Продуктові ринки і не тільки у валютному контексті

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 104105106107108 ... 196>
Повідомлення Додано: Чет 02 вер, 2021 16:26

Re: Вести с полей. Продуктовые рынки в валютном контексте

  Сибарит написав:Если у Вас не покупают, значит или товар подобран неправильно, или нет контакта с покупателем. Винить в этом покупателей глупо

Та причім тут це?
Я вам кажу про МЕНТАЛІТЕТ пересічних клієнтів, яких я кожен день спостерігаю/обслуговую!
З яких - 70-80% тупо підклеють/підремонтують певну річ, але зажмуть собі/їх жаба давить купити ту річ нову, поки вона зовсім не розвалиться!!!
Але при тому - полуницю/виноград СОБІ купують(а не дітям, бо вже багатьох клієнтів знаю, як облуплених, що близько живуть) - аж бігом!!!

М - менталітет! От що я хочу донести!
І не бідність! - як колись казали, що нема в людей грошей, тому і не купують.... - та мають люди гроші, раз собі фрукти купують!
Просто на жрачці привикли СЕБЕ БАЛУВАТИ, от і все!
А купити собі інші ПОТРІБНІ речі - жмуться!!! :)
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Чет 02 вер, 2021 17:02

  Успіх написав:
  Сибарит написав:Если у Вас не покупают, значит или товар подобран неправильно, или нет контакта с покупателем. Винить в этом покупателей глупо

Та причім тут це?
Я вам кажу про МЕНТАЛІТЕТ пересічних клієнтів, яких я кожен день спостерігаю/обслуговую!
З яких - 70-80% тупо підклеють/підремонтують певну річ, але зажмуть собі/їх жаба давить купити ту річ нову, поки вона зовсім не розвалиться!!!
Але при тому - полуницю/виноград СОБІ купують(а не дітям, бо вже багатьох клієнтів знаю, як облуплених, що близько живуть) - аж бігом!!!

М - менталітет! От що я хочу донести!
І не бідність! - як колись казали, що нема в людей грошей, тому і не купують.... - та мають люди гроші, раз собі фрукти купують!
Просто на жрачці привикли СЕБЕ БАЛУВАТИ, от і все!
А купити собі інші ПОТРІБНІ речі - жмуться!!! :)

Успіх, щоб досягти успіху в торгівлі вивчіть що таке піраміда Маслоу https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1 ... 0%BE%D1%83
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8886
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1331 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 02 вер, 2021 17:10

  Успіх написав:..
А купити собі інші ПОТРІБНІ речі - жмуться!!! :)

это вы лисапеды свои потребными вещами окрестили? :)))
sequence
 
Повідомлень: 6962
З нами з: 29.12.15
Подякував: 2068 раз.
Подякували: 1856 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 02 вер, 2021 17:16

Re: Вести с полей. Продуктовые рынки в валютном контексте

Никак я не могу понять, какой смысл сравнивать покупку фруктов-ягод и новых тапочек-полочек.
Сидеть голодным и/или злым из-за плохих фруктов, но зато в крутых тапочках? :mrgreen:

Это две абсолютно разные категории товаров, так же как и абстрактные категории "теплое и мягкое", "кал и калий", или "две большие разницы". :lol:

А если уж сравнивать новые тапочки и полку дешевого и дорогого варианта, то абсолютно не факт что та, что подороже, прослужит дольше чем та, что подешевле.
Alex2007
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 3712
З нами з: 11.10.16
Подякував: 1757 раз.
Подякували: 1626 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Чет 02 вер, 2021 17:45

Український менталітет!!!

  Alex2007 написав:Сидеть голодным и/или злым из-за плохих фруктов, но зато в крутых тапочках?

Так в тому то і справа, що людина НЕ голодує, а купує собі додаткові плюшки/балує себе.
Питання тут стоїть тільки в одному))
- чому в їжі - то людина себе побалує/купить ЗАЙВОЇ їжі, а от ніяк не хоче себе побалувати новим светером, термосом, тапочками, шваброю і т.п.???)))

Мабуть, все тому, що їжа дає більше кайфу/задоволення, хоч і тимчасово(день/два) :)
Правильно тут про їжу, як наркотик згадували)))

Люди вибирають, що краще кайфанути ДЕНЬ-ДВА, але ще з РІК походити в потрісканих тапочках, чи ще РІК покористуватись замотаною скотчем шваброю, чи ще РІК покористуватись тріснутим, але заплавленим паяльником пластмасовим тазіком і т. д. :mrgreen: :lol:
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Чет 02 вер, 2021 18:05

  BIGor написав:Успіх, щоб досягти успіху в торгівлі вивчіть що таке піраміда Маслоу https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1 ... 0%BE%D1%83

Та я це знаю))

Просто це все(споживання зайвої їжі - сюди і морозиво можна віднести, і всяке печиво...) нагадує мені алкоголіка, чи курця)) - який прокурить/пробухає(а в даному випадку потратить на ЗАЙВУ їжу) туєву хучу грошей, але й далі буде ходити в подертих кросівках, потрісканих тапочках, а у ванній буде і далі висіти надламана пластикова поличка і перемотаний ізолентою сифон під умивальником, чи шланг у душі :mrgreen:
Востаннє редагувалось Успіх в Чет 02 вер, 2021 18:07, всього редагувалось 1 раз.
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Чет 02 вер, 2021 18:06

Re: Вести с полей. Продуктовые рынки в валютном контексте

Успіх написав:
  Alex2007 написав:Сидеть голодным и/или злым из-за плохих фруктов, но зато в крутых тапочках?

Так в тому то і справа, що людина НЕ голодує, а купує собі додаткові плюшки/балує себе.
Питання тут стоїть тільки в одному))
- чому в їжі - то людина себе побалує/купить ЗАЙВОЇ їжі, а от ніяк не хоче себе побалувати новим светером, термосом, тапочками, шваброю і т.п.???)))

Мабуть, все тому, що їжа дає більше кайфу/задоволення, хоч і тимчасово(день/два) :)
Правильно тут про їжу, як наркотик згадували)))

Люди вибирають, що краще кайфанути ДЕНЬ-ДВА, але ще з РІК походити в потрісканих тапочках, чи ще РІК покористуватись замотаною скотчем шваброю, чи ще РІК покористуватись тріснутим, але заплавленим паяльником пластмасовим тазіком і т. д. :mrgreen:
Та відповідь проста, як двері - їй і в старих капцях непогано, термоси вже нема куди дівати, а швабра то взагалі не асоціаціюється з задоволенням, а ананасик з шампусіком хочеться
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34798
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7974 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 02 вер, 2021 18:13

За крок до перевороту думок!©

  Faceless написав:не асоціаціюється з задоволенням, а ананасик з шампусіком хочеться

От і нарешті ми підійшли до того, що людина просто хоче кайфанути! Нехай, навіть, це буде 1год, день, чи два...- і їй плювати, що вона могла б за ті гроші, потрачені на ЗАЙВУ їжу/бухло/куріння - наприклад, купити за 10р. КВАРТИРУ В НОВОБУДОВІ!!! :D
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Чет 02 вер, 2021 18:57

Re: Вести с полей. Продуктовые рынки в валютном контексте

Успіх написав:
  Faceless написав:не асоціаціюється з задоволенням, а ананасик з шампусіком хочеться

От і нарешті ми підійшли до того, що людина просто хоче кайфанути! Нехай, навіть, це буде 1год, день, чи два...- і їй плювати, що вона могла б за ті гроші, потрачені на ЗАЙВУ їжу/бухло/куріння - наприклад, купити за 10р. КВАРТИРУ В НОВОБУДОВІ!!! :D
Якщо жити на самих крупах 10р, то ще питання, и вартують ті жертви тої квартири. Десять років життя не повернуться, 10 років єиття фактично в злиднях
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34798
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7974 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Чет 02 вер, 2021 19:44

Re: Вести с полей. Продуктовые рынки в валютном контексте

  Faceless написав:Якщо жити на самих крупах 10р

А чого зразу так?))
Якщо вдень з'їсти, наприклад, 2 яблука, 2 моркви, чи салат з свіжої капусти/огірків/цибулі....то не комільфо, а от "заточити" 1кг персиків в день - це саме те, що треба? :D
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
  #<1 ... 104105106107108 ... 196>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: ramzes4, sens і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
114037 253778995
Переглянути останнє повідомлення
Чет 25 кві, 2024 17:24
somilitark
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама