КСУ визнав неконституційною кримінальну відповідальність...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234>
Повідомлення Додано: Сер 28 жов, 2020 22:32

https://www.facebook.com/events/1078803585908054/ - Відправим суддів-зрадників КСУ до Ростова
espanol
Аватар користувача
 
Повідомлень: 289
З нами з: 24.02.14
Подякував: 172 раз.
Подякували: 30 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Сер 28 жов, 2020 23:22

  espanol написав:https://www.facebook.com/events/1078803585908054/ - Відправим суддів-зрадників КСУ до Ростова

Жаль у нас нет своего Каттани придушить клан Волков.
BIGor
Аватар користувача
 
Повідомлень: 8865
З нами з: 19.09.10
Подякував: 1327 раз.
Подякували: 1731 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2020 12:06

Re: КСУ визнав неконституційною кримінальну відповідальність

На звалище історії усю цю насаджену на Україну антиконституційну американську колоніальну систему зовнішнього управління, яка зветься боротьбою з корупцією, і усі ці фейкові, ними створені антикорупційні органи (усякі набу, шмабу, замабу тощо).
брехунолом
 
Заблокований
Повідомлень: 15
З нами з: 29.07.19
Подякував: 0 раз.
Подякували: 8 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2020 12:48

lapay,

Ви при своєму розумі? Голова Конституційного суду - Тупицький (прізвище відповідне для голови КСУ) став власником земельної ділянки у Криму у 2018 році. Він не задекларував її, доречі. І оформив її за законами РФії. В мене питання- це Голова КС України????? Навіщо нам зовнішні вороги, коли в нас такі громадяни? Як тоді спів-ставити результат Зе-опитування 95% хочуть для корупціонерів довічного покарання і відміна кримінальної відповідальності за недостовірне декларування? Вже не говорячи про вартість тієї земельної ділянки під Ялтою. Чи ні?
Sonya
 
Повідомлень: 95
З нами з: 09.12.14
Подякував: 11 раз.
Подякували: 43 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2020 12:55

Re: КСУ визнав неконституційною кримінальну відповідальність

  Sonya написав:Ви при своєму розумі? Голова Конституційного суду - Тупицький (прізвище відповідне для голови КСУ) став власником земельної ділянки у Криму у 2018 році. Він не задекларував її, доречі. І оформив її за законами РФії. В мене питання- це Голова КС України????? Навіщо нам зовнішні вороги, коли в нас такі громадяни? Як тоді спів-ставити результат Зе-опитування 95% хочуть для корупціонерів довічного покарання і відміна кримінальної відповідальності за недостовірне декларування? Вже не говорячи про вартість тієї земельної ділянки під Ялтою. Чи ні?

Ніхто не може відмінити рішення Конституційного Суду, щоб вони не приймали, і з якими порушеннями. Така система.
Зелені можуть лише повторно прийняти модіфікований закон, якщо нашкребуть голосів. Навіть ОБХСС саджало не за нетрудові доходи, а за порушення закону. Не таке це просте питання, як здається, на перший погляд.

Тут потрібні юридичні консультації з ЄС. Коли приймали ці закони, на вимогу ЄС, наші юристи відразу попереджали - вони порушують Конституцію і їх можуть відмінити. Наразі потрібен консенсус з європейцями, по антикорупційним законам. Щоб їх вимоги не протирічили нашій Конституції.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2020 13:11

lapay,

Ви я бачу прихильник СРСР і ОБХСС (навіть не знаю що це таке). Так ось, тепер гудбай безвіз і усі до рабовласників на заводи працювати за миску супу та трудодні. Якщо ви такий впевнений що на першому місці при прийнятті цього рішення стояла якраз презумпція невинуватості. Ви тоді зверніться до інших судів, нехай цю презумпцію вставлять у податкові та адміністративні покарання. Перевищив швидкість- помилився, не подав декларацію- ще більше можливостей для виправлення помилки.
А то якось у вас однобоко, помилятися можуть тільки держслужбовці, а усі інші повинні сплачувати штрафи і сидіти у в'язницях.
З історії так близький вам- ті хто працювали за трудодні не мали пенсії взагалі або мали по 12-28 рублів. За цим ностальгуєте?
Sonya
 
Повідомлень: 95
З нами з: 09.12.14
Подякував: 11 раз.
Подякували: 43 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2020 13:22

Re: КСУ визнав неконституційною кримінальну відповідальність

  Sonya написав:Ви я бачу прихильник СРСР і ОБХСС (навіть не знаю що це таке). Так ось, тепер гудбай безвіз і усі до рабовласників на заводи працювати за миску супу та трудодні. Якщо ви такий впевнений що на першому місці при прийнятті цього рішення стояла якраз презумпція невинуватості. Ви тоді зверніться до інших судів, нехай цю презумпцію вставлять у податкові та адміністративні покарання. Перевищив швидкість- помилився, не подав декларацію- ще більше можливостей для виправлення помилки.
А то якось у вас однобоко, помилятися можуть тільки держслужбовці, а усі інші повинні сплачувати штрафи і сидіти у в'язницях.
З історії так близький вам- ті хто працювали за трудодні не мали пенсії взагалі або мали по 12-28 рублів. За цим ностальгуєте?

Ви не плутайте тепле з м'яким. Податки повинні платити всі, навіть корупціонери. А от саджати, за нетрудові доходи, ніхто не має права. Посадити можуть хіба що за несплату податків, з цих нетрудових доходів.
А щтраф за недостовірну декларацію не працював, і не буде працювати.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2020 13:42

lapay,

А ви не називайте чорне- білим. Покажіть мені скільки податків сплачує Коломойський? У нього усі підприємства збиткові. "Саджати за нетрудові доходи ніхто не має права"???? Чий це постулат, ваш особистий?
Вихідці з СРСР яким усі усе винні, ніколи не зрозуміють що таке свобода та демократія. Вони їх не потребують. Бо свобода то відповідальність в першу чергу за якість свого життя. Таким як ви легше слухати ніж діяти, шукати винних десь, ніж визнати свою провину. Легше спокуситися на обіцянку ніж щось зробити та чекати хто за тебе подбає.
Для таких як ви і видумали Сватів та Слуг народу, саме для таких існують популісти.
За вашою філософією якщо я у законний спосіб збагачусь за рахунок інших- ніхто не має права мене посадити.
У вас велике майбутнє, щасти
Sonya
 
Повідомлень: 95
З нами з: 09.12.14
Подякував: 11 раз.
Подякували: 43 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2020 13:51

Re: КСУ визнав неконституційною кримінальну відповідальність

  Sonya написав:А ви не називайте чорне- білим. Покажіть мені скільки податків сплачує Коломойський? У нього усі підприємства збиткові. "Саджати за нетрудові доходи ніхто не має права"???? Чий це постулат, ваш особистий?

Нагадати, за що посадили Аль Капоне? Питання сплати податків повинна вирішувати податкова, як і ухиляння від сплати податків.
  Sonya написав:Вихідці з СРСР яким усі усе винні, ніколи не зрозуміють що таке свобода та демократія. Вони їх не потребують. Бо свобода то відповідальність в першу чергу за якість свого життя. Таким як ви легше слухати ніж діяти, шукати винних десь, ніж визнати свою провину. Легше спокуситися на обіцянку ніж щось зробити та чекати хто за тебе подбає.

Ви всіх під одну гребінку не чешить. Зелю вибрала молодь, а зараз Україна вигрібає за їх вибір.
  Sonya написав:За вашою філософією якщо я у законний спосіб збагачусь за рахунок інших- ніхто не має права мене посадити.
У вас велике майбутнє, щасти

Якщо в законний, то питань не має. Якщо в незаконний, то теж немає, поки не спіймають за руку. Так було і буде в усіх країнах, і в усі часи.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: Чет 29 жов, 2020 13:57

Re: КСУ визнав неконституційною кримінальну відповідальність

Из-за решения Конституционного суда об отмене электронного декларирования в Европейском союзе рассматривают возможность приостановки безвизового режима с Украиной.

Об этом со ссылкой на письмо посла Украины при ЕС Николая Точицкого в адрес вице-премьера по вопросам европейской и евроатлантической интеграции Ольги Стефанишин пишет "Европейская правда".
vitaliiangel
Аватар користувача
 
Повідомлень: 23124
З нами з: 06.04.16
Подякував: 2395 раз.
Подякували: 3340 раз.
 
Профіль
2
  #<1234>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
1 360
Переглянути останнє повідомлення
Чет 14 лип, 2022 10:16
cohan
6 1271
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 05 лис, 2021 14:49
Yuri_Z
4 1202
Переглянути останнє повідомлення
Пон 27 вер, 2021 10:21
Вадим Жураковский
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама