Рада відтермінувала введення штрафів за порушення...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12345 ... 8>
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2019 11:58

Re: ограничение мовой

  RomanTik написав:переезжайте в западную часть страны. вот из-за таких "поцреотов" у людей и зреет ненависть к украинскому языку (считаю грубости обоснованными, т.к. вы первый начали про "патякать"). Еще раз повторю для не умеющих читать - украинский язык я знаю, но принудительно разговаривать на нем не хочу.

Отнюдь. Чувства ненависти не возникает. Только нежелание делать то, что раньше делалось добровольно.
Вроде как Украина хочет уйти от советского принуждения, а делает наоборот.
sal
 
Заблокований
Повідомлень: 3975
З нами з: 25.03.16
Подякував: 824 раз.
Подякували: 293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2019 13:21

  Sommer написав:
  RomanTik написав:0mage0, как это "патриотично" и "по-европейски" предлагать переезд в другую страну тем кто имеет свою культуру и язык. Заметьте - я никого не заставляю говорить на русском языке, просто не хочу чтобы это мешали делать мне (в том числе читать меню в ресторанах, аннотации к лекарствам)


И живешь ты в стране... РФ? Нет.

Значит должен был уже выучить язык страны, в которой живешь? Не выучил, тогда два выхода: или вокзал или учебник.

Знаю 2. Мой сын знает 3 языка. Ненавижу когда мне что то указывают, тем более если это противоречит конституции. На самом деле каждый гражданин (кроме богов и божков) нихрена в этой стране не имеет согласно конституции.
Сують вишкварки свою цюцюрку туди де мізинець не вліза.

Отвечаю на том языке на котором ко мне обращаются. По сайтам, гугл переводчик в помощь любому. Было бы желание изучать.

Еще забыл написать. Хотели поехать на отдых в Карпаты. Желание пропало.
И вопрос. А любители щирої мови розуміють тих кто спілкується на російській коли щось купляють? Когда украиномовным даешь деньги то им пофиг на каком языке клиент говорит. А тут крылья расправили, бо путин нападе.
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2019 13:32

  andriyzhagun написав:Ідіотизм!
Навіщо приймати закон, який ні хто виконувати не буде бо санкцій за невиконання не передбачено? Закон мінімум 3 роки не діятиме, а до того часу його переглянуть, бо зміниться політична ситуація!
Як дістало це малоросійське "і вашим і нашим"! Через ного "нашим" не дістається нічого.

Лично мне нужно будет вложить копеечку на транслит. Иначе штрафы. Рускоязычных клиентов 75%. Теперь украиноязычным услуги будут дороже.
Хай пишаються дальше.
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2019 13:41

  sal написав:
  0mage0 написав:переїздити нема куди, це наша батьківщина, а ви, очевидно, окупант, у вас є своя батьківщина, де вам будуть дуже раді. Якщо хочете жити в Україні — будь ласка, вчіть мову і розмовляйте українською.

Государство для людей или люди для государства?
Если человек родился и всю жизнь живет в Киеве, разговаривает на русском языке - то где его родина?

Я родился в Киеве, но до 4 лет проживал в селе. Когда переехал опять в Киев все чтокали и местные и сельские, а я шокав. На меня тыкали пальцами что на украинском говорю, типа - село. Время прошло. Теперь модно шокать особенно обернувшись в вышиванки и тыкать пальцами на тех кто чтокает. Мало того что тыкают пальцами, так еще и законом пугают.
Ну и видос в тему лицемерства https://www.youtube.com/watch?v=O1vu6elDbc0
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2019 14:01

  RomanTik написав:0mage0, Відповім вашими ж словами - хочете щоб все навколо "мовкалі" - переїжджайте в західну частину країни

Відповім вам словами дуже популярними серед язикатих - "нє нада раскаливать страну". Відколи це у нас є західна частина країни та східна з різними мовами? І чому ви собі забираєте столицю?

  RomanTik написав:ваші свободи закінчуються там де починаються мої права.

Про які саме ваші права йдеться?
Востаннє редагувалось 0mage0 в П'ят 26 кві, 2019 14:14, всього редагувалось 1 раз.
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2019 14:12

Re: акцент

  0mage0 написав:"нє нада раскаливать страну". Відколи це у нас є західна частина країни та східна з різними мовами

Жили же до 2004 г. и в большинстве своем не вникали в политику. Но решили расставить акценты...
sal
 
Заблокований
Повідомлень: 3975
З нами з: 25.03.16
Подякував: 824 раз.
Подякували: 293 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2019 14:12

  p_a_l написав:Особисто мені потрібно буде вкласти копієчку на транслит. Інакше штрафи. Російськомовні клієнтів 75%. Тепер україномовним послуги будуть дорожче.

То що, те, що у вас 75% клієнтів належать до національної меншини, дає вам право ігнорувати українців в Україні? Якщо українцям послуги будуть дорожче, це ще один пряв дискримінації.
І зрештою, навіщо вам підтримувати дві мови, надавайте послуги українською, адже ваші 75% клієнтів розуміють українську. От пан RomanTik не вбачає жодної проблеми в тому, що українськомовна людина отримує московськобалачне обслуговування, отже, і навпаки, немає жодної проблеми, що московськобалачний громадянин отримує українськомовне обслуговування? Та й ви так вважаєте, адже у вас 25% українців отримують московськобалачне обслуговування і не гудуть.
Востаннє редагувалось 0mage0 в П'ят 26 кві, 2019 16:06, всього редагувалось 1 раз.
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2019 14:27

  RomanTik написав:І ще, мені жодного разу не зустрічалася ситуація коли людину українською мовою б не зрозуміли.

А мені траплялися такі випадки. Наприклад, питаєш в офіціанта, чи є сік, а він перепитує, що, сідр? Іноді доводиться пояснювати, що означає те чи інше слово, або говорити "легкою версією української", тобто кальками з московської.
Але якщо ви, наприклад, полетите від українського туроператора (української філії туроператора), скажімо, в Єгипет, де всі місцеві (гіди, працівники готелів та аеропортів, страхових компаній) чудово патякають московською та абсолютно не розуміють української (і погано розмовляють англійською), тоді вам буде доволі важко порозумітися. Тільки не треба казати, що Єгипет то не Україна, туроператор, де ви купуєте тур — українська компанія (українська філія) і вона чомусь піклується тільки про нацменшину (як мінімум, винаймаючи гіда та укладаючи договір зі страховою).

  RomanTik написав:Точно так само як і те що українець не зрозумів би то що йому говорять російською.
Те, що нам насильно московія нав'язала московську балачку, унеможлививши життя в Україні без знання московської балачки, ви тепер використовуєте як аргумент на користь того, що це не є проблемою? Припустимо, шкоди вже завдано і зараз всі громадяни України (не за своїм бажанням) розуміють московську балачку. Але навіщо нашим дітям нав'язувати московську балачку? Нас катували раніше, і тепер ми продовжимо катувати своїх дітей?
Востаннє редагувалось 0mage0 в П'ят 26 кві, 2019 16:07, всього редагувалось 1 раз.
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2019 14:31

  sal написав:Якщо людина народилася і все життя живе в Києві, розмовляє російською мовою - то де його батьківщина?

Я не знаю, де його батьківщина. Якщо людина народилася і все життя живе в Києві, розмовляючи московською балачкою, то варіантів тут два (або суміш, якщо батьки з різних варіантів):
1. Це нащадок московських окупантів, яких переселили в Україну.
2. Це нащадок українців, які забули своє коріння, свою мову і перейшли на бік окупантів.
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 26 кві, 2019 15:02

я дико изменяюсь шо на русском, но:
Ст. 10 Конституція України
Державною мовою в Україні є українська мова.
Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.
В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.
Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.
Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.


КОНСТИТУЦИЮ упразднили полностью или только ст.10 отменили?
uaprofi
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5607
З нами з: 21.04.11
Подякував: 831 раз.
Подякували: 660 раз.
 
Профіль
  #<12345 ... 8>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 123
Переглянути останнє повідомлення
Пон 04 бер, 2024 15:35
Investor_K
Рада хоче заборонити «1С» 1, 2
R2 » П'ят 27 жов, 2023 09:32
11 2538
Переглянути останнє повідомлення
Вів 31 жов, 2023 12:29
Примат
1 353
Переглянути останнє повідомлення
Вів 17 жов, 2023 16:16
moskowdos
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама