Finance.ua: Приват24: як легко отримувати і відправляти...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Як заощаджувати та економити
Повідомлення Додано: Чет 26 вер, 2019 11:17

Finance.ua: Приват24: як легко отримувати і відправляти...

Пропонуємо до обговорення:
Міжнародні перекази в популярному інтернет-банку

Дивися повний текст Приват24: як легко отримувати і відправляти гроші за кордон
D2
 
Повідомлень: 304
З нами з: 28.03.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 07 сер, 2020 17:09

Свифт-переводы приватбанка - это лотерея пройдет-не пройдет. Приватбанк не предупреждает, что отправляет не напрямую, а через банк-корреспондент, который тоже берет комиссию, которая увеличивается втрое от заявленной!!!
lusikaj
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 07.08.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 04 вер, 2020 17:09

Добрий вечір. Відправила через Приват 24 переказ Privatmani сину в Польщу. У мене запросила система прізвище ім'я отримувача, його номер телефону. І все. Мені прийшло повідомлення з комбінацією цифр. Отримувачу поки що нічого не прийшло на телефон. А я в роздумах. Де він зможе отримати переказ? Ні назви банку, ні міста, в якому він живе, я не вказувала. То чи отримає син переказ?
tanja_shkuro
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 04.09.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 06 лис, 2020 16:11

Недавно открыл для себя новый, бесплатный, метод перевода денег с карты любого иностранного банка на карту Приватбанка. Так вот, у меня карт зарплатная ПКО Польского банка, на которой мне перечислили расчетные и там не было времени их снять. Так вот есть такое приложение - TransferGo - где я подтянул карту Польского банка и карту Првиатбанка и перечислил деньги в Злотых с карты ПКО банка на карту Приватбанка. Так вот, самая фишка в том, что если не срочный перевод, за 3 дня, то комиссию этот сервис вообще не берет. Короче говоря, если перевод не к спеху - рекомендую!
KULANDALE
 
Повідомлень: 190
З нами з: 13.05.17
Подякував: 1 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 25 лис, 2020 11:56

Как отправить деньги с валютной (долларовой) карті приватБанка на валютную (долларовую) карту СберБанка в Россию?!
pro100bus_director
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 25.11.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 02 гру, 2020 06:14

  tanja_shkuro написав:Добрий вечір. Відправила через Приват 24 переказ Privatmani сину в Польщу. У мене запросила система прізвище ім'я отримувача, його номер телефону. І все. Мені прийшло повідомлення з комбінацією цифр. Отримувачу поки що нічого не прийшло на телефон. А я в роздумах. Де він зможе отримати переказ? Ні назви банку, ні міста, в якому він живе, я не вказувала. То чи отримає син переказ?

Комбінація цифр це код для отримання переказу,може отримати в любому банку який підтримує такі перекази .Потрібен паспорт і комбінація цифр щоб отримати переказ.
opera_singer
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 02.12.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 07 лип, 2022 19:57

А як ви підтягнули ті картки туди?

  KULANDALE написав:Недавно открыл для себя новый, бесплатный, метод перевода денег с карты любого иностранного банка на карту Приватбанка. Так вот, у меня карт зарплатная ПКО Польского банка, на которой мне перечислили расчетные и там не было времени их снять. Так вот есть такое приложение - TransferGo - где я подтянул карту Польского банка и карту Првиатбанка и перечислил деньги в Злотых с карты ПКО банка на карту Приватбанка. Так вот, самая фишка в том, что если не срочный перевод, за 3 дня, то комиссию этот сервис вообще не берет. Короче говоря, если перевод не к спеху - рекомендую!
manioka69
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 07.07.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 01 гру, 2022 21:43

Как отправить наличные деньги в США на баковский счт сестры
finuser533
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 01.12.22
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
23 9852
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 22:38
l_e_x
2 1201
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 бер, 2024 18:51
Ірина_
4 1969
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 бер, 2024 15:32
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама