Більшість власників авто з ГБО підтримують посилення...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1 ... 89101112>
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 10:21

Кто ты такой, что раасписываешся за большинство? Несчастных случаев из-за ГБО 1 на 10000 по сравнению с другими, и только идиот будет за то, чтобы к нему залезли в карман на 100, 150 баксов
anatoliy645406
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 25.02.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 11:50

Интересно, читают ли они наши клиенты,или читают и думают,как облапошить ещё.
andreybespalko56
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6
З нами з: 09.01.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 12:05

А петиниция https://petition.president.gov.ua/petition/85238 уже набрала 3347 голосов, такими темпами есть шансы
omb
 
Повідомлень: 3352
З нами з: 08.04.14
Подякував: 45 раз.
Подякували: 258 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 13:20

Я владелец авто с гбо, в техпаспорт не вписывал. Я против контроля за правильносттю установки гбо. Езжу уже 5 лет и горя не знаю. Расцениваю данную инициативу, как содрать с народа ещё за что нибудь. Дальше нужно установить контроль за правильностью установки колес на шиномонтаже, установки автомагнитолы ( ведь это же внедрение в электрику авто, гляди на ходу заглохнет), и установки пахучек на зеркало заднего вида в салоне, гляди мелькает перед глазами отвлекает водителя. Бред полнейший. Раньше уже был техосмотр, так даже машину не надо было везти в МРЭО, так за деньги всё решали. Мне кажется законодатели так и думают, как бы народ позлить дополнительными контролями, сборами и поборами. Лучше занялись бы с лопатами ремонтом дорог!!!
vvkrivoruchko85
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 25.02.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 14:47

Ніхто ці коментарі не читає і не сприймає до уваги. Автомобілісти завжди були дойною коровою для влади. Є інші методи. Які? Вам вирішувать.
yuriyla49
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 25.02.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 15:01

Я за безопасность, однако не за такие деньги. На фоне нищеты нашего бытия эти расценки недопустимы.
lusenkovasya
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 25.02.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 15:07

Колись кіт набори продавали в хоз магазинах і ніхто нічого не реєстрував. А те що гбо встановлювали в гаражах і не було ніяких масових вибухів балонів може тільки підтверджувати, що гбо не таке небезпечне як нам його підносять. А саме цікаве що в світі переводять навіть громадський транспорт на газ, там піклуються про єкологію. Питання в сертифікований авто встановити сертифіковане обладнання гбо і при цьому ще треба пройти ту саму сертифікацію, тобто сплатити ще комусь в карман за кілька фото?. Я не власник авто з гбо, не займаюся його встановленням, та не дуже як писака, але розумію що це ще одна корупційна складова та ще один привід на
Стало краще, зробимо їх ще раз.
bogdanzt20
Аватар користувача
 
Повідомлень: 3
З нами з: 25.02.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 15:12

Мультфильм про чиполино смотрели.?
После того, как мы ввели налог на воздух, вы стали меньше дышать.
Люди ставят ГБО не от хорошей жизни. Что бы хоть как то сэкономить. Но синьор помидор стал меньше получать на продаже дерьмо- бензина, и купил закон что бы "законно" залезть в карман каждому кто старается выжить. Вот такая правда жизни.
А бред о опасности гбо от лукавого.
desyhayat
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 25.02.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 15:50

Заказна стаття...
vvv160484
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 25.02.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 25 лют, 2020 15:54

Гбо

Я работал на заправке. И заправлял в сутки по 1000 машын с ГБО. Я не знаю какие водители придержали жесткие меры. Из 100 процентов 70 самопалы без документов но у них установлено качественно в багажнике . 30 процентов буржуи на крутых тачках у них с документами и практически у всех стоят балоны под машиной которые гниют от карозии, вот эти люди за жестких мер. Я ему показываю у Вас балон прогнил, а ему пофиг. Через некоторое время балоны от гнили не выдерживают и взрываются.
Простые люди без документов каждый день их пронюхивают и чистят.
ksu100
 
Повідомлень: 1
З нами з: 25.02.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 89101112>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
3 731
Переглянути останнє повідомлення
Суб 27 січ, 2024 18:37
hazanovich_alexey
5 497
Переглянути останнє повідомлення
Суб 20 січ, 2024 20:54
unicdima
2 345
Переглянути останнє повідомлення
Пон 08 січ, 2024 15:52
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама