Закон про мову набрав чинності: кого і на скільки...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 56789 ... 18>
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 11:54

Re: Закон про мову набрав чинності: кого і на скільки...

  qas написав:теперь можно будет доколупаться к любому слову


http://www.inmo.org.ua/assets/files/201 ... ys%20(2019).pdf

282 страницы, изучаем, все же остальное у нас в шоколаде, дурное дело не хитрое ;)
Igorten
 
Повідомлень: 4638
З нами з: 01.11.11
Подякував: 42 раз.
Подякували: 1374 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 12:01

1. Шановні представники московської національної меншини, що розповідають про свої права та утиски московського населення України. Ніхто не відбирає вашого права розмовляти своєю мовою, але у вас немає права нав'язувати вашу мову іншим. Наразі ви створили таку собі малоросію на території України, де почуваєтеся вільно, в той час як ми, українці, живемо ніби в окупації. Заїжджим громадянам московії комфортніше перебувати в українських містах ніж нам, українцям. Питання таке — якщо ви дійсно сповідуєте демократичні цінності, чому нав'язування українцям московського язика ви вважаєте нормальним? Я як українець хочу мати право не знати московського язика. Хочу мати можливість прийти до державної установи, магазину, ресторану та отримати обслуговування українською мовою. Хочу мати можливість віддати дитину в дитячий садок, де вона буде спілкуватися з українськими дітьми, далі віддати в українську школу, український виш і щоб вона могла отримати роботу, де їй не треба знати московського язика.
2.
  freeze написав:Як приклад країни, де щасливо уживаються багато мов і національності, Швейцарія досить вдалий приклад.

По-перше, немає швейцарської мови, по-друге, Швейцарія це конфедерація, де в кожному кантоні своя офіційна мова, або декілька, але в більшості все ж таки одна мова. Цікаво, ви, хто наводить приклад, уявляєте, приміром, щоб німецькомовний громадянин кантону, де офіційною мовою є німецька, прийшов, скажімо, до держустанови і йому співробітник казав, скажімо, французькою, що то його рідна мова, а німецькою він розмовляти не хоче і далі бла-бла-бла про права меншин і далі по тексту, який ми часто чуємо від московської національної меншини в Україні?
3. Тут є міркування про те, чи може Україна бути економічно успішною країною без української мови. Я вважаю, що питання некоректне, бо Україна не може бути країною без української мови. Чи можливо, щоб на території сучасної України була розвинена економіка без української мови? В принципі, так, можливо, але це не буде Україна. Це буде приблизно як в Білорусі з поступовим неминучим об'єднанням з московією. Гадаю, ні в кого тут немає сумнівів, що московія прагне окупувати всю територію України, тож просто бути "московією2" не об'єднавшись з "московією1" не вийде.
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 12:15

Re: Закон про мову набрав чинності: кого і на скільки...

  0mage0 написав:Питання таке — якщо ви дійсно сповідуєте демократичні цінності, чому нав'язування українцям московського язика ви вважаєте нормальним?

Зря я конечно пишу, это бесполезно, но ... хочется. Начнем, о каком московском языке идет речь (не, я понимаю что все русское у вас вызывает рвотных рефлекс, но там огромное количество нормальных вменяемых людей) ? О каком навязывании российского языка идет речь, если он является родным для миллионов граждан Украины ? Кто вам рассказал про " без української мови", кто то из присутствующих призывает ее отменить, запретить ? Таки разруха в головах, ничего нового.
Igorten
 
Повідомлень: 4638
З нами з: 01.11.11
Подякував: 42 раз.
Подякували: 1374 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 12:19

  Igorten написав:
  0mage0 написав:Питання таке — якщо ви дійсно сповідуєте демократичні цінності, чому нав'язування українцям московського язика ви вважаєте нормальним?
Даремно я звичайно пишу, це марно, але ... хочеться. Почнемо, про яке московській мові йде мова? Про який нав'язуванні російської мови йдеться, якщо вона є рідною для мільйонів громадян України? Хто вам розповів про "без української мови", хто із присутніх просить її скасувати, заборонити? Таки розруха в головах, нічого нового.

Я вам написав про яке саме нав'язування йде мова. Те, що ви не хочете цього помічати не означає, що цього немає. Наприклад, я приходжу до держустанови, магазину, ресторану і мене зустрічають московським язиком. Питання — чому я маю знати московський язик для того, щоб жити в Україні?
0mage0
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2588
З нами з: 17.03.14
Подякував: 55 раз.
Подякували: 415 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 12:24

0mage0 Ну я же говорил, бесполезно :) Моя твоя не понимать :)
Востаннє редагувалось Igorten в Сер 17 лип, 2019 12:25, всього редагувалось 1 раз.
Igorten
 
Повідомлень: 4638
З нами з: 01.11.11
Подякував: 42 раз.
Подякували: 1374 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 12:25

Было когда то постановление, чтоб было в эфире 25% песен на украинском.
В результате, лично я, начал слушать радио в машине, через интернет. Сейчас даже если отменят, я уже не перейду на обычное радио. Через инет и качество лучше, и исполнители, и рекламы меньше.
27661
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1174
З нами з: 14.08.14
Подякував: 33 раз.
Подякували: 132 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 12:28

Re: Закон про мову набрав чинності: кого і на скільки...

  Igorten написав:О каком навязывании российского языка идет речь, если он является родным для миллионов граждан Украины ? Кто вам рассказал про " без української мови", кто то из присутствующих призывает ее отменить, запретить ?

Закон про Мову захищає україномовну меншину Східної України. Захищати інши меншини повинен інший закон "Про мови нацменшин", але він ще не прийнятий. Скоріше за все, цей закон не буде захищати російськомовну меншину Західної України. Бо самі винні зі своїм "руськім міром".
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 12:38

Re: Закон про мову набрав чинності: кого і на скільки...

  blueiceua написав:похоже на насильственное насаждение укр.мовы.

Насильно насаджали окупанти - Річ Посполита, Московія, ми лише вводимо квоти і підримку "місцевого виробника". Те, що в "місцеві виробники" не потрапила російська мова - дякуйте російськомовним колаборантам.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 12:40

  blueiceua написав:lapay
похоже на насильственное насаждение укр.мовы.
И чем Вы лучше тех кто силой насаждал здесь другие языки?
Вы такие же как и они а может еще и хуже.

Мне другое непонятно. Вопрос языка в деле Луганска, Донецка, Крыма широко использовался Россией в своих темных делах. Зачем наши им помогают ...
Igorten
 
Повідомлень: 4638
З нами з: 01.11.11
Подякував: 42 раз.
Подякували: 1374 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 12:45

  lapay написав:...
.. Захищати інши меншини повинен інший закон "Про мови нацменшин", але він ще не прийнятий. Скоріше за все, цей закон не буде захищати російськомовну меншину Західної України. Бо самі винні зі своїм "руськім міром".

блин, ну вы и ржачный субъект.
Тут еще надо разобраться, кто и где "мовна мэншына"
На днях мы в Киеве в своей аудитории постоянных клиентов (более 15 тыс.) проводили анонимный невинный опрос - на каком языке вести сайт.
Угадайте результат - о, защитник сивых и обездоленных!
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 56789 ... 18>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 97
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 20:40
Ірина_
0 100
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 20:20
R2
1 381
Переглянути останнє повідомлення
Вів 16 кві, 2024 07:53
gena182015
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама