Міністр юстиції незадоволений зарплатою

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2019 18:19

Я впевнений, що оскільки Ідея вища за бізнес, тому компенсація Міністрам повинна мінімум дорівнювати, а краще Перевищувати аналогічній посаді у бізнесі.

Я не беру до уваги скільки у нього дітей і хто хворий/здоровий.
Але сам факт повноцінної компенсації за працю.
Що таке "навіть" 250к гривень на місяць? Це 120к доларів на рік.
Ви знаєте що арт художники Blizzard отримують десь 250к долларів на рік (або більше, але це вже не так важливо)? Вони "просто" малюють. Не вирішують Держ-питання Закону.

Але оскільки у нас Україна, а не Європа, а тим паче не Сполучені Штати Америки, 250к гривень/місяць, думаю не сильно було б "обідно".

З наступаючим Різдвом Христовим усіх!
tymurfurs
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 13.12.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2019 19:28

Re: Міністр юстиції незадоволений зарплатою

sanyok написав:Я вижу только одну причину пойти на государственную работу для опытного человека, не связанную с коррупцией - идейность. Проблема в том, что идейность быстро заканчивается, когда дети просят кушать.


Во всем мире на государственную службу не идут зарабатывать, везде в частных структурах зарплаты выше, обычно идут сделать себе имя, то есть капитализировать свое имя пребыванием на высокой и ответственной должности.
Иногда человек уже с большим именем идет на высокую должность ради идеи, это тоже есть.
Горбачев или Тэтчер после ухода с должностей часто за одну-две платные лекции имели больше годовой зарплаты на старых должностях. Капитализация имени.
Пока этот Малюська никто и звать его никак, пусть имя заработает.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: П'ят 13 гру, 2019 21:57

  tymurfurs написав:Я впевнений, що оскільки Ідея вища за бізнес, тому компенсація Міністрам повинна мінімум дорівнювати, а краще Перевищувати аналогічній посаді у бізнесі.

Невірно.
В усьому світі(цивілізованому) ТОП-менеджери заробляють в рази а то і в десятки разів більше ніж міністри.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 645
Переглянути останнє повідомлення
Чет 26 жов, 2023 11:30
pilivilibillibons
15 2695
Переглянути останнє повідомлення
Суб 22 січ, 2022 22:47
fler
13 2934
Переглянути останнє повідомлення
Пон 13 гру, 2021 12:04
Ratatui
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама