Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 1028610287102881028910290 ... 11768>
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 21:25

  osafly написав:Давно с недвигой дел не имел...Набрал сегодня по объявлению...Нужно было по объекту одному узнать детали.Говорят-аукцион по объекту.Хозяин продавец так захотел продать с повышением.Это что за куйня такая?? Новый вид развода немногочисленных клиентов на рынке КРЖН?? Я с такой дичью первый раз сталкиваюсь..Мне вот интересно,это новая тенденция образовалась?? И как много людей в этом учавствует??Это нормально сейчас??? А то я по ходу наверное от жизни отстал.В стране война,цены слаживаются медленно но уверенно и тут...аукцион..Вместо старой доброй сделки,ага..сейчас,шнурки погладить....и побежать сражаться " с ветряными мельницами" Нема слов.Это на кого рассчитано??

Такой метод продаж присутствует уже лет 7-8. Не скажу что он сильно эффективен.
У всех как раз такая же реакция как у вас - А что это за куйня?
UA
 
Повідомлень: 8134
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1820 раз.
Подякували: 2223 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 22:27

  UA написав:
  osafly написав:Давно с недвигой дел не имел...Набрал сегодня по объявлению...Нужно было по объекту одному узнать детали.Говорят-аукцион по объекту.Хозяин продавец так захотел продать с повышением.Это что за куйня такая?? Новый вид развода немногочисленных клиентов на рынке КРЖН?? Я с такой дичью первый раз сталкиваюсь..Мне вот интересно,это новая тенденция образовалась?? И как много людей в этом учавствует??Это нормально сейчас??? А то я по ходу наверное от жизни отстал.В стране война,цены слаживаются медленно но уверенно и тут...аукцион..Вместо старой доброй сделки,ага..сейчас,шнурки погладить....и побежать сражаться " с ветряными мельницами" Нема слов.Это на кого рассчитано??

Такой метод продаж присутствует уже лет 7-8. Не скажу что он сильно эффективен.
У всех как раз такая же реакция как у вас - А что это за куйня?


Так это что,в назначенный час сходятся лохи + засланные риэлторами или хозяевами разводилы и начинается циркова выстава,кто самый ипанутый из лохов и кто готов больше всего "полинять" за просто так??? В моем представлении-это выглядит именно так.Если человек продает-он знает чего хочет.Если не продает-значит не продает...Выглядит такого рода продажа как то дико,если честно,с элементами шулерства и наипоса для умственно отсталого и необычайно доверчивого потенциального клиента. За свои деньги учавствовать во всем этом....У меня даже слов нет... Риелторы реально "гении"
osafly
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1638
З нами з: 29.05.14
Подякував: 117 раз.
Подякували: 494 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 22:56

  osafly написав:
  UA написав:
  osafly написав:Давно с недвигой дел не имел...Набрал сегодня по объявлению...Нужно было по объекту одному узнать детали.Говорят-аукцион по объекту.Хозяин продавец так захотел продать с повышением.Это что за куйня такая?? Новый вид развода немногочисленных клиентов на рынке КРЖН?? Я с такой дичью первый раз сталкиваюсь..Мне вот интересно,это новая тенденция образовалась?? И как много людей в этом учавствует??Это нормально сейчас??? А то я по ходу наверное от жизни отстал.В стране война,цены слаживаются медленно но уверенно и тут...аукцион..Вместо старой доброй сделки,ага..сейчас,шнурки погладить....и побежать сражаться " с ветряными мельницами" Нема слов.Это на кого рассчитано??

Такой метод продаж присутствует уже лет 7-8. Не скажу что он сильно эффективен.
У всех как раз такая же реакция как у вас - А что это за куйня?


Так это что,в назначенный час сходятся лохи + засланные риэлторами или хозяевами разводилы и начинается циркова выстава,кто самый ипанутый из лохов и кто готов больше всего "полинять" за просто так??? В моем представлении-это выглядит именно так.Если человек продает-он знает чего хочет.Если не продает-значит не продает...Выглядит такого рода продажа как то дико,если честно,с элементами шулерства и наипоса для умственно отсталого и необычайно доверчивого потенциального клиента. За свои деньги учавствовать во всем этом....У меня даже слов нет... Риелторы реально "гении"

Ігноруйте подібну клоунаду, та й годі.
Frant
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23828
З нами з: 12.09.11
Подякував: 1660 раз.
Подякували: 2536 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 23:04

  osafly написав:
  UA написав:
  osafly написав:Давно с недвигой дел не имел...Набрал сегодня по объявлению...Нужно было по объекту одному узнать детали.Говорят-аукцион по объекту.Хозяин продавец так захотел продать с повышением.Это что за куйня такая?? Новый вид развода немногочисленных клиентов на рынке КРЖН?? Я с такой дичью первый раз сталкиваюсь..Мне вот интересно,это новая тенденция образовалась?? И как много людей в этом учавствует??Это нормально сейчас??? А то я по ходу наверное от жизни отстал.В стране война,цены слаживаются медленно но уверенно и тут...аукцион..Вместо старой доброй сделки,ага..сейчас,шнурки погладить....и побежать сражаться " с ветряными мельницами" Нема слов.Это на кого рассчитано??

Такой метод продаж присутствует уже лет 7-8. Не скажу что он сильно эффективен.
У всех как раз такая же реакция как у вас - А что это за куйня?


Так это что,в назначенный час сходятся лохи + засланные риэлторами или хозяевами разводилы и начинается циркова выстава,кто самый ипанутый из лохов и кто готов больше всего "полинять" за просто так??? В моем представлении-это выглядит именно так.Если человек продает-он знает чего хочет.Если не продает-значит не продает...Выглядит такого рода продажа как то дико,если честно,с элементами шулерства и наипоса для умственно отсталого и необычайно доверчивого потенциального клиента. За свои деньги учавствовать во всем этом....У меня даже слов нет... Риелторы реально "гении"

Нет. Покупатели приходят в разное время.
"Торги" происходят в телефонном режиме.
Честного аукциона там естественно не будет.
Цель - притянуть на просмотр как можно большее количество потенциальных покупателей за короткий срок.
В аренде такой метод тоже успешно применяют.
Если видите обяву хорошей квартиры ниже рынка - там не всё так просто.
UA
 
Повідомлень: 8134
З нами з: 19.07.08
Подякував: 1820 раз.
Подякували: 2223 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 23:15

osafly
Я намагався покращити житлові умови якраз минулої зими в середині січня. І потрапив на таку схему. Сподобалася квартира біля НАУ (Донця) у новому будинку з шикарним видом на парк Відрадний та Мамаєву слободу, але без ремонту. Просто підходила під умови іпотеки з компенсацією від держави. Думав спочатку візьму нову квартиру, а потім продам уже стару як зроблю ремонт і можна буде переїхати.
Ціну виставили 55 тис, якщо пам'ятаю, 1к зі зручним квадратним плануванням. По телефону сказали, що у них показ по суботам, я особливо не поспішав, тому домовився аж через суботу. Коли прийшов, то виявилося, що на перегляд у мене 15 хвилин і цілий день розписаний для інших таких посіпак. А в кінці сказали поставте свою ціну у блокнот напротив свого прізвища і у кого вища ціна, той і купить. Я зразу зрозумів, що потратив дарма свій час на такий цирк і поставив ціну вже меншу, ніж була в блокноті - 57 тис.
А вони мені ще позвонили ввечері і сказали, що перемогла ціна у 59 тис. І чи не збираюся я позмагатися далі за квартиру. Мене чуть не стошнило від такого "змагання". Адже якщо покупець з ціною 59 тис. виграв, то чого ви ще обзвонюєте людей? Ну він же виграв ваш "аукціон", то йому і продавайте. Або чого тоді організовуєте аукціон (лохотрон) ще багато субот після того? То який це аукціон, це довготривале очікування лоха, якому ще й штучно створюють видимість ажіотажу (там черга реально, один заходить інший виходть). Адже я приїхав дивитися на квартиру в 55 тис. (ще й планував торгуватися), якщо б я знав що вона дорожча, то вибирав би поміж інших варіантів і не гаяв свій час у вихідний день, наприклад, дивився б вже з ремонтом або у кращому місці і т.п.
А, згадав чим ще "підкупили", чому й приїхав на оглядини - "Без комісії для покупця"!!! :D :D :D І в телефонній розмові, і в об'яві було так розмито написано, що я думав іду на оглядини і торг зразу із власником. А для іпотеки це дуже важливо, бо точна сума прораховується і саме на неї виносить рішення кредитний комітет
Востаннє редагувалось The_Rebel в Пон 26 вер, 2022 23:43, всього редагувалось 1 раз.
The_Rebel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 218
З нами з: 01.06.19
Подякував: 11 раз.
Подякували: 52 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 23:21

Тепер зрозуміло, чому прелєсть "подешевшала" до 350куе?
airmax78
 
Повідомлень: 42889
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5285 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 26 вер, 2022 23:53

The_Rebel и UA

Подробно так все описали.Спасибо парни.Это реально какой то идиотизм и выворачивание мозгов людям.Поучительная история.Ничего не скажешь.Напиши свою цену в блокнот..Реальный цирк :lol: Все понятно.
osafly
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1638
З нами з: 29.05.14
Подякував: 117 раз.
Подякували: 494 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 11:29

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

Всё нормально будет - вектор уже обозначился. Удивительно тонко народ реагирует звонками и просмотрами
Бетон
 
 
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 11:50

Отрицательно опустился. Тьфу Тьфу.
Но дают не 190, а 160 = положительно упала.
Бетон
 
 
Повідомлення Додано: Вів 27 вер, 2022 12:43

Re: Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

  Frant написав:
  airmax78 написав:Тепер зрозуміло, чому прелєсть "подешевшала" до 350куе?

Їй ціна 150 000 в базарний день.
Через півроку - не більше 100 000 .

Не треба заздрити. Я вже й сам заздрю тій щасливій заможній родині, яка оселиться в цьому гніздечку.
airmax78
 
Повідомлень: 42889
З нами з: 25.10.12
Подякував: 971 раз.
Подякували: 5285 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 1028610287102881028910290 ... 11768>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16542294
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
1347 5432866
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
3 42863
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама