Зеленський підготував законопроєкт про припинення...

+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Обговорення матеріалів з фінансово-економічних та політичних тем. Новини економіки, наукові статті з економіки, ціни на золото, податковий кодекс, кредит МВФ та інші.
Для обговорення Новин, Статей та Оглядів, розміщених на FINANCE.UA
  #<1234 ... 7>
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 15:54

Re: Зеленський підготував законопроєкт про припинення...

  Igorten написав:"Появляется законопроект, который за ночь склепали, который имеет признаки конституционного переворота в Украине. Я это ответственно заявляю. Что должно произойти во вторник - отменить решение КСУ. Почему указом президента? Зачем втягивать в это парламент? Один человек взял на себя ответственность, не надо подвязывать коллективную ответственность, по которой никто отвечать не будет ", - сказал Тупицкий.

Так вони теж колективно приймали рішення, а не особисто Тупицький.
Дограються судді, що почнуть відкривати справи не проти "недоторканих", а проти їх родичив, як при Янику. От тоді і буде конституційний переворот.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 15:55

  R2 написав:Зеленський підготував законопроєкт про припинення повноважень суддів КСУ.


Наверное круто Зергов прижали, если президент по сути под тюрьму подписывается, превышая свои полномочия.
hno3
 
Повідомлень: 1215
З нами з: 21.10.09
Подякував: 148 раз.
Подякували: 152 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 16:01

  vitaliy_berdinskikh написав:
  Михалыч написав:Почитайте пояснительную записку

С каких пор пояснительная записка к закону стала доказательством того что президент что-то делает для интеграции с НАТО и ЕС? Ты же прекрасно понимаешь что я говорю о реальном положении дел, о его делах. А не о красивых словах употребленных в речи или ещё где-то.

Янукович на словах тоже был за НАТО и ЕС, и даже сделал для этого больше чем Зеленский, но почему-то сидит в Ростове.


Я что написал, про вхождение в ЕС и НАТО, я писал про их лозунги под которыми они хотят протолкнуть законопроект, если Вы не отличаете лозунги от реальности, то кто Вам доктор.

Вот цитата, что я написал, более того Вы сами ее выделили
а тут под лозунгом вхождения в НАТО и ЕС хотят лишить власть последних признаков легитимности
где Вы в написанном мной видите противоречия, их лозунги это одно, а реальные действия-это другое :wink:
Михалыч
 
Повідомлень: 1450
З нами з: 01.03.16
Подякував: 20 раз.
Подякували: 428 раз.
 
Профіль
1
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 16:15

[В цивілізованому світі до декларацій люди підходять серйозно, а у нас конституційний суд дозволив заповнювати ці декларації зі стелі без юридичних наслідків.
Тепер якщо всіх цих суддів попруть, то хай спробують оскаржити це рішення в Європейському суді :mrgreen:
Rainbow
 
Повідомлень: 3333
З нами з: 23.09.12
Подякував: 2 раз.
Подякували: 625 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 16:15

Я не юрист, но, как я помню, обсуждения того, можно ли отменить решение КС, периодически случаются последние 15 лет. И каждый раз говорят, что обычным законом это сделать нельзя.
Независимо от того, "хорошее" решение принял конституционный суд или нет, но оно принято в рамках законодательства. НЕЛЬЗЯ нарушать собственное законодательство просто потому, что тебе не нравится решение суда. И пока до людей это не дойдет, никакого правового государства из Украины не получится. Будет, как в джунглях,где каждый следующий царёк отменяет все предыдущие законы
PasserBy
 
Повідомлень: 389
З нами з: 04.01.19
Подякував: 6 раз.
Подякували: 128 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 16:18

Re: Зеленський підготував законопроєкт про припинення...

  PasserBy написав:НЕЛЬЗЯ нарушать собственное законодательство просто потому, что тебе не нравится решение суда

Можна і нужна, інакше ляже бюджет. Тому кабмін, періодично, приймає нові, аналогічні постанови, які знову і знову, оскаржують в судах зацікавлені стоорони. І ця гра в кошки-мишки до нескінченності.
Кабмін скасував закриття доступу до електронних декларацій, всупереч рішенню КСУ, і правильно зробив.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 16:31

Re: Зеленський підготував законопроєкт про припинення...

  lapay написав:Кабмін скасував закриття доступу до електронних декларацій, всупереч рішенню КСУ, і правильно зробив.

У любой палки 2-ва конца, пора бы это понять ;)
Igorten
 
Повідомлень: 4638
З нами з: 01.11.11
Подякував: 42 раз.
Подякували: 1374 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 16:32

Ну тогда добро пожаловать в банановую республику или какой-то революционный бандустан, где в е решает матрос с пулеметом
PasserBy
 
Повідомлень: 389
З нами з: 04.01.19
Подякував: 6 раз.
Подякували: 128 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 16:34

  Igorten написав:
  lapay написав:Кабмін скасував закриття доступу до електронних декларацій, всупереч рішенню КСУ, і правильно зробив.

У любой палки 2-ва конца, пора бы это понять ;)

Це давно пора зрозуміти суддям, яких не можливо ні звільнити, ні посадити. Терпіння пересічних не вічне.
lapay
 
Заблокований
Повідомлень: 13797
З нами з: 01.08.15
Подякував: 1203 раз.
Подякували: 1453 раз.
 
Профіль
Повідомлення Додано: П'ят 30 жов, 2020 16:41

Re: Зеленський підготував законопроєкт про припинення...

  lapay написав:Це давно пора зрозуміти суддям, яких не можливо ні звільнити, ні посадити. Терпіння пересічних не вічне.

Вічне судя по всему :) Кстати, я вот например решение КС не читал и не знаю насколько оно законно, а вы ? А если оно законно ? Увы ни Порошенко ни Зеленский не озадачивались и не озадачиваются приведением законов в некую гармонию, потому и имеем то что имеем.
Igorten
 
Повідомлень: 4638
З нами з: 01.11.11
Подякував: 42 раз.
Подякували: 1374 раз.
 
Профіль
  #<1234 ... 7>
Форум:
+ Додати
    тему
Відповісти
на тему
Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей
Модератори: Ірина_, Модератор

Схожі теми

Теми
Відповіді Перегляди Останнє
4 594
Переглянути останнє повідомлення
Чет 18 кві, 2024 17:21
Moneta
18 3067
Переглянути останнє повідомлення
Сер 17 кві, 2024 18:53
p_a_l
3 800
Переглянути останнє повідомлення
П'ят 29 бер, 2024 11:39
dmitry_v_gura
Топ
відповідей
Топ
користувачів
реклама
Реклама