Які способи тимчасового ввезення авто залишились...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: Чет 30 тра, 2019 14:46

совсем гнилая тема..Уже надоела. Ввозят полный хлам.., я некоторые модели авто уже успел в 90х , забыть. А тут понавозили старых, уебаных дизелей. У нас во дворе 2 уебана , каждое утро заводят один литовца дизель, другой поляка бензин( хуже дизеля..на масле Б. работает. Подхожу говорю, поедь на СТО , сделай что-то с этим хламом. НЕТ, ездит и ладно, еще покатаюсь пару лет и на металлолом. Вот такая у нас логика. Но каждое утро туман и вонь!!!!!! Вот вам и старт экономики, развитие и доступный транспорт...Страна не пуганых идиотов.
dost1980
 
Повідомлень: 55
З нами з: 24.02.16
Подякував: 2 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 30 тра, 2019 14:55

Так, средний возраст евро автомобилей в декабре-2018 – январе-2019 составил 14 лет!!! погуглите.. СРЕДНИЙ!!! блть !!! то есть есть и по 20 лет а есть и восьмилетки,...Это просто бред.!!! По факту Украина СВАЛКА евросвалка.
dost1980
 
Повідомлень: 55
З нами з: 24.02.16
Подякував: 2 раз.
Подякували: 14 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 03 лип, 2019 13:40

Доброго дня, я-резидент України, НОВУ машину отримала моя дочка в ОРЕНДУ (на рік або до 30000 км пробігу) за кваліфікацію в програмі АВТО1.000 у відомій торговій чеській (Прага) компанії (компанія юридична - мільонер, бере в лізинг нові авто в Фольксвагена++++ та роздає своїм партнерам в ОРЕНДУ за виконання первних умов, тобто кваліфікації - працює по МЛМ. В техпаспорті вписано мене та ще 3 українця - партнери компанії (компанія дозволяє). Договір Оренди - буде видано на імя дочки при отриманні машини в Оренду + всі страхівки, оплачено дорожні мита++. Їду забирати на наступний тиждень та повертаюсь в Україну з машиною на 2-3 місяці по справах компанії разом з вписаними колегами. Будемо часто виїжджати в офіс в Польщі, Чехії чи Італії. Номера авто чеські, допоки не отримано компанією укр ліцензії. Підкажіть, що мене чекає та як вїхати в Україну без проблем? Можливо треба в Консульстві чеському чи на митниці взяти деякі папери, чи можливо авто поставити на тимчасовий облік по місцю проживання?
credowl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 03.07.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 06 лют, 2020 12:07

Якщо машина зареєстрована як грузова чи можна в’їхати на транзит?
michaelkovtun94
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 06.02.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 11 лют, 2020 22:21

иностранец может подарить машину гражданину Украины. Гражданин Украины не отстёгивает в бюджет, если он инвалид и у него ещё нет машины.
Это один из нескольких методов.
swan forever
 
Повідомлень: 1159
З нами з: 27.05.15
Подякував: 167 раз.
Подякували: 167 раз.
 
Профіль
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 731
Переглянути останнє повідомлення
Суб 27 січ, 2024 18:37
hazanovich_alexey
5 497
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 січ, 2024 20:54
unicdima
2 451
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 січ, 2024 14:39
fsdpuafm
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама