Finance.ua: Україна перейшла на IBAN. Що це означає?

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Як заощаджувати та економити
Повідомлення Додано: Сер 15 січ, 2020 16:06

Finance.ua: Україна перейшла на IBAN. Що це означає?

Пропонуємо до обговорення:
Все, що потрібно знати про новий стандарт банківських рахунків
З 13 січня 2020 року Україна перейшла на новий стандарт банківських розрахункових рахунків – IBAN. Навіщо це потрібно і що зміниться для клієнтів українських банків?

Дивися повний текст Україна перейшла на IBAN. Що це означає?
D2
 
Повідомлень: 304
З нами з: 28.03.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 20 січ, 2020 11:31

Не знаю как в других банках, но в ОТП банке просто бардак с этими IBAN счетами - клиенты не знают как погасить кредит удаленно из за того, что не знают свои новые IBAN счета. Дозвонится в ОТП банк на горячую линию не реально.
Знакомый из Ощадбанка говорит, что у них такой же хаос, с этими IBAN счетам - люди не знают где их взять и платежи висят на счетах до выяснения и не попадают на счета назначения.
Для клиентов всех банков, хочу рассказать два способа, как получить IBAN своего банка.
1. На официальных сайтах своего банка должен быть конвертер IBAN счетов, где вписав старый счет Вы можете получить новый IBAN счет.
2. На официальном сайте IBAN, вот здесь, есть калькулятор, где вписав МФО своего банка и старый счет, можно сгенерировать новый IBAN счет.
KULANDALE
 
Повідомлень: 190
З нами з: 13.05.17
Подякував: 1 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 21 січ, 2020 11:13

  KULANDALE написав:Не знаю как в других банках, но в ОТП банке просто бардак с этими IBAN счетами - клиенты не знают как погасить кредит удаленно из за того, что не знают свои новые IBAN счета. Дозвонится в ОТП банк на горячую линию не реально.
Знакомый из Ощадбанка говорит, что у них такой же хаос, с этими IBAN счетам - люди не знают где их взять и платежи висят на счетах до выяснения и не попадают на счета назначения.
Для клиентов всех банков, хочу рассказать два способа, как получить IBAN своего банка.
1. На официальных сайтах своего банка должен быть конвертер IBAN счетов, где вписав старый счет Вы можете получить новый IBAN счет.
2. На официальном сайте IBAN, вот здесь, есть калькулятор, где вписав МФО своего банка и старый счет, можно сгенерировать новый IBAN счет.


https://bank.gov.ua/iban
Stringer
 
Повідомлень: 11643
З нами з: 23.01.13
Подякував: 346 раз.
Подякували: 1629 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Пон 05 жов, 2020 09:41

Дякую, корисно...
oschcuk
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 05.10.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
23 9928
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 22:38
l_e_x
2 1206
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 бер, 2024 18:51
Ірина_
4 1974
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 бер, 2024 15:32
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама