PaySend - ліміти при переказі

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
ФінТех, Міжнародні платіжні системи, Пластикові картки Visa, MasterCard, American Express, обмін та переказ грошей, еквайрінг та прийом платежів. Електронні грошові системи PayPal, WebMoney, Яндекс-Деньги, РБК-money питання придбання тощо.
Повідомлення Додано: Сер 16 вер, 2020 19:26

PaySend - ліміти при переказі

На які ліміти потрібно орієнтуватися, щоб не виникало запитань при отриманні переказу через https://paysend.com/ : до 5к грн, до 15к грн, до 30к грн? Я так розумію, що переказ йде від імені сервісу, тому при виникненні питань буде проблематично пред'явити якісь адекватні документи.
klug
 
Повідомлень: 8406
З нами з: 18.08.14
Подякував: 355 раз.
Подякували: 1180 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 16 вер, 2020 19:48

Re: PaySend - ліміти при переказі

As a certified financial institution Paysend complies with all applicable local anti-money laundering regulations. Based on this you can send up to £800, €1,000 or $1,000 per 6-month period without providing any additional documentation. These limits can be increased upon submission of the required documents including (but not limited to) a proof of ID and a proof of address. You can apply to increase your limits through your online account with us by submitting your documents in the required format to our Customer Support service for review. Once your documents have been approved you can start sending larger amounts.

Как и многие другие похожие сервисы они очень ограничены в плане пересылки: это или небольшие суммы на "поесть" или разовые чуть бОльшие переводы.
vitaliy_berdinskikh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4863
З нами з: 06.08.19
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 16 вер, 2020 20:29

1) мене дійсно цікавить разово і невелика сума (до €1000);
2) ліміти зі сторони сервісу я знайшов, мене цікавить під які ліміти зі сторони банку потрапляє ця операція при зарахуванні на картку, щоб зрозуміти чи потрібно дробити такий переказ.
klug
 
Повідомлень: 8406
З нами з: 18.08.14
Подякував: 355 раз.
Подякували: 1180 раз.
 
Профіль
3
Повідомлення Додано: Сер 16 вер, 2020 20:40

klug, около 1к EUR/USD я бы заводил одним куском
Как раз дробление может вызвать вопросы, типа "систематической профессиональной деятельности"

Категорически НЕ рекомендую приват.
Знакомую за пару переводов из-за бугра (в сумме около 1к USD) заколебали "мониторить".
Эксим "тупых вопросов" в аналогичной ситуации не задавал (к примеру)
Вкладчик1234
Аватар користувача
Форумчанин року
 
Заблокований
Повідомлень: 16230
З нами з: 18.04.15
Подякував: 9350 раз.
Подякували: 4481 раз.
 
Профіль
3
2
3
Повідомлення Додано: Сер 16 вер, 2020 21:02

  klug написав: мене цікавить під які ліміти зі сторони банку потрапляє ця операція при зарахуванні на картку, щоб зрозуміти чи потрібно дробити такий переказ.

Для банка это будет выглядеть скорей всего как peer-2-peer перевод, тоесть информации об отправителе скорей всего у него не будет.

Скорей всего у каждого банка тут свои границы дозволенного которые к тому же могут быть разные для разных клиентов. Я к примеру гонял между (украинскими) картами и несколько десятков тысяч, а вот недавно читал отзыв человека которому заблокировали счёт за перевод 1000. Очень сложно тут не то что найти официальные лимиты, вообще понять как же оно работает. Увы. :roll:
vitaliy_berdinskikh
Аватар користувача
 
Повідомлень: 4863
З нами з: 06.08.19
Подякував: 1099 раз.
Подякували: 642 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Вів 16 лис, 2021 11:23

  Вкладчик1234 написав:klug, около 1к EUR/USD я бы заводил одним куском
Как раз дробление может вызвать вопросы, типа "систематической профессиональной деятельности"

Категорически НЕ рекомендую приват.
Знакомую за пару переводов из-за бугра (в сумме около 1к USD) заколебали "мониторить".
Эксим "тупых вопросов" в аналогичной ситуации не задавал (к примеру)

Спасибо, а что можете сказать о Моно, Альфе или ПУМБе? Есть еще todo, куда лучше принимать?
pharus
Аватар користувача
 
Повідомлень: 1137
З нами з: 05.12.08
Подякував: 2996 раз.
Подякували: 130 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Нед 03 лип, 2022 17:11

А по TransferGo есть подобная инф-я?
Лимиты (разово, в месяц) на переводы из-за кордона, шобы не было лишних вопросов у самого TransferGo и нашего принимающего банка.
Amethyst
Аватар користувача
 
Повідомлень: 5214
З нами з: 05.05.21
Подякував: 400 раз.
Подякували: 990 раз.
 
Профіль
1
9
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама