Електромобілі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Питання щодо митниці, експлуатації авто, акцизів, штрафів, податків, законодавства тощо. Нові технології та розробки майбутнього
  #<1 ... 121314151617>
Повідомлення Додано: Вів 07 вер, 2021 21:29

  Gastarbaiter написав:
  budivelnik написав:2 Такий пробіг(250 км) це приблизно 30-40Квт*годин , що навіть з зарядкою від побутової мережі(проста розетка) дозволяє відновити повиний заряд за 9-12 годин(тобто вночі)
Как заряжаться от розетки жителям многоэтажек без места в гараже? Из окна удлинитель на ночь бросать???
А які проблеми?
Ви якщо хочете отримати якусь кращу зарплату - плачете,колетесь -але їсте кактус на старій роботі ? Чи змінюєте роботу?
Так само і тут
Варіантів море
Від оренди гаража...до оренди місця на стоянці де є розетка..і до зміни місця проживання.
В мене особисто від квартири до розетки більше 30м..і нічого .
ПС
Якщо живете в пустелі , без доступу до електрики...то хто заважає побудувати для авто навіс розміром 3м*5м - зверху якого поставити фотопанелі і акумулятор на 20квт*годин(100 км пробігу буде генеруватись щодня :D )

  Gastarbaiter написав:Почему-то адепты электричек предполагают, что зарядка всегда свободна и только тебя одного и ждет. Вот приезжаю я на заправку, а там очередь. 2-3 машины передо мной. Ну ОК, подожду 5-7 минут и заправлюсь. А если ты приезжаешь на супер-ультра-мега-фаст-чарджер, а там очередь из 2-3 машин, и каждый решит не на 100 км, а "до отстрела" заряжаться?

90% електромобілів будуть заряджатись вночі на стоянках..тому тих 10% сміливців які захочуть заплатити по 5 грн квт*год замість 1,6 грн/квт*година - зможуть це зробити на суперчарджах.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 вер, 2021 21:41

  budivelnik написав:А які проблеми?
Ви якщо хочете отримати якусь кращу зарплату - плачете,колетесь -але їсте кактус на старій роботі ? Чи змінюєте роботу?
Так само і тут
Варіантів море
Від оренди гаража...до оренди місця на стоянці де є розетка..і до зміни місця проживання.
В мене особисто від квартири до розетки більше 30м..і нічого .
ПС
Якщо живете в пустелі , без доступу до електрики...то хто заважає побудувати для авто навіс розміром 3м*5м - зверху якого поставити фотопанелі і акумулятор на 20квт*годин(100 км пробігу буде генеруватись щодня :D )

90% електромобілів будуть заряджатись вночі на стоянках..тому тих 10% сміливців які захочуть заплатити по 5 грн квт*год замість 1,6 грн/квт*година - зможуть це зробити на суперчарджах.

Вопрос: а зачем? Зачем покупать/арендовать место в гараже, покупать дом вместо квартиры, городить какие-то панели? Вроде ж смысл был в экономии по сравнению с ДВС, разве нет? Я на бенз едва ли не меньше трачу, чем аренда места в гараже.
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3170
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 531 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 вер, 2021 21:45

Re: Електромобілі

  Gastarbaiter написав:Вопрос: а зачем? Зачем покупать/арендовать место в гараже, покупать дом вместо квартиры, городить какие-то панели? Вроде ж смысл был в экономии по сравнению с ДВС, разве нет? Я на бенз едва ли не меньше трачу, чем аренда места в гараже.

Я вирішив дуже просто. Живу на 3 поверсі. На 1 поверсі повісили металеву скриньку з 2 розетками: одна для себе, друга - для сусіда з 8 поверху. Для зарядки треба стати на відстані до 15 метрах від скриньки.

P.S. В мене тариф зарядки на 1,68 а 0,84 бо двозонний лічильник.
Denik
 
Повідомлень: 3091
З нами з: 23.02.09
Подякував: 636 раз.
Подякували: 1115 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 07 вер, 2021 21:55

  Denik написав:Я вирішив дуже просто. Живу на 3 поверсі. На 1 поверсі повісили металеву скриньку з 2 розетками: одна для себе, друга - для сусіда з 8 поверху. Для зарядки треба стати на відстані до 15 метрах від скриньки.

P.S. В мене тариф зарядки на 1,68 а 0,84 бо двозонний лічильник.

А как вы отгоняете соседей, которые пытаются парковаться в радиусе вашего ящика? Ну вот доползли вечером домой на последних киловаттах, утром на другой конец города ехать, а места возле ящика заняты. Что будете делать, когда в подъезде будет 15-20 квартир с электричками и все захотят заряжаться от розетки в подъезде?
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3170
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 531 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 вер, 2021 22:40

Gastarbaiter
Зображення
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11861
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 775 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 вер, 2021 22:42

Зображення
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11861
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 775 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Вів 07 вер, 2021 22:46

  Ukrainian написав:Gastarbaiter
Зображення

Я не узнаю район. Это где? Позняки? Борщага? Печерск?
Gastarbaiter
 
Повідомлень: 3170
З нами з: 26.02.18
Подякував: 670 раз.
Подякували: 531 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 вер, 2021 22:48

  budivelnik написав:90% електромобілів будуть заряджатись вночі на стоянках..тому тих 10% сміливців які захочуть заплатити по 5 грн квт*год замість 1,6 грн/квт*година - зможуть це зробити на суперчарджах.

Де це таке щастя? :D
Ти інколи думай, що пишеш.
unicdima
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2732
З нами з: 10.06.19
Подякував: 105 раз.
Подякували: 187 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 вер, 2021 22:55

Re: Електромобілі

  Gastarbaiter написав:А как вы отгоняете соседей, которые пытаются парковаться в радиусе вашего ящика?

Раскрасил асфальт в зеленый цвет.
  Gastarbaiter написав:Ну вот доползли вечером домой на последних киловаттах, утром на другой конец города ехать, а места возле ящика заняты.

У меня есть длинный удлинитель. А сама машина плагин-гибрид.
  Gastarbaiter написав:Что будете делать, когда в подъезде будет 15-20 квартир с электричками и все захотят заряжаться от розетки в подъезде?

Розетки запитана от сети квартиры. У меня и у соседей по договору - 8 кВт. мощность. Никаких проблем с зарядкой 20 машин не будет.
Denik
 
Повідомлень: 3091
З нами з: 23.02.09
Подякував: 636 раз.
Подякували: 1115 раз.
 
Профіль
1
1
Повідомлення Додано: Вів 07 вер, 2021 23:36

  Gastarbaiter написав:
  budivelnik написав:А які проблеми?
Ви якщо хочете отримати якусь кращу зарплату - плачете,колетесь -але їсте кактус на старій роботі ? Чи змінюєте роботу?
Так само і тут
Варіантів море
Від оренди гаража...до оренди місця на стоянці де є розетка..і до зміни місця проживання.
В мене особисто від квартири до розетки більше 30м..і нічого .
ПС
Якщо живете в пустелі , без доступу до електрики...то хто заважає побудувати для авто навіс розміром 3м*5м - зверху якого поставити фотопанелі і акумулятор на 20квт*годин(100 км пробігу буде генеруватись щодня :D )

90% електромобілів будуть заряджатись вночі на стоянках..тому тих 10% сміливців які захочуть заплатити по 5 грн квт*год замість 1,6 грн/квт*година - зможуть це зробити на суперчарджах.

Вопрос: а зачем? Зачем покупать/арендовать место в гараже, покупать дом вместо квартиры, городить какие-то панели? Вроде ж смысл был в экономии по сравнению с ДВС, разве нет? Я на бенз едва ли не меньше трачу, чем аренда места в гараже.
1 Я тоді взагалі не розумію навіщо людині авто якщо вона на бензин витрачає менше 1000 грн в місяць(300-500 км)...Тоді економічно доцільніше користуватись таксі
2 Електроавто це не економія( тобто не тільки економія)
Це наприклад старт з місця до 100 км за 5-8 сек...це приблизно Порш/БМВ за ціну в 2-3 рази менше вартості ДВСників які мають таку саму можливість
3 В мене авто(електро) за рік проїде більше 20000 км..а значить зекономить тільки на паливі десь 50000 грн...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 121314151617>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама