Мораторій на землю обійшовся Україні за рік в $22 млрд

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: Сер 31 лип, 2019 16:19

  RomanTik написав:se64plus, то-то я смотрю в укртелекоме так поперли новые технологии после его приватизации.

укртелеком пошел неверным путем Паниковского и лихо оптимизировался.
У меня родители в райцентре в кои-то веки решили отключиться где-то с год тому назад. Пришли в офис - офиса нет, в позвонили в прикол-центр - послали в областной центр, притом лично, с заявлением, выяснением причин такого необыкновенного решения и т.д.
короче мне не совсем ясно, для чего оно было нужно рыжему. Ходят слухи, что контролирует основные магистрали интернета в страну, но я не в теме
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2019 10:50

не верится, никак! $22 млрд за год и от куда такая космическая цифра? заговорили об отмене и начали раздувать все, что против моратория. ой, смотрите, что бы от отмены моратория не получмли результат хуже самого моратория.
kkareli
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 02.09.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2019 18:49

Україна вже "приватизувала" промисловість. А чи стала конкурентною і розвинутою. Власник з бандита ніякий. Він створений для рейдернути, віджати, кинути. Тут були згадки про Укртелеком... але ж те тупе щомісяця підвищувало платню, чим примушувало останніх своїх клієнтів відмовитись від послуг. Який з бандита бізнесмен? Навіть якщо воно й одягне дорогий костюм, з під нього визиратиме славнозвісний Адідас 90-х.
Ринок землі - прекрасно. Але ж звідки візьметься ринок? Повністю знищені суди, прокуратура, МВС. Рай для рейдерів, навіть викупляти не будуть. Повинна бути розроблена державна програма, а не дерибан.
В Україні було реально приватизовано, продано (перепродано) лишень Криворіжсталь. З другої спроби. А решту промисловості просто розікрали, чи "купляли" заводи за дві пляшки горілки... Залишилося знайти "хазяїна" і на землю...
mykola_baranovsky
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 02.09.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 02 вер, 2019 22:57

Я не знаю, насколько нужна продажа земли , так что спорить не буду, но я точно знаю , что за последние 100 лет мы это все уже проходили. И "долой буржуев, только трудовой народ сможет обеспечить настоящую эффективность работы", и "долой госсобственность - только частный хозяин сможет обеспечить ..." и далее - по тому же шаблону :)
Может, дело все-таки не в форме собственности, а в том, кто и как управляет? :)
PasserBy
 
Повідомлень: 389
З нами з: 04.01.19
Подякував: 6 раз.
Подякували: 128 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 вер, 2019 09:09

  sequence написав:
  RomanTik написав:se64plus, то-то я смотрю в укртелекоме так поперли новые технологии после его приватизации.

укртелеком пошел неверным путем Паниковского и лихо оптимизировался.
У меня родители в райцентре в кои-то веки решили отключиться где-то с год тому назад. Пришли в офис - офиса нет, в позвонили в прикол-центр - послали в областной центр, притом лично, с заявлением, выяснением причин такого необыкновенного решения и т.д.
короче мне не совсем ясно, для чего оно было нужно рыжему. Ходят слухи, что контролирует основные магистрали интернета в страну, но я не в теме


Какой еще районный центр если в 3 или 4 миллионном Киеве осталось аж 2 офиса Укртелеком на окраине, а до приватизации были в каждом районе. И люди едут туда только для одного - отключиться от его услуг.
shapo
 
Повідомлень: 4792
З нами з: 29.05.18
Подякував: 110 раз.
Подякували: 819 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 03 вер, 2019 09:37

  PasserBy написав:Я не знаю, насколько нужна продажа земли , так что спорить не буду, но я точно знаю , что за последние 100 лет мы это все уже проходили. И "долой буржуев, только трудовой народ сможет обеспечить настоящую эффективность работы", и "долой госсобственность - только частный хозяин сможет обеспечить ..." и далее - по тому же шаблону :)
Может, дело все-таки не в форме собственности, а в том, кто и как управляет? :)

Цілком вірно - просто у нас є зацікавлені як у відкритому ринку , так і в закритому . Але на сьогодні реально більшість землі просто хижацьки використовується . Якщо буде власник - можливо він буде інакше до неї ставитися . Якщо буде дивитися в далеке майбутнє . Якщо ні - нічого не зміниться - і наші найкращі черноземи просто зникнуть ...
Puente
 
Повідомлень: 3696
З нами з: 12.08.09
Подякував: 0 раз.
Подякували: 418 раз.
 
Профіль
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 786
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 18:14
Moneta
4 341
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 17:21
Moneta
2 585
Переглянути останнє повідомлення
Пон 15 кві, 2024 12:35
vitaliiangel
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама