посмотрите - в СССР предполагалось, что 100% многоквартирного жилья будет в аренде. Поменял работу, сдал старую квартиру, получил новую. Эти прожекты разбились о реальность и в результате люди были закрепощены, привязаны к своим квартирам, что не в последнюю очередь привело к проблемам в экономике. В Мухосранске спецу некуда расти, а в Киеве не могут найти никого из местных. Нет полноценного рынка труда.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 12:46

  Puente написав:Висока зарплата всіляких там плиточників та електриків - показник бідної країни - і все . Нічого складного в покласти плитку немає - але позаяк лендлорди розкручують ринок - то постійно роблять ремонти - виникає дефіцит робітників . І це вже тягнеться другий десяток років ( в Києві так точно ) .

ага, я напр, максимум можу покласти до 2 м2 плитки за день, потім півтижня лапки болять... а так таки-так "нічого складного", не рокет-саєнс
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34702
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2767 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: П'ят 24 січ, 2020 12:49

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

  Puente написав:Самі б навчилися плитку класти - виходило б наскільки економніше ...

Было бы медленно и некачественно. Вы недооцениваете стоимость квалификации других людей.
  Puente написав:Я так бачу - кожному лендлорду треба б було попрацювати з півроку прорабом десь на опоряджувальних роботах - вони б отримали врешті решт набагато більше ...

Профессиональный лендлорд сделал столько ремонтов, что у него есть опыт работы прорабом побольше, чем полгода.
Vlad442
Аватар користувача
 
Повідомлень: 9399
З нами з: 07.10.14
Подякував: 6 раз.
Подякували: 2203 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 28062807280828092810 ... 11758>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24757 16537172
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 кві, 2024 22:36
барабашов
1347 5431501
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
3 41533
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron