Коллекторы угрожают убить меня и мою семью

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Як оформити кредит, нюанси та проблеми, що виникають під час кредитування, кредитні ставки та ризики.
  #<123
Повідомлення Додано: Чет 29 сер, 2019 07:29

  AnastasiyaKova написав:Як від цього позбавитися?

Вернуть долг
mustbe
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7639
З нами з: 27.12.17
Подякував: 175 раз.
Подякували: 1553 раз.
 
Профіль
2
1
3
Повідомлення Додано: Чет 29 сер, 2019 08:27

  AnastasiyaKova написав:Доброго дня ! У мене виникла досить складна ситуація з мікрокредитною організацією. я маю ще кредити, але такого ще не було. місяць назад прийшла смс з рекламою The credid . я оформила позику 2000 грн на термін 7 днів(не вистачало грошей до зп). потім трапилася непередбачувана ситуація і вчасно борг не повернути просто не можу. два тиждні ніхто не турбував . ядумала , що сума невелика і переживати немае чого. І тут почалося. я кредитуюся же давно в багатьох сервісах, але такого ще не бачила. Воно знайшло ВСІХ!!!!! наярюють навіть сусідам . Що робити? я дуже переживаю за репутацію на роботі, туди також мабуть почнуть наярювати. Як від цього позбавитися? Вони можут знайти керівника??


да уж.....
странно даже как-то читать ТУТ такое - я оформила позику 2000 грн на термін 7 днів(не вистачало грошей до зп)
и пр.
советовать немного думать головой не буду.....
если не вернёте всё с %, будут продолжать звонить по всем телефонам, известным им. которые, скорее всего, вы им сами и дали.
сумма небольшая, так шо какое-то доп.расследование проводить не будут.
19yuriy91
 
Повідомлень: 3190
З нами з: 15.09.12
Подякував: 265 раз.
Подякували: 396 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 сер, 2019 20:38

Фото при оформлении кредита

Добрый вечер! Хочу обратиться с такой темой. При поиске "кредит на карту без фото" открывается ссылка с сайтами на микрозайм. При регистрации когда все данные микрозайм получил просят фото. Можете посоветовать сайт микрозайма где не просят фото? Типа moneyveo или убрать из списка сайты которые просят фото? Кредит беру 1. Просто не хочу чтобы мое лицо слили на другие сайты и тд. Мой номер слили и теперь смс-терроризм
vnlunax
 
Повідомлень: 1
З нами з: 29.08.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 сер, 2019 13:18

  vnlunax написав:Добрый вечер! Хочу обратиться с такой темой. При поиске "кредит на карту без фото" открывается ссылка с сайтами на микрозайм. При регистрации когда все данные микрозайм получил просят фото. Можете посоветовать сайт микрозайма где не просят фото? Типа moneyveo или убрать из списка сайты которые просят фото? Кредит беру 1. Просто не хочу чтобы мое лицо слили на другие сайты и тд. Мой номер слили и теперь смс-терроризм

Лучше с банками работайте
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34771
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7972 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Нед 01 вер, 2019 21:19

Re: Що робити з телефонним тероризмом?

Анастасия, пока не поздно настойчиво рекомендую оформить кредит на рефинансирование в банке. Вы так сэкономите кучу денег.

ps Также Вам стоит познакомиться с кредитными картами.
Howl
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5918
З нами з: 08.03.18
Подякував: 545 раз.
Подякували: 1087 раз.
 
Профіль
2
1
Повідомлення Додано: Нед 20 гру, 2020 17:02

У родителей в селе за любую неуплату могут отрезать газ.

  Унуноктий написав:
maxzpua написав:
  Оранжевый-хит сезона написав:Думаю что это мошейница. Газ у неё отключат. Не смешила бы людей.


Ну газ Запорожгаз отключит как я понял.
Что бы газ отключили нужно не платить года три, суммы там копеечные.
fazard1997
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 20.12.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 21 гру, 2020 11:38

Ексклюзивно для глядачів Finance.ua інтерв'ю з колишнім колектором, який розповість про секрети цієї професії та розкаже всю правду про роботу колектором. Почуєте багато откровень та цікавих фактів про "кухню вишибал" зсередини.

Вся правда про роботу колекторів
Ірина_
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 4087
З нами з: 14.09.13
Подякував: 985 раз.
Подякували: 1956 раз.
 
Профіль
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, ShtormK, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
9 5250
Переглянути останнє повідомлення
Вів 01 вер, 2020 11:13
aisp6538ar
19 10254
Переглянути останнє повідомлення
Пон 09 бер, 2020 16:55
yama
4 6558
Переглянути останнє повідомлення
Суб 26 кві, 2014 17:29
alekslavrenyuk
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама