Субсидія - тепер теж дохід: правила призначення...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<12
Повідомлення Додано: Чет 06 сер, 2020 23:19

  Амвросий написав:
  budivelnik написав:Труси-хрестик...
1 Податки це затрати
2 Податки у вартості газу становлять 80%
3 Якщо затрати збільшуються - прибуток зменшується.
Если вычесть пенсии, то большая часть оставшихся налогов идет на закупки у олигархов по десятикратной цене. Зеленый тариф и закрытие АЭС в пользу угольным станциям загрязняющим экологию напомнить?
А налоги 80% - это вообще абсурд.
В сумме налоги не должны превышать более 10%
Абсурд це популізм
1 Алкоголь-тютюн = 80% податки ( Акциз+ПДВ з цих товарів 30 млрд грн в рік)
2 Газ = 80% податки (Нафтогаз в Бюджет 120 млрд в рік),субсидії=40 млрд в рік,таким чином чисті податки з газу=80 млрд в рік

Таким чином те що сплатили алко+тютюно залежні+ податки з газу=45% Пенсійного фонду , ще 55% забезпечують податки по ЄСВ
Ви виступаєте за те щоб пенсіонери отримали в два рази нижчу пенсію?
Чи за те щоб ЄСВ збільшили в 2 рази?
І що краще
Непрямі податки на газ ,які платять навіть ті хитровимахані які офіційно не працюють але живуть в хоромах
Чи прямі податки на зарплату ( які взагалі не платять ті хто в тіні)?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 06 сер, 2020 23:37

  budivelnik написав:Абсурд це популізм
1 Алкоголь-тютюн = 80% податки ( Акциз+ПДВ з цих товарів 30 млрд грн в рік)


я впринципе не против того, чтобі алкоголь и тютюн обкладывали такими зверскими налогами. Это не товар первой необходимости, а наоборот вредные товары.

  budivelnik написав:2 Газ = 80% податки (Нафтогаз в Бюджет 120 млрд в рік),субсидії=40 млрд в рік,таким чином чисті податки з газу=80 млрд в рік


а вот газ - это энергоресурс, цена которого заложена во все товары и продукты. Поэтому обкладывать газ такими космическими налогами - это преднамеренное зло.

  budivelnik написав:Таким чином те що сплатили алко+тютюно залежні+ податки з газу=45% Пенсійного фонду , ще 55% забезпечують податки по ЄСВ
Ви виступаєте за те щоб пенсіонери отримали в два рази нижчу пенсію?
Чи за те щоб ЄСВ збільшили в 2 рази?


Это уже манипуляция и ваша попытка ввести в заблуждение. И вот почему.

Госбюджет Украины на 2020 - 1'095'580.4 млн.грн
Бюджет ПФ Украины 2020 - 172'576 млн.грн

Итого - выплата пенсий составляет всего 172576/1095580.4 = 15% от собираемых налогов.

Поэтому сказки про то, что пенсии якобы пожирают все собираемые налоги, рассказывать не нужно. :)
Амвросий
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3752
З нами з: 26.02.09
Подякував: 523 раз.
Подякували: 984 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 06 сер, 2020 23:53

  Амвросий написав:
  budivelnik написав:Абсурд це популізм
1 Алкоголь-тютюн = 80% податки ( Акциз+ПДВ з цих товарів 30 млрд грн в рік)
я впринципе не против того, чтобі алкоголь и тютюн обкладывали такими зверскими налогами. Это не товар первой необходимости, а наоборот вредные товары.
  budivelnik написав:2 Газ = 80% податки (Нафтогаз в Бюджет 120 млрд в рік),субсидії=40 млрд в рік,таким чином чисті податки з газу=80 млрд в рік
а вот газ - это энергоресурс, цена которого заложена во все товары и продукты. Поэтому обкладывать газ такими космическими налогами - это преднамеренное зло.

Є 19 млн домогосподарств , в яких живе 25 млн працездатного віку, з яких офіційно працює 12 млн...
Питання
А як хоч трошки навантажити тих хто доходи отримує - а податки не платить?
От і знайшли рішення
1000 м3 на одне домогосподарство ( в середньому) в якому проживає один не платник = 7000 грн в рік додлаткового невидимого податку
А працюючі офіційно - захишені зменшенням ЄСВ, грубо газом змусили халявщиків оплачувати пенсії їх же батькам...
  Амвросий написав:
  budivelnik написав:Таким чином те що сплатили алко+тютюно залежні+ податки з газу=45% Пенсійного фонду , ще 55% забезпечують податки по ЄСВ
Ви виступаєте за те щоб пенсіонери отримали в два рази нижчу пенсію?
Чи за те щоб ЄСВ збільшили в 2 рази?
Это уже манипуляция и ваша попытка ввести в заблуждение. И вот почему.

Госбюджет Украины на 2020 - 1'095'580.4 млн.грн
Бюджет ПФ Украины 2020 - 172'576 млн.грн

Итого - выплата пенсий составляет всего 172576/1095580.4 = 15% от собираемых налогов.

Поэтому сказки про то, что пенсии якобы пожирают все собираемые налоги, рассказывать не нужно. :)
Є брехня
Є нагла брехня
А є маразм.
1 Можна глянути Бюджет 2019 року для Пенсійного фонду
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/14-2019-%D0%BF#Text
Власні доходи - 245 798 622,7 грн
....
Дотації з Бюджету України - 181 683 182,2
....
Усього доходів - 438 916 473,7
.....
Усього видатків - 438 516 874,6
2 Можна перевірити на пальцях
https://www.pfu.gov.ua/1617635-chyselnist-pensioneriv-ta-serednij-rozmir-yih-pensij-stanom-na-01-04-2019/
Станом на 01 квітня 2019 року на обліку в органах Пенсійного фонду України перебувало 11,4 млн пенсіонерів, середній розмір їх пенсії становив 2899,04 гривень
11,4 млн * 12 місяців * 2899 грн=396583 млн грн

Тепер розумієте де в два рази помилились?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 07 сер, 2020 00:06

  budivelnik написав:Є 19 млн домогосподарств , в яких живе 25 млн працездатного віку, з яких офіційно працює 12 млн...
Питання
А як хоч трошки навантажити тих хто доходи отримує - а податки не платить?
От і знайшли рішення
1000 м3 на одне домогосподарство ( в середньому) в якому проживає один не платник = 7000 грн в рік додлаткового невидимого податку


Тоесть вы считаете это нормальным - таким способом обкладывать налогами тех, кто доходов вообще не получает? Я знаю таких людей, которые доходов вообще не получают (ни официально, ни неофициально), но вынуждены платить подобные налоги.

Тогда почему-бы и вас не обкладывать налогом в 10 раз большим, чем все ваши доходы? Это будет честно, вы ведь за это выступаете и поддерживаете налоги, которые многократно превышают доход? Я вас правильно понял?

Вас не смущает что 80% населения сидит на субсидиях и льготах, ктото при этом получает огромные доходы за счет высоких цен. А тот кто работает, оплачивает эти огромные цены не только за себя, но и за остальных в виде налогов? Как следствие, те кто ещё как-то работает вынуждены тянуть на себе постоянно увеличивающийся груз расходов за тех кто не работает или оформлен на рабскую пайку с субсидией. Это нормально по вашему?


Вас конечно подобная система может устраивать, но долго так продолжаться не может. Когда куча людей сидит на субсидиях, а те кто реально работает вынуждены тянуть неподъёмную ношу, обеспечивая не только себя, но и всех остальных. Которых становится все больше и больше.

В медицине такое есть - если человек повредил одну ногу, то на вторую ногу нагрузка увеличивается и если поврежденную ногу восстановить не удалось, то оставшаяся от большой нагрузки тоже начинает выходить из строя. Также и со всеми другими органами, если увеличить нагрузку выше нормы, то орган просто быстро выходит из строя.

Если вы считаете что это нормально, когда большая часть населения сидит на субсидиях, а остальные вынуждены вкалывать, чтобы прокормить и себя и тех кто на субсидиях. И заплатить завышенные тарифы для повышения доходов олигарха. То я вас огорчу - долго так не будет. Скоро тех кто работает не станет. Они вымрут как мамонты. И такие как вы, которые привыкли сидеть на субсидиях, останетесь без субсидий. Это время наступит. Но тогда уже исправить что либо не получится. Работы просто не будет. Все производства разбегутся в другие страны.

А олигархи которые все это время получали суперприбыли за счет субсидий и которых вы защищаете, они просто выведут все свои деньги за границу. И поминай как звали.
Амвросий
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3752
З нами з: 26.02.09
Подякував: 523 раз.
Подякували: 984 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Суб 08 сер, 2020 00:14

  Амвросий написав:Я знаю таких людей, которые доходов вообще не получают (ни официально, ни неофициально), но вынуждены платить подобные налоги.
А що -так можна було..???? :mrgreen:
Класна ідея.
А можна я нею скористаюсь?
Зараз працюючи я плачу 1000 грн/день різних податків і при цьому я й барига і як тільки мене тут не обзивали....
А виявляється
1 Якщо продам все з допомогою чого зараз заробляю собі і на податки , звільню десяток людей з роботи
2 Після цього куплю дачку під Одессою і квартирку на Хрещатику+ який небуть Порш з двигуном в 4,8 літра.....стану безробітним
3 Після цього буду писати на форумі що амбросій мені казав що це нормально і хай оплатять мені квартиру-паливо на машину ну і хавчик з одягом...

Правильно я зрозумів вашу позицію?
А то я як останній лох податки плачу. :mrgreen: і на субсидії не претендую+закликаю всіх хто халявщик -не чекати подачок.а самому про себе подбати.
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 07:02

  budivelnik написав:3 Після цього буду писати на форумі що амбросій мені казав що це нормально і хай оплатять мені квартиру-паливо на машину ну і хавчик з одягом...

Правильно я зрозумів вашу позицію?


Неправильно вы поняли. Вот распродали все, заплатили налоги, а вам говорят - платите ещё раз, вы ведь не работаете, значит скрываете доходы, а отже - платить коммуналку в 10 раз дороже. Платите ещё раз все с тех-же заработанных накоплений с которых вы уже уплатили все налоги. Платите и за себя, и за того парня и дайте супердоход олигарху-монополисту.

Вот то что вы продвигаете и поддерживаете.

По вашему тот кто честно заработал свои деньги и уплатил все налоги, должен платить завышенную в 10 раз коммуналку, причем не только за себя, но и за других парней, которые не работают и сосут пособия и субсидии из бюджета?
Востаннє редагувалось Амвросий в Нед 09 сер, 2020 08:09, всього редагувалось 6 разів.
Амвросий
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3752
З нами з: 26.02.09
Подякував: 523 раз.
Подякували: 984 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 07:27

  budivelnik написав:А то я як останній лох податки плачу. :mrgreen: і на субсидії не претендую+закликаю всіх хто халявщик -не чекати подачок.а самому про себе подбати.


вы же выше вроде расхваливали завышенные в 10 раз тарифы на коммунальные услуги и газ с субсидиями, которые платят за счет высоких налогов. Какая-то непоследовательная у вас точка зрения.

Вы уж определитесь, вы за свободный рынок и за то чтобы каждый сам себе зарабатывал? Или вы за монополию олигархов, огромные налоги тем кто работает и субсидии тем кто не работает?

Если вы за то чтобы каждый сам себе зарабатывал и сам себя обеспечивал, то вам не нужны ни субсидии, ни высокие налоги. И завышенные в 10 раз тарифы на коммуналку и газ поддерживаемые субсидиями, вам тоже ни к чему.
Амвросий
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 3752
З нами з: 26.02.09
Подякував: 523 раз.
Подякували: 984 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 09 сер, 2020 10:04

Re: Субсидія - тепер теж дохід: правила призначення...

  Амвросий написав:вы за монополию олигархов, огромные налоги тем кто работает и субсидии тем кто не работает?
Олігархи і субсидії - це різні речі
Як вже писав
1 Для працюючих знизили ЄСВ
2 Для всіх підняли тарифи
3 Підняття тарифів дозволило залучити в Бюджет 120 млрд ,з яких 40 млрд повернули у вигляді дотацій тим хто не має доходів по обєктивним причинам,або пенсіонерам з низькими доходами.

Таким чином
Завищені тарифи платять ті хто повинен працювати ( і в 99% працює) але при цьому не платить податків.
Тому
Я двома руками за те ,щоб офіційно працюючих підбадьорили (зменшили ЄСВ) ,шлангів і халявщиків-наказали - підвищенням тарифів.

Де тут олігархи в привязці до тарифів,якщо 80% тарифу йде в Бюджет?
budivelnik
Аватар користувача
 
Повідомлень: 27355
З нами з: 15.01.09
Подякував: 278 раз.
Подякували: 2941 раз.
 
Профіль
1
  #<12
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 247
Переглянути останнє повідомлення
Вів 09 кві, 2024 21:54
tolja3334
2 448
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 кві, 2024 15:36
Дюрі-бачі
1 302
Переглянути останнє повідомлення
Сер 21 лют, 2024 17:22
Ірина_
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама