Ідеї для торгівлі на ринках США

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Фондові ринки США і Росії, трейдери і брокери на фондових біржах NYSE, NASDAQ, AMEX, РТС і ММВБ. Як купити американські акції? Робота на РТС.
  #<1 ... 9192939495 ... 335>
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 19:05

  zРадио написав:Дампу быть! Чистильщики обуви обыграли индекс (еще и как обыграли!), а значит стрижка неминуема

Зображення

Теоретично можемо сходити на весняні рівні і нижче?
Чи навряд?
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11862
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 775 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 13:20

  Ukrainian написав:Теоретично можемо сходити на весняні рівні і нижче?
Чи навряд?


Мне кажется, что вторая коррекция будет менее глубокой, но более затяжной.

Кстати, ее начало возможно уже в ближайшее время. Мартовский обвал произошел в разгар массовой инициации странами локдаунов. На уходящей неделе этот процесс снова был запущен. Полагаю, что после выборов и Штаты уйдут на 2-й строгий карантин
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 16:04

  change_pm написав:По словам Лібо скоро отстрелит вверх... Чому думаю, що ні:

- стимулів не буде до виборів, а можливо і до січня 21 року,
- нові локдауни,
- стрьомні президентські перегони,
- більшість компаній, хоч і показали гарні результати, але все ж мають мінуси по рік/рік. При цьому всі аналітики тільки переписують ТП все вище і вище.
Аналітики ці працюють не на мене і Лібо, а на великий капітал, тому іхня ціль - заганяти манюпас.

Тому, якщо прибутки компаній в середньому -10 -20% рік/рік, як ціна іхніх акцій може бути на історичних хаях?

Я розумію, як... але робінхуд трейдери можуть таки помилятись. І якийсь один Голден Сакс самотужки в одну морду, може звозити 1 млн робінгудів вниз на 30-50%, і там їм допомогти обкешитись і вийти нарешті з цієї грєбаної фонди...

А вже з нових низів ми і поїдемо довго, і красиво в гору. З новими стімулами і новим президентом (чи старим).

Як мисля? Розділяєте?

Ну, що панове, як писав якись час тому - Ойропа локдаунить, новини всі читають... Питання, коли почнуть Штати :?:

Друге питання перегони... Я так розумію, ринок зреагує зразу ж як тільки будуть попередні результати по презу і конгресу / сенату.

Тому є два варіанти вже 3 числа - різке падіння і такий самий різкий ріст.
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 16:12

  change_pm написав:Тому є два варіанти вже 3 числа - різке падіння і такий самий різкий ріст.


Там же сложная система выборщиков. Это не просто экзитполы опубликовать. Ты уверен, что прямо 3-го числа уже будет результат?

PS: резкий рост на фоне "парада локдаунов" выглядит фантасмагорично
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 17:16

  zРадио написав:
  change_pm написав:Тому є два варіанти вже 3 числа - різке падіння і такий самий різкий ріст.


Там же сложная система выборщиков. Это не просто экзитполы опубликовать. Ты уверен, что прямо 3-го числа уже будет результат?

PS: резкий рост на фоне "парада локдаунов" выглядит фантасмагорично

Наскільки я прочитав, то попередні данні (якраз екзітполи) будуть вже ввечері 3-го, прошу товариство - спростувати чи підтвердити?!

З того, що я прочитав, то схема - Байден + демократична більшість в конгресі / сенаті = очікування великих стимулів (не факт звичайно) можуть привести до росту.

Ринок, к у р в а, такий ірраціональний, що я можу повірити вже у все, що завгодно...

Наприклад, схема вище - очікування стимулів може привести СП на 3600-3800, а вже в грудні-січні на самих стимулах + поганих результатах за Q4 2020 + негативний прогноз на Q1 2021 = виб"є ринок на 2200 за пару місяців.

Як такий варіант :?:
change_pm
 
Заблокований
Повідомлень: 5568
З нами з: 03.02.16
Подякував: 126 раз.
Подякували: 1070 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 19:47

Хлопці, якого брокера порадите? Хочу на $25k VOO купити.
Чорний Ворон
 
Повідомлень: 152
З нами з: 03.11.14
Подякував: 196 раз.
Подякували: 23 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 20:38

На предыдущих выборах уже около 8-ми утра по киевскому времени в среду был понятен президент. Можете посмотреть этот день по фьючерсам и форексу: был очень волатилен. Весть о победе Трампа воспринялась крайне негативно, но в первую сессию просадку выкупили.
Было не так оперативно. Например в 2000 году несколько дней не могли подвести итог; долго считали Флориду. Как тогда вела фонда-не следил.
Бывалый
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1647
З нами з: 10.09.11
Подякував: 531 раз.
Подякували: 537 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 21:04

  Бывалый написав:На предыдущих выборах уже около 8-ми утра по киевскому времени в среду был понятен президент. Можете посмотреть этот день по фьючерсам и форексу: был очень волатилен. Весть о победе Трампа воспринялась крайне негативно, но в первую сессию просадку выкупили.
Было не так оперативно. Например в 2000 году несколько дней не могли подвести итог; долго считали Флориду. Как тогда вела фонда-не следил.

Трамп розглядає як варіант у разі програшу стимулювання хаосу на вулицях та введення надзвичайної ситуації що може допомогти йому залишитись довше при владі.
Тому невідомо як буде.
Ukrainian
Аватар користувача
 
Повідомлень: 11862
З нами з: 18.06.08
Подякував: 55 раз.
Подякували: 775 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 21:29

  Ukrainian написав:
  Бывалый написав:На предыдущих выборах уже около 8-ми утра по киевскому времени в среду был понятен президент. Можете посмотреть этот день по фьючерсам и форексу: был очень волатилен. Весть о победе Трампа воспринялась крайне негативно, но в первую сессию просадку выкупили.
Было не так оперативно. Например в 2000 году несколько дней не могли подвести итог; долго считали Флориду. Как тогда вела фонда-не следил.

Трамп розглядає як варіант у разі програшу стимулювання хаосу на вулицях та введення надзвичайної ситуації що може допомогти йому залишитись довше при владі.
Тому невідомо як буде.


Эти пугачки в обеих сторон забрасываются - Байден (якобы) тоже готовит бунты с использованием BLM-щиков на случай своего поражения. Я бы не очень на этом концентрировался. А вот закрытие экономик на локдауны нифига не стимулирует инвесторов рисковать, и многие будут фикситься в долларе (возможно, еще в золоте, но я не уверен).

Идем по предсказанному ранее W-shape, только отскок не один 3-й квартал, а, скорее всего, еще и 4-й. Окрябрь уже более-менее благополучно прошел, месяц карантина сильные экономики выдержат, затем, как чуть собьют динамику заболеваемости - снова послабят ближе к Рождеству. А вот 1-й квартал 2021-го, вероятно, будет весь ненормальным - сезонный рост нагрузки на медицину плюс разгар ковида... Скорее всего, бОльшая его часть пройдет с ограничениями, высокой смертностью и еще более высокими страхами бизнеса и потребителей
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Нед 01 лис, 2020 22:48

  Ukrainian написав:Трамп розглядає як варіант у разі програшу стимулювання хаосу на вулицях та введення надзвичайної ситуації що може допомогти йому залишитись довше при владі.
Тому невідомо як буде.


Не ведитесь на этот бред. Если будет очевидная и убедительная победа Байдена, Трамп первый его поздравит. В Америке люмпен может бузить и бить витрины, но только в той степени и по тем вопросам, в которых ему дозволит Дядя Сэм. Но если Дядя Сэм увидит, что бьют по его основам, он силами своей полиции, нацгвардии и армии быстро восстановит порядок. Государственная машина в США - самая сильная в мире. Не бздите, не дрогнет. Всё будет в полном порядке. :?
Libo
Аватар користувача
2

 
Повідомлень: 10815
З нами з: 14.11.11
Подякував: 406 раз.
Подякували: 4336 раз.
 
Профіль
1
1
  #<1 ... 9192939495 ... 335>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама