На вулицях - з документами і в масках: почали діяти нові...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #12>
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 12:29

На вулицях - з документами і в масках: почали діяти нові...

Пропонуємо до обговорення:
Відсьогодні починають діяти більш жорсткі обмежувальні заходи.

Дивися повний текст На вулицях - з документами і в масках: почали діяти нові обмеження від Кабміну (інфографіка).
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99893
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 12:29

А куда делся пункт о самоизоляции для людей старше 60 лет(в случае крайней необходимости им разрешается отходить от дома не далее 2км)?
RomanTik
 
Повідомлень: 3386
З нами з: 06.01.16
Подякував: 10097 раз.
Подякували: 773 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 12:57

ну давайте вже комендантську годину, чого вже там
ruslan42212
Аватар користувача
 
Повідомлень: 389
З нами з: 14.11.18
Подякував: 25 раз.
Подякували: 69 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 18:35

Ну, это просто "прэлесно" :roll:
Эта постанова, незаконно (т.е. при отсутствии в стране режима чрезвычайного или военного положения, исключительно при которых эти ограничения допустимо вводить) прямо ограничивает, защищенные Конституцией Украины права граждан и есть ни что иное как "зловживання владою або службовим становищем", стаття 364 ККУ, и это со старта.

Так что, "следующим", даже повода не придется искать за что будущих "папиредников" садить 8)
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6880
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
1
3
3
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 18:39

Маразм на государственном уровне крепчал день ото дня (((
sashamaestro1977
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 48
З нами з: 10.06.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 19:56

EKO Чем я могу руководствоваться юридически, чтобы себя защитить? Просветите, чтобы я и другие были в курсе, пожалуйста.

Благодарю заранее
alexis_91
Аватар користувача
 
Повідомлень: 18
З нами з: 21.03.20
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 20:06

Эти очередные ограничения не дадут желаемого результата без полного перекрытия границ. По прежнему через десятки КПП в Украину въезжают автомобили с напарацетамоленными пассажирами. Главный метод борьбы с эпидемиями, выведенный эмпирически и позволивший выжить человечеству - это границы и городские ворота на замок , никого в город не пускать. Всё остальное второстепенно.
warlamp
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1795
З нами з: 13.03.15
Подякував: 391 раз.
Подякували: 386 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 23:15

  warlamp написав:Эти очередные ограничения не дадут желаемого результата без полного перекрытия границ. По прежнему через десятки КПП в Украину въезжают автомобили с напарацетамоленными пассажирами. Главный метод борьбы с эпидемиями, выведенный эмпирически и позволивший выжить человечеству - это границы и городские ворота на замок , никого в город не пускать. Всё остальное второстепенно.

У нас якобы закрыты, но "чумных" катапультами забрасывают через стены. :mrgreen:
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: Пон 06 кві, 2020 23:19

А вот если я езжу по городу на велике (и не по тротуарам, а по дорогам) - могу ли я ездить без маски? Ведь с людьми я не контактирую вообще, и я как бы внутри своего ТС нахожусь.
Sanyok77
Аватар користувача
 
Повідомлень: 583
З нами з: 31.08.13
Подякував: 22 раз.
Подякували: 35 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 07 кві, 2020 02:08

  alexis_91 написав:EKO Чем я могу руководствоваться юридически, чтобы себя защитить? Просветите, чтобы я и другие были в курсе, пожалуйста.

Благодарю заранее


А чем, вы, я и прочие простые граждане можем себя защитить от этого правового беспредела, когда: вр, президент и кабмин на нашу Конституцию наложили большую кучу и ежедневно и ежечасно туда добавляют ***?

Конституція України

Стаття 1. Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.
Стаття 3. Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.

Стаття 8. Конституція України має найвищу юридичну силу. Закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй.
Норми Конституції України є нормами прямої дії.

Стаття 19. Правовий порядок в Україні грунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Вот там пишут, что юристы уже подают в суд на этот бедлам https://news.finance.ua/ru/news/-/46852 ... yat-v-sude

Дубинский в ГБР подает заяву на главу кабмина.

Смотрим, как з-командир и его з-команда будет выкручиваться 8)
EKO
Аватар користувача
 
Повідомлень: 6880
З нами з: 10.04.09
Подякував: 3273 раз.
Подякували: 2089 раз.
 
Профіль
1
3
3
  #12>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
2 448
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 кві, 2024 15:36
Дюрі-бачі
1 404
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 08 бер, 2024 12:10
salvydas
1 545
Переглянути останнє повідомлення
Чет 15 лют, 2024 20:25
2XL
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама