КСУ визнав конституційним закон про освіту

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 18:18

  0mage0 написав:
  ruvex написав:
  0mage0 написав: А питання було — як зробити, щоб було комфортно всім, в тому числі українцям.

Вам зараз комфортно, що ми ведемо розмову на різних мовах, але чудово розуміємо один одного, чи ні?

Ні, мені не комфортно, тому я перекладаю сторінку Гугл-перекладачем.

А мне вполне комфортно, но абсолютно не понятно почему причину полной комфортности для Вас должны решать законодательно за счет моей комфортности.
п.с.
  0mage0 написав:Скільки мов знаєш, стільки разів людина і т.д. і т.п. :)
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: Сер 17 лип, 2019 18:31

  0mage0 написав:Зараз українців позбавляють права говорити своєю мовою. То чому ксенофобію щодо українців ви вважаєте нормою?


Я считаю, что вы транслируете пропагандистский штамп. Но если готовы доказать свою правоту фактами, прошу перечислить по-пунктно, где, как и кем ущемляется украинский язык!

  0mage0 написав:Українці, що бажають отримувати освіту не українською? Ви розумієте, що це оксиморон?


Чушь! Оксюморон - это Быков, Лобановский, Параджанов, Патоны, Глушков, Амосов, Королев, Довженко, Булгаков, Сикорский, Терещенко, Малевич, Городецкий, Вернадский, Мечников, Лисенко, Гоголь?.. Или они не украинцы, по-вашему??

  0mage0 написав:Тобто формувати окрему державу в державі, де немає місця українській мові?


Снова чушь! Никто не подвергает сомнению приоритет украинского языка над всеми остальными. Споры точатся в диапазоне между полным и частичным исключением из общественной жизни языков нацменьшинств
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7216 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Чет 18 лип, 2019 10:38

Re: КСУ визнав конституційним закон про освіту

Добрый день,

Можно долго спорить по данной теме - каждый останется при своем мнении. Лично я за комфорт каждого жителя Украины. И если есть желание что-то изменить для себя : как вариант - почитать петицию президенту украины №22/057428-еп и выразить свое мнение, согласно закона.
Odessa Voyager
 
Повідомлень: 2
З нами з: 18.07.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
  #<1234
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 2375
Переглянути останнє повідомлення
Пон 01 січ, 2024 18:23
12mixail1
2 303
Переглянути останнє повідомлення
Вів 13 чер, 2023 15:36
izmailovayana6
2 620
Переглянути останнє повідомлення
Чет 01 чер, 2023 17:24
reshetnikov_app
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама