ФОП і РРО

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення питань про податки та систему оподаткування на фінансовому форумі Finance.UA - податковий кодекс, податки з доходів фізичних осіб, транспортний податок, ставки, види податків і зборів
  #<12345 ... 29>
Повідомлення Додано: П'ят 05 чер, 2020 21:18

ФОП

  pesikot написав:
  ruvex написав:
  Realist написав:Також ДУЖЕ важливо!!!, що у нас ПДВ на продукти харчування у розмірі 20% - це просто знущання над своїми громадянами. І всі мовчать. Нікому не має до цього діла.

"Моя хата скраю" - без сомнений переживет все формации.
Но раз в год даже палка стреляет.

Но что-то ваша палка не стреляет. Куда бы её не вставляли

Если удобнее в таком контексте, то особи почитающие палку неотъемлемой частью своей анатомии с ней и закончат. Думаю еще одна треть оценит сие, как инородный элемент.
ruvex
Аватар користувача
 
Повідомлень: 10980
З нами з: 03.11.08
Подякував: 855 раз.
Подякували: 2555 раз.
 
Профіль
1
6
2
Повідомлення Додано: Суб 06 чер, 2020 01:18

ФОП

  freeze написав:
  flyman написав:нал без контролю інакше ніяк,
чи не так?


Затраты на администрирование данного нововведения по затратам превышают пользу в виде налогов, которые собираются добавочно получить. ФОП не заплатит больше налогов, по крайней мере подавляющее большинство под 99 % из них с оборотом до 5 миллионов, потому что будет у ФОПа РРО - не будет- ФОП на той же первой и второй группы платят фиксированную сумму налога.
Что здесь непонятно ?

Или просто любопытства ради надо платить зарплату тысячам налоговикам и занимать десятки миллионов человеко-часов, чтобы вести кодировку каждого артикула в каждой лавочке, прилавке в селе или на базарчике.

Производитель/ продавци/ ремонтники касс аппаратов прибиль получат
Wisznia
 
Заблокований
Повідомлень: 45
З нами з: 23.02.18
Подякував: 0 раз.
Подякували: 5 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 чер, 2020 05:47

  freeze написав:Или просто любопытства ради надо платить зарплату тысячам налоговикам и занимать десятки миллионов человеко-часов, чтобы вести кодировку каждого артикула в каждой лавочке, прилавке в селе или на базарчике.

Предприятия из-за налоговой нагрузки и проблем закрываются, количество безработных растёт, вот их и пристраивают на администрирование налоговых новшеств :lol:
Амвросий
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3752
З нами з: 26.02.09
Подякував: 523 раз.
Подякували: 984 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 чер, 2020 07:28

Хіба ревуть воли, як ясла повні? ©

  flyman написав:
  Долярчик написав:flyman
Теж зайди сюди і розпитай ФОПів що і як? - і що не так з РРО?!
https://invite.viber.com/?g2=AQAmtT%2BC ... dgSKOubx7w
Там розтолкують тобі будь-яке питання про РРО!

ще раз, чому в Польщі є касові апарати на кожній точнці на ринку,
а в Україні це "зрада і ганьба"?

Про Китай вище писали, що там "касовий апарат у смартфоні"

От, Флаю, найшов для тебе ще один допис в Вайбер-групі, де пояснюють, чому мікроби... ой, мікропідприємці бояться РРО :roll:

Рро для продуктового магазину кінець. По перше, немає первинних на все, по друге, при розважці круп , цукру , печива і тд, завжди не вистачає. По третє, славнозвісна усушка, ковбаса, копченності, упаковка сосисок, сардель завжди мінус. По четверте, сроки, скільки з'їли самі, псписала, віддала пенсіонерами, бомжам, базарним цуцикам, невідомо. По п'яте, я передпенсійного віку, продавці трохи молодші, з державою у смартфоні дружби не буде, як у все це вникнути, не знаю. По шосте, бухгалтер мені в цьому не допоможе, у неї декілька підприємців, де взяти іншого, хіба на Марсі. Сьоме, покупці живуть в основному від пенсії до пенсії, або до зарплати, є робочі які взагалі беруть товар цілий місяць, а потім розраховуються, боржників на два листа у зошиті. Восьме, де взяти грошей, або брати кредит, або доїдати тільки списану ковбасу, економити, може, зберу за півроку. Зберу, поставлю Рро, перша перевірка штраф , до бабки не ходи. Дев'яте, штрафи, як у наглядової ради премії. Звідки у малих підприємців такі дурні гроші, при*** з влади? Так який мені смисл зачіпатися, якщо все очевидно. За 200 метрів він мого магазину АТБ, це треба було написати по перше, націнка мінімальна і даю в борг, тому ще не закрилася. Такі справи, просили написати про причини, чому малі підприємці не можуть поставили Рро, оце вам причини. Якщо хтось може переслати моє повідомлення на сайт народного обранця, будь ласка, не маю ноутбука. Буду вдячна
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 чер, 2020 08:21

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  Долярчик написав:Якщо хтось може переслати моє повідомлення на сайт народного обранця, будь ласка, не маю ноутбука. Буду вдячна
передайте уважаемой госпоже, что все как раз делается для того чтобы вытеснить её с рынка. Встречайте атб в каждом селе и безработицу 50% трудоспособного населения.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22663
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 06 чер, 2020 09:11

  vitaliian написав:
  Долярчик написав:Якщо хтось може переслати моє повідомлення на сайт народного обранця, будь ласка, не маю ноутбука. Буду вдячна
передайте уважаемой госпоже, что все как раз делается для того чтобы вытеснить её с рынка. Встречайте атб в каждом селе и безработицу 50% трудоспособного населения.

Та то всі ФОПи вкурсі, тому і бунтують/хочуть бунтувати!
А от Флаймани не розуміють, чому в ЕУропі, кожна бабця з села має РРО на сир/молоко, а наші торгують на тротуарі - без! :mrgreen:
Долярчик
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 9719
З нами з: 19.10.15
Подякував: 593 раз.
Подякували: 633 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 чер, 2020 10:02

Насчёт РРО. Если судить со стороны потребителя, то терминалы должны стоять везде. Лично мне доставляет дискомфорт то, что в парикмахерских и салонах поголовно нет терминалов, при этом есть карта с 12% кэшбэком на эти категории. Или рыбный магазин, хочу оплатить кредиткой, чтобы была отсрочка платежа на 2 месяца, но и там нет терминала. Поэтому я иду в АТБ и покупаю рыбу там, а не в рыбном, только из-за отсутствия терминала. И кто им виноват, что они не могут поставить терминал, тогда бы я ходил за рыбой в рыбный, а не в АТБ, приносил бы прибыль в их магазин. Так что пусть идут эти хитросделанные и вечно жалующиеся предприниматели куда подальше, если не могут организовать нормальный сервис. Не можешь - уйди, пусть другие работают, кто может и хочет. А то когда читаешь эти душераздирающие истории, аж плакать хочется, какие они все бедные и несчастные.
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3034
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3617 раз.
Подякували: 5875 раз.
 
Профіль
38
19
38
Повідомлення Додано: Суб 06 чер, 2020 10:06

Re: Валютный рынок в контексте ДС

  Striker написав:при этом есть карта с 12% кэшбэком на эти категории

Кто компенсируют банку этот кэшбек?
varlo
 
Повідомлень: 6367
З нами з: 11.04.12
Подякував: 352 раз.
Подякували: 804 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 06 чер, 2020 10:08

ФОП

  varlo написав:
  Striker написав:при этом есть карта с 12% кэшбэком на эти категории

Кто компенсируют банку этот кэшбек?

А кто компенсирует банку затраты на привлечение, маркетинг и рекламу?
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Суб 06 чер, 2020 10:09

  varlo написав:
  Striker написав:при этом есть карта с 12% кэшбэком на эти категории

Кто компенсируют банку этот кэшбек?

Не знаю и знать не хочу, мне, потребителю, это совсем неинтересно. Если банк предоставляет такую возможность, то я хочу ней пользоваться. Но из-за отсутствия РРО такой возможности пользоваться ней нет.
Striker
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Повідомлень: 3034
З нами з: 15.02.20
Подякував: 3617 раз.
Подякували: 5875 раз.
 
Профіль
38
19
38
  #<12345 ... 29>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама