Іпотеку СПЛАЧУЮТЬ ЗА ВАС орендарі, а Ви - кайфуєте!

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Ринок нерухомості. Ціни на квартири та земельні ділянки, аналітика, прогнози. Купівля та продаж нерухомості, оренда квартир та офісів, пропозиції комерційної нерухомості. Ріелтори та агентства нерухомості в Україні
  #<1 ... 112113114115>
Повідомлення Додано: Нед 06 лют, 2022 21:02

Re: Іпотеку СПЛАЧУЮТЬ ЗА ВАС орендарі, а Ви - кайфуєте!

  Успіх написав:Просто, дивлячись ютуб-ролики російських "кіосаків")) - то там можуть зробити перший внесок лише 10%(а моментами, то і кредитними внести перший внесок :mrgreen: ) - але далі, в них все гарно виходить, виходить, що повністю оренда перекриває платіжки по іпотеці, а в деяких випадках - то і зверху ще трохи залишається!
скажу коротко - саме те що я процитував працює реально сьогодні в Україні, зараз в цю хвилину.але Можливо перший внесок буде побільше, бо сама іпотека бралась рік тому + -
yama
 
Повідомлень: 4713
З нами з: 12.08.17
Подякував: 8978 раз.
Подякували: 1049 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Нед 06 лют, 2022 21:04

  Ромасик написав:
  Успіх написав:якщо вони однуху розбивають на 2 студії, чи двокімнатну - на 4 студії, - і виходить,
а если еще туда шлюх загнать :idea:
если внести 90%, то еще лучше перекрылось бы.

вы очень близки к сути , обычно не надо загонять - они сами ! находят и сами орендуют ! :oops: :wink:

Готовая рабочая бизнес схема для Долярчика - БЕСПЛАНТО поделился ! профит хороший , работает прямо сейчас в эти минуты в Украине :!:


P.S. смотрим выпуск Эквадор - "мир на изнанку"
yama
 
Повідомлень: 4713
З нами з: 12.08.17
Подякував: 8978 раз.
Подякували: 1049 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 12 лют, 2022 14:12

  yama написав:
  Ромасик написав:
  Успіх написав:якщо вони однуху розбивають на 2 студії, чи двокімнатну - на 4 студії, - і виходить,
а если еще туда шлюх загнать :idea:
если внести 90%, то еще лучше перекрылось бы.

вы очень близки к сути , обычно не надо загонять - они сами ! находят и сами орендуют ! :oops: :wink:

Готовая рабочая бизнес схема для Долярчика - БЕСПЛАНТО поделился ! профит хороший , работает прямо сейчас в эти минуты в Украине :!:


P.S. смотрим выпуск Эквадор - "мир на изнанку"

Щось я тут нічого не побачив НОВОГО? :roll:
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6131
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 893 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 12 лют, 2022 14:14

Re: Іпотеку СПЛАЧУЮТЬ ЗА ВАС орендарі, а Ви - кайфуєте!

Знайдете аналогічний контент в Україні - діліться! ;)
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6131
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 893 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Сер 16 лют, 2022 10:37

  Долярчик написав:
  vitaliian написав:
  Долярчик написав:Такссссс, то щоб не схопити лося через 1,5р. - потрібно продати того смарта хоча б на 80 000 дорожче! - тобто за 530 000 :)
(це, якщо рахувати теперішні %-ві ставки по депо і складний % по них)
Але бетон - то інвестиція вдовгу!
Тож, через 1,5р. Долярчик захоче вийти лише в одному випадку - якщо ціна на смарт буде 600+! і курс(+/-1грн) такий, як зараз!
А так, то вдарю ремонт і велкам у світ лендлордів! :D
- це вже буде, як частина майбутнього ПФ, або дітям "на стар життя"!

Впервые в жизни с вами согласен как только видите достойный проффит сливайте недвижимость без эмоций а-ля какие красивые у вас обои на балконе, только проффит учитывайте в долларах или евро или в золоте, 80к в гривне могут быть вашим убытком при курсе 30 и выше.

Все то так, але ще може бути такий нюанс - що свій смарт, куплений пА 16 000, через 1,5р. можу скинути пА 22-23К - але, ЦІКАВИХ варіантів перекинутись в інший бетон - не буде!
Що тоді? Скидати і тримати в долярах/євро?
Знову в паперових грошах?

Там треба буде теж добре думати, навіть, якщо можна буде скинути мого смарта з нормальним профітом!

А цікаво по архівах полазити :mrgreen:
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6131
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 893 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Сер 25 тра, 2022 14:40

Re: Іпотеку СПЛАЧУЮТЬ ЗА ВАС орендарі, а Ви - кайфуєте!

Ну що ж - після нашої перемоги - продовжимо цю тему! ;)
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6131
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 893 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 29 кві, 2023 18:00

Re: Іпотеку СПЛАЧУЮТЬ ЗА ВАС орендарі, а Ви - кайфуєте!

Ну що ж, якщо без всяких пільг, а звичайну іпотеку взяти, наприклад в ощаді, то виходить отак>>>
Зображення
Зображення
Все одно вигідна ГРИВНЕВА іпотека, бо хіба лінивий не говорить про ріст курсу долара після нашої перемоги зразу, або за рік!
Хоча, якщо квартири в доларах подешевшають(через рік-два), то тоді не знати, чи доцільна та іпотека?

Але, може ще якусь цікаву/ДОСТУПНУ іпотеку запустять після нашої перемоги? ;)
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6131
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 893 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 29 кві, 2023 18:03

  Успіх написав:Але, може ще якусь цікаву/ДОСТУПНУ іпотеку запустять після нашої перемоги?
ипотека продукт для стабильного состоявшего среднего класса. Для нищебродов только швыдкогроші и разные рассрочки. Вероятность массовой ипотеки нулевая.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22663
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
Повідомлення Додано: Суб 29 кві, 2023 18:51

І будь тут мудрим?©

  vitaliian написав:
  Успіх написав:Але, може ще якусь цікаву/ДОСТУПНУ іпотеку запустять після нашої перемоги?
ипотека продукт для стабильного состоявшего среднего класса. Для нищебродов только швыдкогроші и разные рассрочки. Вероятность массовой ипотеки нулевая.

Та я от подумав, що на моменті, якщо б я поїхав у відпустку - то мені б швидше за все - дали/узгодили пільгову іпотеку, як військовому... А от після перемоги - не дадуть, так як я вже буду "ніхто і звати мене ніяк" :mrgreen: ще й ФОПа планую закрити :mrgreen:
А на мою дружину-вчительку навряд чи дадуть пільгову іпотеку, так як в неї з/п 8Кгрн! :shock:
Успіх
Аватар користувача
 
Заблокований
Повідомлень: 6131
З нами з: 18.03.21
Подякував: 219 раз.
Подякували: 893 раз.
 
Профіль
3
8
1
1
Повідомлення Додано: Суб 29 кві, 2023 19:52

  Успіх написав:
  vitaliian написав:
  Успіх написав:Але, може ще якусь цікаву/ДОСТУПНУ іпотеку запустять після нашої перемоги?
ипотека продукт для стабильного состоявшего среднего класса. Для нищебродов только швыдкогроші и разные рассрочки. Вероятность массовой ипотеки нулевая.

Та я от подумав, що на моменті, якщо б я поїхав у відпустку - то мені б швидше за все - дали/узгодили пільгову іпотеку, як військовому... А от після перемоги - не дадуть, так як я вже буду "ніхто і звати мене ніяк" :mrgreen: ще й ФОПа планую закрити :mrgreen:
А на мою дружину-вчительку навряд чи дадуть пільгову іпотеку, так як в неї з/п 8Кгрн! :shock:

у военных опасная профессия. а банку нужна стабильность. он должен быть уверен что вы будете целы и здоровы на весь период кредитования.
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 22663
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2385 раз.
Подякували: 3349 раз.
 
Профіль
2
  #<1 ... 112113114115>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Faceless, Ірина_, Модератор
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама
cron