ФОП

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про податки та систему оподаткування на фінансовому форумі Finance.UA - податковий кодекс, податки з доходів фізичних осіб, транспортний податок, ставки, види податків і зборів
  #<1 ... 2425262728 ... 30>
Повідомлення Додано: Вів 31 тра, 2022 10:57

  Faceless написав:Нових робочих місць не створювали, біщнес не створювали, то ж не відкривайте пащу про те, в чому ні бельмеса не розумієте.

зачем? моя компания создает белые и пушистые.
Товары я покупаю в новусах и эпицентрах, где есть РРО. Всякие подзаборные торгаши мне не интересны.
  Faceless написав:Окремі свинорили-експериментатори - то геть інша аудиторія, і вони в гілках банків не сидять і не наярюють на кешбек.

это та верхушка айсберга, которую мы видим. Найти святошу, который товар оплачивает со счета 2600 на 2600, надо постараться. И то потом окажется, что он на общей системе, и не ФОП, а ТОВ уже :)
Ромасик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6063
З нами з: 30.03.15
Подякував: 1387 раз.
Подякували: 816 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 31 тра, 2022 11:46

Re: ФОП

Ромасик написав:
  Faceless написав:Нових робочих місць не створювали, біщнес не створювали, то ж не відкривайте пащу про те, в чому ні бельмеса не розумієте.

зачем? моя компания создает белые и пушистые.
Товары я покупаю в новусах и эпицентрах, где есть РРО. Всякие подзаборные торгаши мне не интересны.
  Faceless написав:Окремі свинорили-експериментатори - то геть інша аудиторія, і вони в гілках банків не сидять і не наярюють на кешбек.

это та верхушка айсберга, которую мы видим. Найти святошу, который товар оплачивает со счета 2600 на 2600, надо постараться. И то потом окажется, что он на общей системе, и не ФОП, а ТОВ уже :)


Ваша (і то вона не ваша, а ваш роботодавець) створила, а ви - ні. Ви лише то місце зайняли. Але смієте роззявати пащеку на тих, хто створив. Ні біса не знаючи про податкову систему в інших країнах, заявляти, що нам треба щось там знищити, щоб "було як у них". Ні біса не знаючи про те, як що працює, пхати вимоги збільшення податків. Людей, що заробляють собі на життя і дають заробити іншим, а не скиглять і просять соціалку, назвали "підзаборними", а самі захоплюєтесь дилетантом нездарою Гетманцевим, що вже кілька років пхає всяку дичину, і жодна його ініціатива не мала позитивного результату
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34777
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Вів 31 тра, 2022 15:02

Faceless я вас понял, Сомали тоже имеет право на жизнь, а пока валим в Европу.
Ромасик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6063
З нами з: 30.03.15
Подякував: 1387 раз.
Подякували: 816 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 31 тра, 2022 15:10

Re: ФОП

Ромасик написав:Faceless я вас понял, Сомали тоже имеет право на жизнь, а пока валим в Европу.
Злалося вам те Сомалі? В Україні нема й не було нічого подібного й близько. А вам варто було б за словами стежити
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34777
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
Повідомлення Додано: Суб 11 чер, 2022 15:55

  Ромасик написав:
  Faceless написав:Такі на форумі не сидять.

как это не сидят? сначала у них перелимит по кешбеку, поскольку используют кредитки физлиц для ведения предпринимательской деятельности, а потом их финмон кошмарит, поскольку непонятно откуда сколько налички взялось. Все ветки этим забиты.
А вы о торгашах рассказываете. Или вы не помните, как тут кто-то покупал 300 баксов по 28,95 для покупки товара? Это тоже я наговариваю?

вы так и не поняли, некоторые банки (ПУМБ) отменили почти все легальные доходы (продажа недвиги) и посчитали оборот как доход, т.е. есть у вас 20т грн вы их на депо кинули, назад вернули опять кинули, сделали так 20 раз и все ваши 20К заблочили и заставляют принести справку о доходах... на 400К!!! и приравняли ваши переводы из других банков (по счету!) к внесению налички через кассу.
И ПУМБ на полном серьезе заявляет, что блокирует ваши средства на срок до окончания войны, ему плевать на нотариально заверенный договор продажи недвиги и посылает в сад, если поясняете, что это одни и те же 20К крутились.
Вот этим ветки и забиты, а не тем что вы себе нафантазировали...
ol_zy
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7460
З нами з: 20.01.15
Подякував: 449 раз.
Подякували: 788 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 чер, 2022 21:37

  ol_zy написав:вы так и не поняли

я уже вроде отвечал: все правильно ПУМБ посчитал. Драть вас надо как сидорову козу. Ато будете потом рассказывать, чо Украина рядом с Сомали.
Ромасик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6063
З нами з: 30.03.15
Подякував: 1387 раз.
Подякували: 816 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 15 чер, 2022 22:17

Re: ФОП

  Ромасик написав:Драть вас надо как сидорову козу.

"Дерунам" на замітку - заздрість провокує розвиток онкологічних захворювань, тому приділяйте увагу вмісту свого гаманця, а не чужого. :wink:
Василь-Рівне
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6006
З нами з: 07.04.12
Подякував: 6864 раз.
Подякували: 3077 раз.
 
Профіль
2
2
Повідомлення Додано: Сер 15 чер, 2022 22:40

Василь-Рівне це скажете, коли куму будете бігати з простягнутою рукою на бронежилет.
Ромасик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6063
З нами з: 30.03.15
Подякував: 1387 раз.
Подякували: 816 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 16 чер, 2022 09:42

Re: ФОП

  Ромасик написав:Драть вас надо как сидорову козу.

Было 52 млн. в 1991 году, стало в 2021 году 41 млн.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8853
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1325 раз.
Подякували: 1729 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 16 чер, 2022 09:53

BIGor расскажете, как там в Польше финмон. Сколько нала с улицы сможете занести?

52М бездельников кста наклепали при ненависном совке. Зраду какую-то пишете.
А с тех пор ВВП вырос в 6 раз.

и еще:
в Сомали население выросло с 6 млн в 1990 до 15 млн в 2020. Кохайтеся :wink:
Ромасик
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6063
З нами з: 30.03.15
Подякував: 1387 раз.
Подякували: 816 раз.
 
Профіль
  #<1 ... 2425262728 ... 30>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама