Коли розпочнеться обвал нереальних цін на житло у Києві?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 46504651465246534654 ... 11766>
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 19:26

  pesikot написав:
  jj1981ua написав:а негативная селекция потому, что главное качество - верность, остальное не важно (ум, компетенция, квалификация, порядочность ...).
вот и ... маемо те що маемо.

Точно таксист на жирном месте. Проявил верность пахану и рубит бабло

про паханов не знаю ничего.
а бабло рублю :D
завидуйте)
  flyman написав:цікаво, слухати тіарєтігів, які збираються збудувати команду з нелояльних типів,
удачі

набор букв. какая команда? что за бред?

кстати, вот вам пример что государство 3-го мира может, а что нет
https://strana.ua/news/276946-lokalizat ... -s-es.html
при чем тут кржн? да все просто - пока страна не восстановит и не начнет развивать промышленность тут просвета не будет. и только временно и волнами из-за непрогнозируемых факторов возможен рост.
с чего вдруг в стране, которая ничего не производит, высокие цены на жилье?
jj1981ua
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 459
З нами з: 01.03.14
Подякував: 77 раз.
Подякували: 125 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 19:38

  pesikot написав:Ну выжил ребёнок, но всё равно остался тупым.
Естественный отбор, но уже не физиологический, а социальный


Так, добір ніхто не зупиняв і не відміняв, у випадку з людиною спостерігаємо зростання значення соціальних чинників і зменшення біологічних. Але потрібно враховувати, що добір відбувається не тільки у вигляді виживання особин, а також у продовженні себе в своїх нащадках (хто не має дітей - лузер боротьби за існування і він вибуває зі свята життя разом зі смертю свого організму).
vovamuha007
Аватар користувача
 
Повідомлень: 118
З нами з: 10.03.20
Подякував: 208 раз.
Подякували: 15 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 19:55

  Natt написав:Макс, я так тоже иногда делаю, причем в ЖК, в которых не собираюсь ничего покупать. И через годик гуляю снова - посмотреть, что получилось. Да, странное развлечение, но что есть, то есть.

Что-то подсказывает мне, что на данной ветке такое развлечение странным не является. :mrgreen:
hume
 
Повідомлень: 9719
З нами з: 27.12.12
Подякував: 944 раз.
Подякували: 1891 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 19:56

  jj1981ua написав:
  pesikot написав:
  jj1981ua написав:а негативная селекция потому, что главное качество - верность, остальное не важно (ум, компетенция, квалификация, порядочность ...).
вот и ... маемо те що маемо.

Точно таксист на жирном месте. Проявил верность пахану и рубит бабло

про паханов не знаю ничего.
а бабло рублю :D
завидуйте)

тебе 40 лет и нет собственной квартиры? странный рубильщик бабла....
Унуноктий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21713
З нами з: 20.04.08
Подякував: 374 раз.
Подякували: 577 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 19:59

  Natt написав:
  airmax78 написав:Проезжал мимо Uniti - работа кипит, хоть и воскресенье. Забавно видеть парочки, явно инвесторов (возможно будущих), прогулочным шагом гуляющие по промзоне и мечтательно любующиеся стройкой.
Сейчас скажут что придумываю, но, честно - нет. Я не на машине там проезжал - никуда не торопился и внимательно по сторонам смотрел. Как минимум две такие пары видел.

Макс, я так тоже иногда делаю, причем в ЖК, в которых не собираюсь ничего покупать. И через годик гуляю снова - посмотреть, что получилось. Да, странное развлечение, но что есть, то есть.

Захар тоже с этого начинал, потом начал считать окурки под окнами, кондиционеры на фасаде и застеклённые балконы...
Унуноктий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21713
З нами з: 20.04.08
Подякував: 374 раз.
Подякували: 577 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 20:04

  Frant написав:Реус, ви закінчили сільську школу і 5 студентських років "навчались" на двох роботах. Тому що ви, як і інша укро-їліта, надзвичайно жадібні до грошей.

Реус, ви не можете зрозуміти різницю між американською(західноєвропейською) елітою, яка реально щось створює і розвиває свої країни.
Укро-бидлота, з 3 класами школи і коридором, лише грабує територію свого проживання. Отримані гроші виводить за кордон. Потім й сама їде геть.

Саме тому розвиток цієї території зупинився в 1991 році. Саме тому ВВП -2020 в 1,5 рази меньше ВВП-1991. Саме тому населення масово емігрує звідси.

Тому що укро-їліта - несправжня! Це бидло, яке дорвалось до корита і висмоктує останні соки з цієї території. За 29 років укро-їліта не створила жодної нового технології (ракети не в рахунок, то радянський спадок), не побудувала жодного завода, жодної ферми для КРС чи свиней не побудувала!Укро-їліта - це паразити, неграмотна, неосвічена звіздота.

Я народився і виріс у невеликому містечку біля 50 00 жителів. Вчився у найкращій школі міста. Вважаю що вчителі були дуже фаховими і я отримав чудову освіту. З мого класу 99% учнів отримали вищу освіту в різних ВУЗах СРСР.
Я був змушений працювати після занять, тому, що розумів, що після закінчення університету мені ніхто квартиру у Києві не подарує. Тому, поставив собі ціль до кінця навчання придбати нерухомість. Для мене гроші не є ціллю, а лише інструмент для досягнення мети. Я ніколи не був держ. службовцем, статки заробив прозоро не порушуючи законодавства, завжди платив податки. Всі мої друзі, партнери по бізнесу мають справжню освіту, не грабували цю країну, а інвестували та створювали робочі місця. Є інша реальність, яку ви не хочете бачити і сприймати, тому, що класова ненависть, це природне явище, і немає значеняя для пролетаріату яким чином ворог зміг заробити капітал.
reus
 
Повідомлень: 4564
З нами з: 21.03.12
Подякував: 430 раз.
Подякували: 1496 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 20:23

  reus написав:Я народився і виріс у невеликому містечку біля 50 00 жителів. Вчився у найкращій школі міста. Вважаю що вчителі були дуже фаховими і я отримав чудову освіту. З мого класу 99% учнів отримали вищу освіту в різних ВУЗах СРСР.
Я був змушений працювати після занять, тому, що розумів, що після закінчення університету мені ніхто квартиру у Києві не подарує. Тому, поставив собі ціль до кінця навчання придбати нерухомість. Для мене гроші не є ціллю, а лише інструмент для досягнення мети. Я ніколи не був держ. службовцем, статки заробив прозоро не порушуючи законодавства, завжди платив податки. Всі мої друзі, партнери по бізнесу мають справжню освіту, не грабували цю країну, а інвестували та створювали робочі місця. Є інша реальність, яку ви не хочете бачити і сприймати, тому, що класова ненависть, це природне явище, і немає значеняя для пролетаріату яким чином ворог зміг заробити капітал.

откуда тогда такая ненависть к совку?
тут основное слово "ненависть". я воспринимаю совок как объективное прошлое, что-то хорошее, что-то плохое.
если вышеописанное правда - вам респект. нормальная биография нормального человека с целями.
и при чем тут классовая ненависть? вы стали элитой? я к люмпеном отношусь с пониманием (кто-то же должен и улицы мести), иногда с жалостью. но я считаю, что при правильном подходе (а его не было ни в совке ни сейчас) эти люди могли бы сделать больше и больше дать обществу. но на них всем было плевать (часто и стране, и родителям...) или им просто не повезло.
jj1981ua
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 459
З нами з: 01.03.14
Подякував: 77 раз.
Подякували: 125 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 20:26

Re: Когда начнется обвал нереальных цен на жилье в Киеве?

vitaliian написав:
  Loft написав:заказал на Розетке по скидке 4 ящика вина
вино из розетки, куда мир катится... надеюсь хотя бы грузинское?
При чем тут грузинское? Там неплохие варианты есть со всего мира.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34776
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7972 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 20:27

  Унуноктий написав:
  jj1981ua написав:
  pesikot написав:Точно таксист на жирном месте. Проявил верность пахану и рубит бабло

про паханов не знаю ничего.
а бабло рублю :D
завидуйте)

тебе 40 лет и нет собственной квартиры? странный рубильщик бабла....

мне пока 38. может к 40 уже и куплю.
вы меня совкодрочером называете, а мозг и мышление такое именно у вас.
нет квартиры - значит неудачник :D
jj1981ua
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 459
З нами з: 01.03.14
Подякував: 77 раз.
Подякували: 125 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 05 лип, 2020 20:39

  jj1981ua написав:
  pesikot написав:
  jj1981ua написав:а негативная селекция потому, что главное качество - верность, остальное не важно (ум, компетенция, квалификация, порядочность ...).
вот и ... маемо те що маемо.

Точно таксист на жирном месте. Проявил верность пахану и рубит бабло

про паханов не знаю ничего.
а бабло рублю :D
завидуйте)
  flyman написав:цікаво, слухати тіарєтігів, які збираються збудувати команду з нелояльних типів,
удачі

набор букв. какая команда? что за бред?

кстати, вот вам пример что государство 3-го мира может, а что нет
https://strana.ua/news/276946-lokalizat ... -s-es.html
при чем тут кржн? да все просто - пока страна не восстановит и не начнет развивать промышленность тут просвета не будет. и только временно и волнами из-за непрогнозируемых факторов возможен рост.
с чего вдруг в стране, которая ничего не производит, высокие цены на жилье?

не набридло?
Влад виклав недавно розрахунок, що і зепешкою 16Кгрн пара за два роки купує квартиру в Києві.
Або ось для охоронця АТБ, із з.п. 10К грн.
https://fi202x.blogspot.com/2020/06/blog-post_73.html
От сьогодні приводив варіанти в центрі Тернополя, із інд. опаленням (а це не менше 2куе до ціни), тобто фактично за 11куе.

https://ua.m2bomber.com/obj/619052724/view/flat-sell/ternopil-20-3058686/prodau-1k-kvartiru-215-kv-m-individualne-opalenna-v-raione-centr-v-ternopole

https://ua.m2bomber.com/obj/637647007/view/flat-sell/ternopil-20-3058686/agencia-kvartira-v-centri-z-individualnim-opalennam

просто признайся, що в тебе або руки торчать із дупи, або ти все що заробляєш, все спускаєш в унітаз, шмотки, бухло та гульки.
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34724
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2771 раз.
 
Профіль
3
  #<1 ... 46504651465246534654 ... 11766>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
24758 16540467
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 14:36
Ірина_
1347 5432229
Переглянути останнє повідомлення
Сер 20 гру, 2023 15:46
Frant
3 42679
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 жов, 2021 18:05
_Klim
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама