Кличко розповів, коли будуть відкриті нові станції метро...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: Сер 20 бер, 2019 15:13

  jeugen написав:
  SMOKE написав:
  Rainbow написав:Прям встретились два пуйла.
Только первый должен был отрубить руки второму за геноцид над киевлянами.

Что за чушь?! Я киевлянин в 3 поколении. Кличко- лучший мер за всю историю Независимости. Все парки привел в порядок, метро двигает, инвестиции привлекает. Что не нравится?!

Я з понаєхавших. І за останні 15 років я не бачив кращого мера за Кличка. Омельченко з Черновецьким та Поповим - просто дерибанили бабло і не мішали іншим тиряти.

Ну вот если он такой чудесный, то посмотрим как его переизберут. Он забыл лавочки бабушкам поставить. Бабушки любят голосовать за тех кто лавочки ставит а вокруг речкой, гречкой, или еще чем.
Да, прошли те времена - Муркис наш Х Э Р :D Без лавок и гречки выбирались.
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 бер, 2019 15:52

  SMOKE написав:
  Rainbow написав:Прям встретились два пуйла.
Только первый должен был отрубить руки второму за геноцид над киевлянами.

Что за чушь?! Я киевлянин в 3 поколении. Кличко- лучший мер за всю историю Независимости. Все парки привел в порядок, метро двигает, инвестиции привлекает. Что не нравится?!

Если это вы услышали от Гордона, то знайте, они друзья.
И рейтинг городов мира по качеству жизни показал на что способен наш мэр. Да, да, да. В самой .опе списка.
В Харькове мэр гораздо круче и гораздо больше для города сделал, хоть я не его фанат. Возможно дофига и наворовал.
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 бер, 2019 18:04

  jeugen написав:
  SMOKE написав:
  Rainbow написав:Прям встретились два пуйла.
Только первый должен был отрубить руки второму за геноцид над киевлянами.

Что за чушь?! Я киевлянин в 3 поколении. Кличко- лучший мер за всю историю Независимости. Все парки привел в порядок, метро двигает, инвестиции привлекает. Что не нравится?!

Я з понаєхавших. І за останні 15 років я не бачив кращого мера за Кличка. Омельченко з Черновецьким та Поповим - просто дерибанили бабло і не мішали іншим тиряти.


Омельченко за 10 лет построил 6 станций метро; Лёня Космос за 4 года -2; Попов за три года - 4; а Кличко, просто болтун, за 5 лет- 0 станций.
Кто из них худший мэр?
warlamp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1795
З нами з: 13.03.15
Подякував: 391 раз.
Подякували: 386 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 бер, 2019 18:09

  warlamp написав:..
Кто из них худший мэр?

Эти персонажи метро не считают жизненно необходимым в Киеве. Киевляне 80го левела
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Сер 20 бер, 2019 21:43

  semenoh написав:SMOKE
Простите, вы хотели сказать "Каких тебе, блдь, ещё реформ не хватает?"

Я хотел сказать ровно то, что сказал. Иногда недовольство всем и вся просто неадекватно. Я просто не вижу в чем можно Кличко реально упрекнуть?! Такие как он сделали для этой страны несравнимо много и во время спортивной карьеры, и сейчас на посту мера продолжает делать.
SMOKE
 
Повідомлень: 4165
З нами з: 06.02.09
Подякував: 780 раз.
Подякували: 1688 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 20 бер, 2019 22:14

Re: Кличко розповів, коли будуть відкриті нові станції метро

SMOKE написав:
  semenoh написав:SMOKE
Простите, вы хотели сказать "Каких тебе, блдь, ещё реформ не хватает?"

Я хотел сказать ровно то, что сказал. Иногда недовольство всем и вся просто неадекватно. Я просто не вижу в чем можно Кличко реально упрекнуть?! Такие как он сделали для этой страны несравнимо много и во время спортивной карьеры, и сейчас на посту мера продолжает делать.
Пусть мост на Трещину достроит

Отправлено с моего Mi A1 через Tapatalk
Унуноктий
Аватар користувача
 
Повідомлень: 21713
З нами з: 20.04.08
Подякував: 374 раз.
Подякували: 577 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 бер, 2019 13:36

  warlamp написав:
  jeugen написав:
  SMOKE написав:Что за чушь?! Я киевлянин в 3 поколении. Кличко- лучший мер за всю историю Независимости. Все парки привел в порядок, метро двигает, инвестиции привлекает. Что не нравится?!

Я з понаєхавших. І за останні 15 років я не бачив кращого мера за Кличка. Омельченко з Черновецьким та Поповим - просто дерибанили бабло і не мішали іншим тиряти.


Омельченко за 10 лет построил 6 станций метро; Лёня Космос за 4 года -2; Попов за три года - 4; а Кличко, просто болтун, за 5 лет- 0 станций.
Кто из них худший мэр?

Покажіть мені хоча б одну фотографію - де хтось з перелічених хоча б будинок будує, не те що станції метро. )))

Що до Омельченка та Черновецького - ОК. будували. А результат роботи Попова - вигрєбає Кличко. Попов не заклав в проект жодної станції метро, лише відкривав давно збудовані. Чому ж він Львівську Браму не збудував? Міг би в вільний від мерства час приходити і будувати.
Невже на фінансових форумах залишилися люди, які вважають досягненням - присутність на відкритті? Невже не розуміють, що буріння тунелю під містом за день не виконується? І тим паче обличювання стін станцій метро мрамором також. Що б побудувати 1-у станцію за державний кошт необхідно витратити близько 3-х років (0,5 року на погодження, 0,5 року на пошук коштів, 0,5 року на очікування, 1 рік на будування, 0,5 року на тестування та завершувальних робіт).
Тому, виходить, Попов був безкорисним
jeugen
Аватар користувача
 
Повідомлень: 944
З нами з: 08.08.18
Подякував: 45 раз.
Подякували: 67 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 22 бер, 2019 22:37

jeugen
Мэр не должен махать лопатой, он должен организовать и профинансировать.
Вы пишите:"Що б побудувати 1-у станцію за державний кошт необхідно витратити близько 3-х років" . Кличко рулит уже 5 лет, будьте добры, предъявите хотя бы полторы станции метро, построенные за его каденцию! :D
warlamp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1795
З нами з: 13.03.15
Подякував: 391 раз.
Подякували: 386 раз.
 
Профіль
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 312
Переглянути останнє повідомлення
Суб 13 кві, 2024 14:13
okhredko
2 479
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 кві, 2024 15:36
Дюрі-бачі
1 791
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 кві, 2024 13:56
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама