Electroukraine 2.33%$/месяц, инвестиции в электрозаправки

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Пошук коштів. Кредити для юридичних і фізичних осіб, інвестиції в startup або діючий бізнес, кредитування виробників і приватних осіб, залучення інвестицій
  #<1 ... 45678 ... 14>
Повідомлення Додано: Чет 20 лют, 2020 16:50

FOXes
скріни чого? виплачували готівкою
korolsv
 
Заблокований
Повідомлень: 5
З нами з: 11.02.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 лют, 2020 04:40

Re: Electroukraine 2.33%$/месяц, инвестиции в электрозапр

  FOXes написав:Скрины выплат в студию.... Тут уже много людей которые попали!


Та платять вони відсотки. Виплата оформлюється звичайною розпискою. Які скріни? Питання в тому за рахунок чого % виплачують? Відгуки по неплатежах стосуються тіла інвестиції, ось тут дійсно великі питання.

Знайшов статтю, (можливо проплачену): https://fin-club.com.ua/uk/yak-zarobyty ... zapravkah/. Тут цікавий розрахунок прибутковості. Якщо поспостерігати за завантаженням зарядних станцій (точніше зарядних портів) у їх додатку (який насправді і не їх, а автоентерпрайз, але то таке) то не важко помітити що завантаженість ніколи не перевищує 10% вцілому по Україні. Якщо врахувати кількість портів на зарядку, середню частку неефектиної завантаженості (статус - завершив, підготовка) можна припустити що ефективне завантаження станцій становить ну нехай ті ж 10% то відповідно то тієї ж таблиці, перша зарядка приноситиме всьтого 13%, друга 9.6%, третя 15.1%. Виникає питання, звідки від 24% на виплату по зарядках?
andriykulyk76
Аватар користувача
 
Повідомлень: 388
З нами з: 14.12.16
Подякував: 54 раз.
Подякували: 83 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 22 лют, 2020 16:27

возврат тела

alexdarahan День добрый! Можно поинтересоваться - как Вам тело - возвращают? Или 1000 и всё?
pavlo_kuznecov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7
З нами з: 26.12.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 27 лют, 2020 14:15

pavlo_kuznecov как возвращают... я им через 2-3 дня названиваю, подіваю всех на уши... приезжаю лично, разговариваю с генеральнім директором, который отвечает только тем, что на данный момент нету налички и нечем выдавать... пару раз он отхзвонился, сказал приезжайте заберите часть - съездил 2 разад по 1 000 долларов забрал... осталось 13 000... уже 10 дней опять ничего... вообщем, только надоедая им что-то выплачивают, но меня это ужасно не устраивает
alexdarahan
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4
З нами з: 11.02.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 28 лют, 2020 21:02

Re: Electroukraine 2.33%$/месяц, инвестиции в электрозапр

ElectroUa на Гугл картах.
ElectroUA
м. Київ, Повітрофлотський проспект, 66-Л, Київ, 02000
050 311 2049
https://maps.app.goo.gl/HgtB5A8eLfUkj2tG7
С фото и видео митингующих инвесторов.
resentmail
 
Повідомлень: 3
З нами з: 09.02.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 04 бер, 2020 02:54

resentmail

Трохи покопав. Схоже на розборки колишніх власників, ось відео з версією від ElectroUA:
https://www.youtube.com/watch?v=5q2YPjLX1iE

Марінін якого називають колишнім співробітником був директором і одним із засновників (через підконтрольну йому ТОВ "ЕНЕРДЖИ ВАН") ElectroFrog, пізніше, його частка перейшла до ElectroUA.
andriykulyk76
Аватар користувача
 
Повідомлень: 388
З нами з: 14.12.16
Подякував: 54 раз.
Подякували: 83 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 бер, 2020 23:53

alexdarahan ндаа....мне просто может прийдётся раньше срока закрывать - на другой темас нужны деньги, и это немного напрягает.По выплатам вопросов нет.А что рассказывают-про то, что накладочка получилась-как раз заканчивали большой проект(солнечная станция на Западной Украине) и туда всё ушло -было дело? И вряд ли,конечно, но компенсацию за всё это время невыплаты не обещают?Ну хотя бы обычные % по их новой ставке?
И если несложно -поделитесь ситуацией на сегодняшний день - очень поможет принять решение.
pavlo_kuznecov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7
З нами з: 26.12.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 02 кві, 2020 19:56

alexdarahan День добрый! А вам % выплачивают за те 13 тысяч, которые не могут отдать?Ну или уже с 12 - судя по динамике вам могли ещё косарь отдать)))) :)
pavlo_kuznecov
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7
З нами з: 26.12.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 тра, 2020 22:08

Я з вересня відсотки отримую регулярно на карту, наче все норм.
donastra325632
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 21.05.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 11 чер, 2020 15:02

Re: Electroukraine 2.33%$/месяц, инвестиции в электрозапр

Хочу розказати, як відбувається процедура подачі заяви на дострокове розірвання Договору оренди у місті Львові. Отже, враховуючи систематичні невиплати грошей зі сторони ЕлектроУА, та відсутність чітких пояснень, я вирішив достроково розірвати договір, про що сповістив менеджера Дмитра (тел. 099-300-17-12), на що він мені відповів – «Потрібно відвести в найближчий для Вас автоцентр. Бажано написати від руки заяву». У вівторок, 9 червня, я приїхав до їхнього львівського автоцентру, де віддав заяву менеджеру Олександру (принаймні він так представився, але бейджика на ньому не було, а своє прізвище він назвати відмовився, як і відмовився показати будь-який документ, що підтверджує, що він являється працівником ЕлектроУА). Після ознайомлення з моєю заявою, Олександр сказав, що не може в мене прийняти заяву, написану не на спеціальному бланку компанії, після чого почалась довга суперечка! Олександр почав телефонувати різним працівникам (мабуть у центральний офіс), та виясняти як йому викрутитись з даної ситуації. Більше всього його налякало те, що я сказав, що в разі відмови змушений буду засняти на відео наше спілкування, щоб мати якісь докази. Олександр одразу почав дзвонити юристам, і жалітись, що його хочуть знімати. Я попросив дати мені можливість поспілкуватись з цим «юристом» (якій доречи також відмовився назвати своє прізвище та посаду, сказав лише що його звати теж Олександр, та почав заперечувати що він являється юристом компанії). «Юрист» сказав, щоб я відсилав заяву на їх юридичну адресу, але не зміг пояснити, чому я не можу залишити заяву у автосалоні, як мені це казав зробити Дмитро. Після розмови з «юристом» я попросив у менеджера Олександра надати мені їх бланк заяви, якій я погодився заповнити, але і тут мене чекала несподіванка – раптово Олександр почав казати, що він і ці заяву в мене не прийме, а потрібно її надіслати в Київ, хоч на початку розмови він запевнював мене, що заяву на їхньому бланку він прийме без проблем! Ще якійсь час в нас тривала суперечка, в результаті чого я поїхав з автосалону ні з чим – заяву прийняти в мене відмовились, і с ким я взагалі спілкувався невідомо… Ось така вот історія співпраці з ЕлектроУА!
leksadron
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6
З нами з: 18.09.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 4 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 45678 ... 14>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 19065
Переглянути останнє повідомлення
Нед 31 січ, 2021 13:29
invest_ivn
1 23007
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 січ, 2021 16:00
lvivnetworks
4 27227
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 січ, 2021 12:35
steam_new_s
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама