ФОП і РРО

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про податки та систему оподаткування на фінансовому форумі Finance.UA - податковий кодекс, податки з доходів фізичних осіб, транспортний податок, ставки, види податків і зборів
  #<1 ... 1112131415 ... 29>
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 15:27

ФОП

  flyman написав:якраз супермаркети зловживають прикриттям під ФОПи.
Ви в чеки дивитеся, хто продає?


Запретить супермаркетам работать через ФОПы - трудозатраты около 25 минут, 15 минут рассмотрение в комитете, 10 минут голосование в Раде.

В чём проблема ?
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 15:30

  freeze написав:
  flyman написав:якраз супермаркети зловживають прикриттям під ФОПи.
Ви в чеки дивитеся, хто продає?


Запретить супермаркетам работать через ФОПы - трудозатраты около 25 минут, 15 минут рассмотрение в комитете, 10 минут голосование в Раде.

В чём проблема ?


Царъ харошый, плохіє боярэ
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34828
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 15:44

  flyman написав:якраз супермаркети зловживають прикриттям під ФОПи.
Ви в чеки дивитеся, хто продає?

как раз маркеты на 100% охвачены РРО и безналичной оплатой. В чём проблема?
juristkostya
 
Повідомлень: 5497
З нами з: 08.12.13
Подякував: 0 раз.
Подякували: 1104 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 15:53

ФОП

  Shaman написав:походу дискуссия идет о разном видении, как крупный бизнес использует ФОП.
я говорю о след схеме - предприятие производит продукты питания, не суть важно какие. 20-30% идет в сети - это в белую, остальное - за нал, при этом часть нала как раз ЛЕГАЛИЗУЕТСЯ через ФОП - типа он купил и заплатил, а часть так и идет в черную - объем черных продаж может достигать до 70%. а все затраты, типа э/э вешают на производителя 100%.
если берем оборот 1 млрд/год - сколько нужно ФОПов? вот таких ФОП и пытаются отловить


Тобто, ви вже навіть не з торгівлею, а з виробниками боротись пропонуєте :)
Ну-ну..
sergey_sryvkin
Аватар користувача
 
Повідомлень: 2045
З нами з: 19.02.14
Подякував: 557 раз.
Подякували: 617 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 15:56

  juristkostya написав:
  flyman написав:якраз супермаркети зловживають прикриттям під ФОПи.
Ви в чеки дивитеся, хто продає?

как раз маркеты на 100% охвачены РРО и безналичной оплатой. В чём проблема?

проблема №1 це Долярчик, який зафігачив сюди офтоп РРО,
йому сказали, що в Польщі дають чеки і на базарі, і не жужу, це твоя проблема і твого кумира ... і понеслось
flyman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 34828
З нами з: 09.03.14
Подякував: 1580 раз.
Подякували: 2772 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 16:40

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  flyman написав:сказали, що в Польщі дають чеки і на базарі

А от тобі Акурт відповів, що в Туреччині на базарі ніхто не видає чеки!

Ну і ще раз для тебе і хто не в темі:
(З Вікіпедії)
РРО -
Реєстратор розрахункових операцій — термін в законодавстві України, що визначає фіскальний касовий апарат як засіб державного контролю за обігом безготівкових та готівкових коштів, обліком товарів, реєстрацією наданих послуг та розрахунковими операціями.
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 16:58

алгоритм для Держави

:D
  sergey_sryvkin написав:Тобто, ви вже навіть не з торгівлею, а з виробниками боротись пропонуєте :)
Ну-ну..
А може не треба ні з ким боротись?
Я б запропонував ,як основу-наступні дії
З кожної праски(я вже мовчу про телевізор) запустити наступне
Пункт№1 -Шановні Громадяни України які працюють найманими ,особливо ті які мають
а - вищу,середню технічну,або середньоспеціальну освіти
б - працюючи найманими не отримували субсидій від працедавця за виконану ними роботу
Спробуйте себе як Приватний підприємець на Єдиному податку ,адже Ви при цьому практично нічим не ризикуєте,бо
а - можете надавати як приватний підприємець ті послуги які Ви надавали як найманий
б - не втратите в оподаткуванні,ба більше навіть заробите ,
бо в діапазоні 4 800-400 000 грн/місяць - Ви все одно будете платити фіксовані податкові платежі
Пункт2 - для тих хто скористається пунктом№1 - не треба переживати ,у випадку коли 90% від тих хто скористався, на протязі 3-х років вирішать закінчити з приватним підприємництвом і повернеться до найманих працівників ,бо
а - 10% залишаться приватними підприємцями(тобто цим вони признають що можуть заробляти більше ніж заробляли в статусі найманого), так на хвилинку +10% від 10 млн сьогоднішніх найманих - це +1 млн (ріст в два рази) кількості Приватних Підприємців
б - 60% тих ,хто відмовиться від статусу приватного підприємця-швидше за все відмовиться з фразою
та махав я тим підприємництвом займатись , я краще найманим попрацюю-менінгітів менше-толку більше (тобто ця категорія до підприємців змінить своє ставлення з негативного до нейтрального або й позитивного)
в - 30% залишаться тими ким були до спроби-тобто в них і далі приватні підприємці-це бариги які над ними знущаються...

В мене є ще пункти 3 і 4...але їх я залишу для ознайомлення тієї політичної сили і лідера сили яким я симпатизую(така собі кішечка в мішечку)
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27414
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2942 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 18:23

  sergey_sryvkin написав:
  Shaman написав:походу дискуссия идет о разном видении, как крупный бизнес использует ФОП.
я говорю о след схеме - предприятие производит продукты питания, не суть важно какие. 20-30% идет в сети - это в белую, остальное - за нал, при этом часть нала как раз ЛЕГАЛИЗУЕТСЯ через ФОП - типа он купил и заплатил, а часть так и идет в черную - объем черных продаж может достигать до 70%. а все затраты, типа э/э вешают на производителя 100%.
если берем оборот 1 млрд/год - сколько нужно ФОПов? вот таких ФОП и пытаются отловить


Тобто, ви вже навіть не з торгівлею, а з виробниками боротись пропонуєте :)
Ну-ну..

За такою логікою, з тих виробників необхідно відмінити податок на прибуток і брати тільки з обороту (тут виходимо на ЄП вже для всіх, а не тільки для дрібних).
Тому, хто ніколи не займався підприємництвом, не зрозуміти, що найгірше в нашій системі не величина податків, а їх дебільне адміністрування, які весільні фотографи далі ускладнюють.
Були, наприклад, єдиноподатники скільки себе памятаю, платниками квартального ПДВ - відмінили в травні "з дати опублікуання". Яку здавати декларацію: за 2-й квартал (за логікою) чи за травень (за законом) не має офіційної відповіді навіть ДПС, яка також чекає розяснень. Основне, що зміст такого нововведення (крім "любов" законодавців до бухгалтерів -ЄП), незрозуміла.
Або ще одне: приходить лист з пенсійного, що необхідно уточнити індані одного з працівників за 2005 рік: по даним ДПІ одна буква у ПІБ відрізняється, хоч код 10-значний правильний. В нормальній країні роботодавець написав би лист-розяснення і внесли б зміни. У нас же потрібно писати заяву в ПФ з проханням(!) провести перевірку за цей період і вже за результатами перевірки подати уточнюючі дані по формі, яка вже років 10 не використовується.
Якщо б не завалялась в архіві копія паспорту цього працівника, яка доводила, що помилка була саме в даних ДПІ, мав би бухгалтер пару днів "веселого" життя на рівному місці.
L
 
Повідомлень: 484
З нами з: 19.05.08
Подякував: 4 раз.
Подякували: 143 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 22:26

ФОП

  sergey_sryvkin написав:
  Shaman написав:походу дискуссия идет о разном видении, как крупный бизнес использует ФОП.
я говорю о след схеме - предприятие производит продукты питания, не суть важно какие. 20-30% идет в сети - это в белую, остальное - за нал, при этом часть нала как раз ЛЕГАЛИЗУЕТСЯ через ФОП - типа он купил и заплатил, а часть так и идет в черную - объем черных продаж может достигать до 70%. а все затраты, типа э/э вешают на производителя 100%.
если берем оборот 1 млрд/год - сколько нужно ФОПов? вот таких ФОП и пытаются отловить


Тобто, ви вже навіть не з торгівлею, а з виробниками боротись пропонуєте :)
Ну-ну..


я ничего не предлагаю, я описываю ситуация, как она есть. крупный опт тоже прикрывается такими схемами
бороться пытаются налоговики - как умеют :mrgreen:

как вариант - чем больше будет POS терминалов и оплаты по-безналу - тем больше оборота будет выводится из тени - как здесь ратуют на форуме :D
долго, но надежно
Shaman
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5953
З нами з: 29.09.19
Подякував: 574 раз.
Подякували: 1397 раз.
 
Профіль
2
3
Повідомлення Додано: Нед 07 чер, 2020 22:49

  Shaman написав:я ничего не предлагаю, я описываю ситуация, как она есть. крупный опт тоже прикрывается такими схемами
бороться пытаются налоговики - как умеют


Но настоящему крупной опт никогда не будет заниматься такой ***** с какими-то десятками ФОпов. Как дилер компании с многомиллионными оборотами скажу - не берут ни копейки наличных, в принципе.
Существует обратная проблема как обезналичить наличные. Крупный опт зарабатывает на обороте, а не на опасных манипуляциях с десятками ФОПов.
Если есть уж какой-то крупный опт, склонный к извращениям, то на это есть всякие оффшорки, левые инвойсы и тд.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
  #<1 ... 1112131415 ... 29>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама