Політична ситуація в Білорусі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
  #<1 ... 143144145146147 ... 150>
Повідомлення Додано: Сер 28 жов, 2020 15:03

  jj1981ua написав:короче, рЭволюция все. несите новую.

"Класична революція" вже закінчилась, але народ незадоволений. Зміна влади може відбутися за рік, за два.
Зараз вони ніби бастують, але яка реальна масовість забастовок важко сказати, бо СМІ дуже перебільшують все.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 15 лис, 2020 21:11

Хз, что это за блогир, но видос показался интересным:

А што такое? Еўропа не спадабалася?

А, змагары? Чего носы повесили — вы ж ради этого на Бацьку тявкали. Предлагали же вам на Украину полюбоваться, но у вас же «другое», латвийского разлива. Жрите теперь, подонки, не обляпайтесь.

https://t.me/montyan/2722
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Пон 23 лис, 2020 21:10

Привет от беларусов Путину: сторонников союза с Россией за месяц стало на 11% меньше!
Білорусь один в один повторює шлях України.

Нагадаю, що після здачі Вірменії, у Росії фактично залишився ОДИН союзник - Білорусь. І то цей союз тримається виключно на Лукашенко. Впаде Лукашенко, можливо і кінець "союзу".
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Пон 23 лис, 2020 21:42

  andrijk777 написав:Привет от беларусов Путину: сторонников союза с Россией за месяц стало на 11% меньше!
Білорусь один в один повторює шлях України.

Нагадаю, що після здачі Вірменії, у Росії фактично залишився ОДИН союзник - Білорусь. І то цей союз тримається виключно на Лукашенко. Впаде Лукашенко, можливо і кінець "союзу".

Також можливо, що це тільки початок нового Союзу. Гарненько забутого старого на нових природніх засадах.
Життя триває.
пс. ссср тут скраю, тінню. як частина нашої Історії.
імхо. якщо Лукашенко втримається, тим гірше для *союзної* федерації.
bevzaalex
 
Повідомлень: 2370
З нами з: 28.09.09
Подякував: 2419 раз.
Подякували: 205 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 лис, 2020 15:48

  bevzaalex написав:
  andrijk777 написав:Привет от беларусов Путину: сторонников союза с Россией за месяц стало на 11% меньше!
Білорусь один в один повторює шлях України.

Нагадаю, що після здачі Вірменії, у Росії фактично залишився ОДИН союзник - Білорусь. І то цей союз тримається виключно на Лукашенко. Впаде Лукашенко, можливо і кінець "союзу".

Також можливо, що це тільки початок нового Союзу. Гарненько забутого старого на нових природніх засадах.
Життя триває.
пс. ссср тут скраю, тінню. як частина нашої Історії.
імхо. якщо Лукашенко втримається, тим гірше для *союзної* федерації.

Со времен Александра III у России всегда было всего 2 союзника, и лишь сравнительно недавно их стало 3 - и все.
Волгарь
 
Повідомлень: 7737
З нами з: 12.10.12
Подякував: 22 раз.
Подякували: 771 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 24 лис, 2020 17:29

  Волгарь написав:Со времен Александра III у России всегда было всего 2 союзника, и лишь сравнительно недавно их стало 3 - и все.

За часів Александрів Росія громила усіх направо і наліво, але ті часи вже минули.
Сьогодні маленький Азербайджан збиває російський гелікоптер на території союзника Росії, а Росія тихенько сидить і мовчить.
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 лис, 2020 16:05

Re: Політична ситуація в Білорусі

Лукашенко пообещал не быть президентом после принятия новой Конституции

Президент Белоруссии Александр Лукашенко заявил, что не будет президентом, когда в стране будет принята новая Конституция.

«Никакую Конституцию я под себя не делаю. С новой Конституцией я уже с вами президентом работать не буду. Поэтому успокойтесь, спокойно это переносите», — приводит его слова Tut.by.

Он добавил, что не допустит, «чтобы, принимая новую Конституцию, кто-то сфальшивил или потом выборы по новой Конституции кто-то сфабриковал». «Даже если буду знать, что это будет не то, что я хочу. Почему? Потому что белорусский народ должен пройти то, что он должен пройти. Лучше сейчас, без войны, хуже, если нам эту войну подкинут», — сказал белорусской президент.

Лукашенко еще в июне говорил, что работа по поправкам в основной закон ведется. Исправления будут «решительные», обещал он.

Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/politics/27/11/2020/ ... 45438f4861
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 лис, 2020 18:24

  lapay написав:Лукашенко пообещал не быть президентом после принятия новой Конституции

Президент Белоруссии Александр Лукашенко заявил, что не будет президентом, когда в стране будет принята новая Конституция.

Хтось ще вірить Лукашенко? Я думаю таких наївних мало. :D :D
andrijk777
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5206
З нами з: 11.11.14
Подякував: 190 раз.
Подякували: 285 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 лис, 2020 19:40

Re: Політична ситуація в Білорусі

  andrijk777 написав:Хтось ще вірить Лукашенко? Я думаю таких наївних мало

Ну, він же не казав, що не буде президентом за новою Конституцією, а тільки те, що перестане бути, коли відмінять стару. Тобто - як тільки приймають нову Конституцію - він йде на нові вибори, що цілком логічно.
Тому будуть її розробляти довго і нудно, якраз на наступні чергові вибори. :)
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 27 лис, 2020 19:50

Re: Політична ситуація в Білорусі

lapay написав:Лукашенко пообещал не быть президентом после принятия новой Конституции

Президент Белоруссии Александр Лукашенко заявил, что не будет президентом, когда в стране будет принята новая Конституция.

«Никакую Конституцию я под себя не делаю. С новой Конституцией я уже с вами президентом работать не буду. Поэтому успокойтесь, спокойно это переносите», — приводит его слова Tut.by.

Он добавил, что не допустит, «чтобы, принимая новую Конституцию, кто-то сфальшивил или потом выборы по новой Конституции кто-то сфабриковал». «Даже если буду знать, что это будет не то, что я хочу. Почему? Потому что белорусский народ должен пройти то, что он должен пройти. Лучше сейчас, без войны, хуже, если нам эту войну подкинут», — сказал белорусской президент.

Лукашенко еще в июне говорил, что работа по поправкам в основной закон ведется. Исправления будут «решительные», обещал он.

Подробнее на РБК:
https://www.rbc.ru/politics/27/11/2020/ ... 45438f4861
Можливо, Лукашенко зрозумів, що гнути своє - рано чи пізно це погано закінчиться, то ж таким чином він може зберегти лице і гідно піти, не через заворушення. Але це у випадку, що дійсно будуть нові вибори з новою Конституцією і він не братиме в них участь. Якщо ж він спробує просто повторити попередні вибори, і легітимізувати себе типу "білоруський народ знову так вирішив", то він геть поїхав.
Faceless
Аватар користувача
Модератор
 
Повідомлень: 34781
З нами з: 24.01.12
Подякував: 1443 раз.
Подякували: 7973 раз.
 
Профіль
4
7
3
  #<1 ... 143144145146147 ... 150>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: TUR і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
78370 10530151
Переглянути останнє повідомлення
Вів 23 кві, 2024 13:51
whois2010
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама