Росія почне друкувати гроші для Венесуели

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #123>
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 15:19

Росія почне друкувати гроші для Венесуели

Пропонуємо до обговорення:
Російське АТ «Гознак» підписало угоду з центральним банком Венесуели, в межах якої буде друкувати венесуельські болівари.

Дивися повний текст Росія почне друкувати гроші для Венесуели.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99901
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 15:19

..наверно новые купюры будут предусматривать возможность их владельцам вручную дорисовывать//допечатывать нн-ое количество нулей, в зависимости от текущей ситуации на рынке, ну или от ..прогноза погоды "на завтра" в Амазонии...
maestro71
 
Повідомлень: 2207
З нами з: 09.09.11
Подякував: 168 раз.
Подякували: 514 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 16:46

Ну взагалі то це нелогічно, що Венесуела, країна із одним з найбільших запасом нафти у світі дійшла до такого жалюгідного стану. До речі, їх президент Мадуро не має вищої освіти і до приходу в політику працював водієм автобуса. Раніше мені цей факт здавався дуже кумедним. Поки в Україні не вибрали президента-клоуна, а міністри теж без освіти і в минулому сиділи на масовках за 200грн. Тепер мені вже не смішно, і на прикладі Венесуели стало зрозуміло до чого слід готуватися.
NetSerpent
Аватар користувача
 
Повідомлень: 693
З нами з: 24.05.09
Подякував: 254 раз.
Подякували: 139 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 16:55

  NetSerpent написав:Ну взагалі то це нелогічно, що Венесуела, країна із одним з найбільших запасом нафти у світі дійшла до такого жалюгідного стану. До речі, їх президент Мадуро не має вищої освіти і до приходу в політику працював водієм автобуса. Раніше мені цей факт здавався дуже кумедним. Поки в Україні не вибрали президента-клоуна, а міністри теж без освіти і в минулому сиділи на масовках за 200грн. Тепер мені вже не смішно, і на прикладі Венесуели стало зрозуміло до чого слід готуватися.


Венесуела не дружит с пиндосами и те ее валят усиленно.
А у нас немного другая ситуация - мы дружим с нашими западными "партнерами", "госдепами", "соросами", ... - потому Запад с нами. :mrgreen:

Правда чуть прищимить тоже может, но по идее не сильно.
Alex2007
Аватар користувача
1

 
Повідомлень: 3712
З нами з: 11.10.16
Подякував: 1757 раз.
Подякували: 1626 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 17:46

  NetSerpent написав:Ну взагалі то це нелогічно, що Венесуела, країна із одним з найбільших запасом нафти у світі дійшла до такого жалюгідного стану. До речі, їх президент Мадуро не має вищої освіти і до приходу в політику працював водієм автобуса. Раніше мені цей факт здавався дуже кумедним. Поки в Україні не вибрали президента-клоуна, а міністри теж без освіти і в минулому сиділи на масовках за 200грн. Тепер мені вже не смішно, і на прикладі Венесуели стало зрозуміло до чого слід готуватися.

А когда был президент профильный, какие прорывы по экономике были?
omb
 
Повідомлень: 3352
З нами з: 08.04.14
Подякував: 45 раз.
Подякували: 258 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 18:51

  NetSerpent написав:Ну взагалі то це нелогічно, що Венесуела, країна із одним з найбільших запасом нафти у світі дійшла до такого жалюгідного стану. До речі, їх президент Мадуро не має вищої освіти і до приходу в політику працював водієм автобуса. Раніше мені цей факт здавався дуже кумедним. Поки в Україні не вибрали президента-клоуна, а міністри теж без освіти і в минулому сиділи на масовках за 200грн. Тепер мені вже не смішно, і на прикладі Венесуели стало зрозуміло до чого слід готуватися.


А вам не здається дивним, що Венесуела хотіла продавати нафту по своїй ціні всупереч країнам ОПЕК?) Щоб заробити трошки більше грошей для себе, але їй показали, що потрібно не нахабніти і продавати по тій ціні, яка вигодна більшості країн-добувовувачів нафти.

Все рівно, ким президент чи інша людина був по професії до цього, більш важливо, що він/вона робить на поточному місці.
Vincenetti
 
Повідомлень: 1
З нами з: 19.02.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 19 лют, 2020 22:34

  maestro71 написав:..наверно новые купюры будут предусматривать возможность их владельцам вручную дорисовывать//допечатывать нн-ое количество нулей, в зависимости от текущей ситуации на рынке, ну или от ..прогноза погоды "на завтра" в Амазонии...

Будет как в лотерейном билете: стираешь краску, и еще один ноль добавляется.
Son of Sun
 
Повідомлень: 996
З нами з: 25.04.14
Подякував: 101 раз.
Подякували: 130 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 лют, 2020 00:17

Да, все ж таки гривні наші найкращі гроші, та більш надійні ніж доллар або євро чи , мабуть інші якись валюти .я поки що довіряю своїй валюті,хоча що тут говорити про гроші, яких у мене немає,бідькаюсь від пенсії 2000до пенсії 2000, чесно кажучи тяжко прожити, якщо щось купувати, щось відмовляти можна прожити,а на 1638чесно кажучи ніяк.будемо сподіватися що в майбутньому буде краще життя ніж сьогодні в незалежній державі Україні.
zenafedoseenko
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7
З нами з: 03.11.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 лют, 2020 00:28

Alex2007 Да, абсолютно точно! Одна из богатейших республик бывшего СССР с громадными и бесценными черноземами, металлургией, хим.промом, авиа-космическими технологиями и прочее-прочее, превратилась в самое нищее государство в Европе, одно из беднейших стран бывшего Союза. И это при том, что нас не сильно "валят", как ненавистную американцам Венесуэлу. Еще надеются, что мы продадим за бесценок им последнее, что у нас осталось.
Vovick
 
Повідомлень: 78
З нами з: 24.07.19
Подякував: 278 раз.
Подякували: 19 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 20 лют, 2020 10:13

Vovick И сколько именно у вас земли? :D Эта лапша для бедных про все народное, я смотрю никак не хочет слезать с ушей. Колгоспы возвращать будем? А трудодни?
omb
 
Повідомлень: 3352
З нами з: 08.04.14
Подякував: 45 раз.
Подякували: 258 раз.
 
Профіль
  #123>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
7 693
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 12 кві, 2024 17:16
Ірина_
1 547
Переглянути останнє повідомлення
Чет 15 лют, 2024 20:25
2XL
2 3093
Переглянути останнє повідомлення
Вів 02 січ, 2024 23:41
Sanyok77
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама