Українці стали жертвами нової схеми шахраїв

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: Пон 15 лип, 2019 22:02

Українці стали жертвами нової схеми шахраїв

Пропонуємо до обговорення:
Українці, довірившись обіцянкам "анулювати" кредит в будь-якому банку і організації, добровільно переказують шахраям тисячі гривень. В результаті вони залишаються з кредитом, але без грошей.

Дивися повний текст Українці стали жертвами нової схеми шахраїв.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99901
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 15 лип, 2019 22:02

Так же есть новый вид мошенничества от Киевводоканала. Начисляют лишние кубы за слив горячей воды. И если ты не используешь горячую а используешь бойлер, то необходимо прийти и отстоять очередь в центре. Помимо сидений в очереди необходимо принести справку о том что на счетчик сделали поверку. За справкой тоже необходимо отстоять в очереди. Просто так они не приходят и не проверяют показания счетчиков. Нужно обязательно делать поверку. Поверка стоит 300 грн. Вот так докидывание лишних кубов по горячей воде переходит в сидении в очередях и оплате 300-т гривен непонятно за что.
Думаю я не один такой. Горячей водой несколько лет не пользуюсь и пользоваться не собираюсь. Каждый месяц прописывал одно и тоже показание счетчиков и указывал что пользуюсь бойлером. Стоило один раз вовремя не указать.

Кто то скажет заплати и не ной. Вот так все платят и не ноют. Только пенсионерам лишний куб как нож по горлу. И чего я должен платить если не потреблял.

Про хлор, которого нет в воде я вообще молчу. Он иногда лишь там бывает. Аквариумисты с лакмусом понимают про что я.
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 лип, 2019 11:30

p_a_l
маразм крепчает
blueiceua
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 946
З нами з: 09.04.19
Подякував: 5 раз.
Подякували: 170 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
0 63
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 20:20
R2
7 686
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 кві, 2024 17:16
Ірина_
7 1050
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 10:42
Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама