1 серпня податкова запускає "касові апарати в...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
Повідомлення Додано: П'ят 31 лип, 2020 12:34

1 серпня податкова запускає "касові апарати в...

Пропонуємо до обговорення:
З 1 серпня 2020 року впроваджується застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій.

Дивися повний текст 1 серпня податкова запускає \"касові апарати в смартфоні\": етапи запровадження, штрафи, кешбек.
R2
Аватар користувача
Робот новин
 
Повідомлень: 99899
З нами з: 14.05.04
Подякував: 0 раз.
Подякували: 150 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 лип, 2020 14:09

  p_a_l написав:Вангую. Появятся сайты-базы со списками телефонов стукачей.

Из-за таких, как вы, Украина всегда будет в деpьме. Не хочешь работать честно - закройся и найди НОРМАЛЬНУЮ работу.
freelanc
 
Повідомлень: 189
З нами з: 04.11.18
Подякував: 2 раз.
Подякували: 11 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 лип, 2020 14:51

Мне вот все равно непонятно. Если я фоп 3тья группа, работаю только с юриками по безналу. Они платят когда им удобно, то мне надо постоянно сидеть в интернет банке и смотреть когда зашла оплата и тут же чек выбивать. А если я в отпуске или недай Бог в больнице
PUnder
 
Повідомлень: 1353
З нами з: 02.08.09
Подякував: 41 раз.
Подякували: 180 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 лип, 2020 15:49

  PUnder написав:Мне вот все равно непонятно. Если я фоп 3тья группа, работаю только с юриками по безналу. Они платят когда им удобно, то мне надо постоянно сидеть в интернет банке и смотреть когда зашла оплата и тут же чек выбивать. А если я в отпуске или недай Бог в больнице

написанно же в новости:
РРО є не обов’язковим при продажу продукції власного виробництва:
у разі здійснення розрахунків виключно у безготівковій формі — шляхом переказу коштів із розрахункового рахунку на розрахунковий рахунок через банк або шляхом безпосереднього внесення коштів через касу банку.
_hunter
 
Повідомлень: 7825
З нами з: 22.03.15
Подякував: 15 раз.
Подякували: 484 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: П'ят 31 лип, 2020 16:18

  freelanc написав:
  p_a_l написав:Вангую. Появятся сайты-базы со списками телефонов стукачей.

Из-за таких, как вы, Украина всегда будет в деpьме. Не хочешь работать честно - закройся и найди НОРМАЛЬНУЮ работу.

Из-за таких как вы, честные предприниматели уйдут в тень от этого геморроя.
Я оплачиваю налоги на месяц вперед. К тому же у меня собственное производство, могу и без рро. Но скоро загонят всех.
Украина всегда будет в дерьме и от оплаты налогов это не зависит. Чтобы было чисто, не нужно мусорить. Чтобы было богато, не нужно воровать.
Вы наверно еще наивный и с системой не сталкивались. Попробуйте сходить в туалет, но перед походом по закону вы сначала пойдите в магаз и прикупите разовую туалетную бумагу на один сеанс. Законодателю все равно что вы в любую минуту можете в штаны накласть. Главное чтобы вовремя покупали бумагу и на один раз. А если не дотерпите и в штаны наложите, то штраф, без бумаги тоже штраф.
Это по вашему честно или как в дерьме?
Востаннє редагувалось p_a_l в П'ят 31 лип, 2020 16:28, всього редагувалось 4 разів.
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 лип, 2020 16:21

  _hunter написав:
  PUnder написав:Мне вот все равно непонятно. Если я фоп 3тья группа, работаю только с юриками по безналу. Они платят когда им удобно, то мне надо постоянно сидеть в интернет банке и смотреть когда зашла оплата и тут же чек выбивать. А если я в отпуске или недай Бог в больнице

написанно же в новости:
РРО є не обов’язковим при продажу продукції власного виробництва:
у разі здійснення розрахунків виключно у безготівковій формі — шляхом переказу коштів із розрахункового рахунку на розрахунковий рахунок через банк або шляхом безпосереднього внесення коштів через касу банку.

В статье написано что типа обязательно. НЕ - забыли написать в русском варианте. :D
p_a_l
 
Повідомлень: 4090
З нами з: 15.02.11
Подякував: 48 раз.
Подякували: 801 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 31 лип, 2020 23:09

  PUnder написав:Мне вот все равно непонятно. Если я фоп 3тья группа, работаю только с юриками по безналу. Они платят когда им удобно, то мне надо постоянно сидеть в интернет банке и смотреть когда зашла оплата и тут же чек выбивать. А если я в отпуске или недай Бог в больнице


Если исключительно с юриками и исключительно по безналу, тогда РРО не нужен.
freeze
4
Форумчанин року
 
Повідомлень: 20523
З нами з: 02.07.14
Подякував: 4789 раз.
Подякували: 7757 раз.
 
Профіль
9
23
5
1
Повідомлення Додано: Суб 01 сер, 2020 07:35

Приложение от налоговой как обычно будет карявое и глючное. А Дубилет ещё и доплатит чтобы оно не работало так как бесплатное и сможет спокойно продавать своё платное.
Ratatui
Аватар користувача
 
Повідомлень: 7922
З нами з: 30.11.12
Подякував: 119 раз.
Подякували: 737 раз.
 
Профіль
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
22 2188
Переглянути останнє повідомлення
Сер 24 кві, 2024 15:09
moveton
1 269
Переглянути останнє повідомлення
Чет 04 кві, 2024 14:53
Ірина_
1 324
Переглянути останнє повідомлення
Сер 07 лют, 2024 19:14
artemgordiev1989
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама