Finance.ua: Как вернуть деньги за товар

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Як заощаджувати та економити
Повідомлення Додано: Сер 01 кві, 2020 15:19

Finance.ua: Как вернуть деньги за товар

Пропонуємо до обговорення:
Что нужно знать о защите прав потребителей
Вы купили товар, но он не подошел по размеру, цвету или оказался некачественным. Вы вправе вернуть свои деньги. Мы расскажем, как правильно это сделать и как избежать лишних проблем с возвратом покупок.

Дивися повний текст Как вернуть деньги за товар
D2
 
Повідомлень: 304
З нами з: 28.03.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 11 лип, 2020 12:11

Спасибо.
denamax8926
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4
З нами з: 23.10.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 02 гру, 2020 10:09

Чому не публікуєте перелік документів які потрібні для повернення покупки?
Багато магазинів навмисно мудрують з документами щоб затримати повернення грошей.
kiddy65
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 02.12.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 14 бер, 2023 21:13

Добрий день, стикнувся з неприємною ситуацією з одним великим магазином Комфі. 8.3.23

Я придбав макбук в м. Львів в магазині Комфі в ТЦ Форум. на 1й день я помітив рубль на клавіатурі з чим і звернувся до комфі, вони відмовили у поверненні. Якби ж то я тоді думав що рублем єдиним я обійдусь на 3й день роботи я вже помітив що користуватись ноутбуком важче, так як гравіювання символів : ; ? , * ₴ і тд є нереальним, бо гравіювання для росії та України різне і ці кнопки те ж в різних місцях.
на ранок 4го дня я вже вимагав в Комфі прийняти товар бо (якщо рубль хоть можна перегравіювати в білу пляму то на інші кнопки тільки дешеві і некрасиві наліпки ставити)

Перед покупкою на касі я уточнив що мені не потрібна додаткова гарантія від магазину на рік і що добре що я ще маю 14 днів на повернення, на що він не заперечив і не уточнив в якому випадку (в їх - що ним не можна користуватись) хоть сам він і попросив розпакувати та перевірити його справність на касі, що вже лишає мене права на повернення)
продавець консультант не попередив про те що після активації чи користування товаром право на повернення протягом 14 днів стає Фікцією. Вважаю що ця річ є порушенням закону Про З.П.С. Стаття 19.2.

Обурює те що цей товар пройшов сертифікацію на 9й місяць війни в Україні і без прболем лежить на полицях магазинів.

Куди дивиться УкрСЕПРО коли ставили своє добро на цих ноутбуках?
До статті додаю фото (2ге фото) рівно повередині видно знак рашистського гРабля.
yuri_erdeli
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 14.03.23
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 07 бер, 2024 21:20

Вітаю. Хочу Вас познайомити з новим видом шахрайства. Торгова точка відомого бренду в ТЦ Проспект м. Київ прийняла назад куплену річ та оформила повернення товару два місяці тому, а перераховувати кошти на банківську карту відмовляється. Як це зрозуміти??? Поясніть мені грамотно
mdmaryap2017
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1
З нами з: 07.03.24
Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 11 бер, 2024 14:45

Добрий день, mdmaryap2017!
Спробуйте з'ясувати причину відмови продавця в поверненні коштів. Якщо у Вас є усі документи про повернення товару, попросіть продавця письмово підтвердити відмову від повернення коштів. Це може бути важливим для подальших дій.
Оплату за товар здійснювали за допомогою кредитної карти чи іншої платіжної системи? Тоді необхідно звернутися до Вашого банку з заявою про повернення коштів.
Якщо у Вас є обґрунтовані підстави вважати, що продавець порушує законодавство щодо повернення товару, Вам може допомогти звернення до місцевих правозахисних органів чи споживчих захисту.
Ще як варіант - зверніться за консультацією до юриста.

З повагою, Ірина
Ірина_
Аватар користувача
Модератор Форуму
 
Повідомлень: 4048
З нами з: 14.09.13
Подякував: 983 раз.
Подякували: 1956 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
23 9882
Переглянути останнє повідомлення
Пон 18 бер, 2024 22:38
l_e_x
2 1204
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 бер, 2024 18:51
Ірина_
4 1969
Переглянути останнє повідомлення
Пон 11 бер, 2024 15:32
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама