Епідемія коронавірусу в Україні та світі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Валютний ринок України. Курс валют: Євро, Долар, рубль. Обмін валют, прогноз курсу долара, євро, рубля, аналітика.
  #<1 ... 39533954395539563957 ... 5037>

Ваші плани щодо вакцинації від COVID

Епідемія коронавірусу в Україні та світі 3.1 5 70
Зробив 3 щеплення, можливо зроблю ще
17%
12
Зробив 2 щеплення, зроблю ще
33%
23
Зробив 2 щеплення і досить
14%
10
Зробив 1 щеплення
0
0
Не буду робити щеплення
31%
22
Інше
4%
3
Всього голосів : 70
Повідомлення Додано: Нед 17 жов, 2021 16:21

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  budivelnik написав:Сьогодні я вакцинувався і змусив вакцинуватись дружину..а також порадив вакцинуватись своїм працівникам ( їх вік 35-50)
І це все я зробив не тому що вважаю за потрібне вакцинуватись цим категоріям..а тому що львівська влада з 18-10 вводить драконівські закони по вакцинації для працівників...

Метод кнута и пряника.

Пряник (добровольная бесплатная вакцинация) не подействовал, пришлось применить кнут
Штраф за не привитого працівника...має платити підприємець...

Вот так полу-антивакцинаторы (постоянно утверждающие здесь, что 60- не стоит вакцинировать, что государство бездумно транжирит деньги налогоплательщиков на вакцинацию 60-) оказываются вакцинированными. :lol:
И не только сами, но и наступив на свои принципы
порадив вакцинуватись своїм працівникам ( їх вік 35-50)



Як тільки цим самим мудельманам стане ясно , що завтра їм прийдеться відповідати за себе самостійно і цю відповідальність влада не збирається розмазувати по всіх - так відразу в них проснеться природній страх і вони швиденько без нагадувань провакцинуються...

А страх, оказывается, вызван тем, что
Штраф за не привитого працівника...має платити підприємець...
yanyura
 
Повідомлень: 7050
З нами з: 09.01.09
Подякував: 2048 раз.
Подякували: 1536 раз.
 
Профіль
7
Повідомлення Додано: Нед 17 жов, 2021 16:29

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  yanyura написав:А страх, оказывается, вызван тем, что
Бачиш
Саме тому в мене цифра+6 нулів на рахунках, а в тебе просто нулі...а все тому що я вмію приймати різні рішення - а ти можеш тільки виконувати рішення таких як я, та й то не по власній волі -а під впливом кнута/пряника....
1 Про вакцинацію
Я далекий від думки, що після вакцинації виросте хвіст чи відвалиться печінка
2 Я точно знаю , що вакцина...це штука яка загострює увагу імунітета людини до якоїсь конкретної проблеми...але це загострення погане тим, що одночасно імунітет не може бути гострим до мільйонів проблем...тому загострення до однієї - відразу погіршує увагу до іншої...
3 Тому масова вакцинація(читай загострення імунітету,який до того оберігав від тисяч інших хвороб) чревато тим що завтра який нікому не відомий штам грипу..рознесе в пух і прах нашу медичну систему...бо замість 20000 хворих від ковіду..отримаємо 20 млн хворих від грипу..який також мутує і також є заразним і летальним...

І останнє
Якщо до 6 листопада(теоретичний час отримання другої вакцини) мій відпочинковий ареал був обмежений тільки країнами які дозволяли туди приїхати не вакцинованим(Хорватія, Іспанія) то після отримання сертифікату кількість моїх можливостей різко збільшиться...
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 17 жов, 2021 16:49

Re: Эпидемия коронавируса в мире

Интересно..Апологет антивакцинаторов Будивельник тоже привился ..Что дальше?
roberto dark
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1172
З нами з: 04.06.19
Подякував: 239 раз.
Подякували: 267 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 17 жов, 2021 17:57

Оперативная статистика Минюста вновь показывает рост общей смертности, несмотря на неполноту входных данных. И вновь этот рост никак не связан с ковидом, правда, господа реакционеры?

Зображення
zРадио
Аватар користувача
 
Повідомлень: 12477
З нами з: 02.05.18
Подякував: 3332 раз.
Подякували: 7207 раз.
 
Профіль
16
8
1
3
Повідомлення Додано: Нед 17 жов, 2021 18:26

  Успіх написав:Думаю, що для першої перевірки відмазка така, як - "ой, заглючив телефон/дія/пропав інет, але я чесно-чесно вакцинувався" - буде достатньо ю!
Рішення львівського виконкому було
заборонити роботу без 100% вакцинації..
Друге питання
а - Наказ МОЗ України не включив таку категорію як працівники торгівлі в число тих хто ЗОБОВЯЗАНИЙ вакцинуватись
б - прийняти наказ 13 ввечері,який зобовязує всіх вакцинуватись при тому що дві дози це мінімум 21 день - це спосіб отримання корупційної вигоди,адже тепер можна спокійно заходити в будь яку торгову точку і знайти там порушення..або закрити всі точки...цікаво як довго протрималась би влада якби 100% точок закрились би більше ніж на 24 години..а якби на 22 дні?

Тому щоб відбитись алгоритм дій наступний
а - на запитання чи вакцинований - відповідати так
б - на прохання показати документи - посилати на три веселі,адже стан здоровья людини це конфиденційна інформація..а тому тепер вам повинні доводити що ви сказали не правду..а довести це можна виключно після того як суд дозволить вільний доступ до Вашої персональної інформації( що там каже закон про порушників Закону про персональні інформацію?)

Таким чином пару днів/тижнів протягнемо..а там буде видно
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 17 жов, 2021 18:38

  zРадио написав:Оперативная статистика Минюста вновь показывает рост общей смертности, несмотря на неполноту входных данных. И вновь этот рост никак не связан с ковидом, правда, господа реакционеры?
Зображення
Я щось не розумію? а чого обовязково з ковідом?
а може ріст хронічних в звязку з погіршенням психогенної ситуації повязаної з істерією по ковіду?
Майдани по політичним питанням у нас вже були
Майданів по лікарським- ще ні
А в Австралії , Франції і Італії -протести є, а раз є протести , значить є люди які вважають що над ними творять насилля..а раз є насилля - є підвищена смертність від психологічних проблем...
От і виходить
Ви як ті хто затіяв війну..потім отримав підвищення смертей в порівнянні з мирним періодом і тепер вимагаєте ще сильніше збільшити ескалацію мотивуючи тим що смертей багато..але ж від вас завтра їх стане більше бо ви дієте не правильно
і хто нас розсудить...
а навіть якщо і розсудить - хто поверне до життя тих хто не народився чи передчасно загинув внаслідок ваших дій?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 17 жов, 2021 18:54

Re: Эпидемия коронавируса в мире

  budivelnik написав:Таким чином пару днів/тижнів протягнемо..а там буде видно

І я такої ж думки...
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6300
З нами з: 18.03.21
Подякував: 220 раз.
Подякували: 903 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Нед 17 жов, 2021 19:01

хто винуватий в госпіталізаціях

Давайте уявимо собі (на підставі існуючих данних)
Що буде якщо...
а - істерія продовжиться
б - істерія стухне....
На мій погляд
Не залежно від реальних подій , чим вища істерія...тим більша кількість тих хто буде при мінімальному пчиху викликати швидку...а так як пчихів передбачається достатньо..то нас врятує тільки велика кількість тих хто вважає ковід простим грипом,який не вартий уваги , особливо у віковій групі 0-40....в цій групі 20 млн і менше 100 потенційних клієнтів на смерть від ковіду...а підвищена температура і ломота пару днів на протязі найближчих пару місяців - буде у всіх в цій групі хоча б день-два....

Тому вакцинатори
Можете як завгодно лякати групу в 60+...але зробіть все від вас можливе, щоб група 0-40 вважала ковід дитячою забаганкою..бо якщо 20 млн/180 днів=111 111 в добу захочуть потрапити в лікарню про всік випадок...ви будете відповідальні за тих реальних 1000 в день,які точно потребували послуг швидкої і не отримавши їх - пішли в інший світ..а чи буде при цьому вказанопричиною ковід чи серцевосуддинні з пневмонією...людей це не поверне.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 17 жов, 2021 19:06

Италия. Коронавирус. Вакцинация.
Зображення
edvardd
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8524
З нами з: 20.11.08
Подякував: 155 раз.
Подякували: 2902 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 17 жов, 2021 19:12

edvardd
Італія, всіх вакцинували...................... загинуло 2,2 на кожну 1000
Україна, вакцинація в зачаточному стані........загинуло 1,6 на кожну 1000

То якщо справа тільки у вакцинації..нам треба ще додатково загробити 24000 осіб щоб тільки догнати Італійців..

Якщо так, то правильним шляхом йдете вакцинатори , попереду сезон ГРВІ, почекаємо коли після ваших страшилок , кожен засмаркнувший викличе швидку і захоче приїхати в лікарню на всяк випадок..бо в нього нюх пропав і в грудях тисне+темература 37,2.....
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27408
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
  #<1 ... 39533954395539563957 ... 5037>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
Валютний ринок у світі 1 ... 796, 797, 798
Anonymous » Суб 13 чер, 2009 23:15
7978 23171101
Переглянути останнє повідомлення
Суб 23 гру, 2023 00:55
Hotab
0 8347
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 сер, 2022 19:11
nazwin
16 10773
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 сер, 2016 16:38
innok
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама