Майбутнє сьогодні: інвестиції в альтернативну енергетику

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення статей з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<123
Повідомлення Додано: Чет 14 тра, 2020 15:33

Джон
Ну - поляки тільки збираються . А у нас вже є - і хочуть "завалити" ? Не дуже вірю - бо є ж ряд тих же олігархів , яким потрібна реально дешева електроенергія . Дивно , що раніше якось вони не боролися з "зеленою" енергетикою . Не вміють думати на десятиліття наперед ? :!:
Puente

Подякував: 0 раз.
Подякували: 378 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 14 тра, 2020 17:28

Re: Майбутнє сьогодні: інвестиції в альтернативну енергетику

Puente написав:А у нас вже є - і хочуть "завалити" ? Не дуже вірю - бо є ж ряд тих же олігархів , яким потрібна реально дешева електроенергія .
З одного боку так але.. малі модульні ядерні реактори SMR-160 від Holtec де ті всі прожекти?
На ХАЄС доцільно добудувати два реактора але .. але.. це все розмови ще с часів Кучми..а от старі реактори вже термін виводу з єксплуатаціі підпирає. тому по суті нічього в плані нового нема.. а старе навить без "рукі олігархів" потроха вимикається...термін діі реактора хоча і довгий але не безмежний..
Тому атомна галузь України деградірует..реактор коштує мільярди, будувати десяток років..презіденти меняються..плани розвитку тоже..так що тут і олігархів непотрібно. Безгосподарність і популізм все знищать самі ..
Джон

Подякував: 56 раз.
Подякували: 376 раз.

Профіль
Повідомлення Додано: Чет 21 тра, 2020 15:35

я вот тоже хочу инвестировать в альтернативную энергетику, систему отопления на даче. А именно хочу поставить геотермальный тепловой насос. Что можете сказать о таком оборудовании? Говорят, что оно очень экономичное даже по сравнению с газовым отоплением.
Да и к тому же нравится, что это одновременно и отопление, и кондиционирование, и подача горячей воды, все в одной системе в общем. Даже нашел, кто в Украине занимается таким оборудованием. Шведские тепловые насосы Thermia устанавливает Новитерм, вот к ним и думаю обращаться.
Хотел узнать, у кого из вас установлен тепловой насос, на практике какой срок окупаемости получается?
Mosk

Подякував: 0 раз.
Подякували: 0 раз.

Профіль
  #<123
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей
Модератори: ТупУм, Ірина_, Модератор